Jump to content

Moto Zajednica

Kosovska Mitrovica-Mirovna misija II deo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

U više navrata sam čuo da se ponovo planira put do južne nam pokrajine.Poslednja informacija je 6.maj-Đurđevdan, ali to nije definitivno odlučeno i po svemu sudeći biće nešto kasnije.Nadam se da ne prenosim dezinformaciju, pa ako je ko bolje upoznat neka izvoli napisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2845 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ja sam nesto nacuo, nije sigurno, podvlacim, da treba da se desi na Vidovdan. Ako neko zna nesto preciznije, nek se oglasi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5495 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja sam nesto nacuo, nije sigurno, podvlacim, da treba da se desi na Vidovdan. Ako neko zna nesto preciznije, nek se oglasi

 

Postoji samo jedan termin za odlazak na Kosovo-VIDOVDAN!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5495 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Inace, zaboravih da dodam, ko nije bio prosli put neka pita nekoga ko je bio-jednostavno je bilo do jaja!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ja sam bio i isao bih ponovo .Prizor je bio i da se najezis i da places jednostavno mora da se dozivi ne moze drugacije.Za taj dozivljaj reci ne postoje a sve je bilo max pozitivno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Ma i ja cu da idem u K.Mitrovicu. :D :D :D :D

 

Do tada ima jos dosta vremena, narocito za nas koji smo ovde i koji smo prinudjeni da ne pravimo planove za toliko "mnogo" vremena unapred.

Bicemo u kontaktu, a nadam se da cu upoznati nekog od vas, a i pruziti neku pomoc(bilo koje vrste) ako bude potrebna.

 

deki59 iz Kosovske Mitrovice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Evo sa zvanicnog sajta organizatora www.bike-rock.com

 

Okupljanje počinje od 9h ispred skupštine Srbije (Bulevar Kralja Aleksandra). Polazak tačno u 10h ulicom Kneza Miloša, izlazimo na auto put, auto putem do Vrčina, u Vrčinu na ELP-ovoj pumpi sipamo gorivo, svako dobija marendu (sendviče), kafu i sok. Tu će nam se pridružiti ultra lake letelice (ljudi zmajevi) kao i sportski avioni koji će nas pratiti delom put koji nastavljamo prema Batočini. Tu izlazimo sa auto puta i nastavljamo put prema Kragujevcu, pa prema Kraljevu gde ćemo ponovo sipati gorivo i nastavljamo put do Raške gde će nam se pridružiti bajkeri iz Crne gore i Hercegovine. Od Raške će nas pratiti voz do Zvečana. U Kososku Mitrovicu stižemo u 18 časova gde nam je obezbeđena večera (od 18h do 20h) u studentskom domu kao i deo prenoćišta a drugi deo bajkera biće smešten u balonu nedaleko od mesta samog koncerta. Zato su obavezne vreće za spavanje kao i mesto obezbeđeno za kampere. Koncert počinje u 19 časova i trajaće do kasno u noć. Izvođači će biti najveći srpski bendovi. Povratak sutra dan 9. maja u podne (12h) sa mesta određenog za okupljanje gde će se održati i sam koncert. Poželjno je da klubovi prijave svoje učesnike radi bolje organizacije skupa na email adresu hdserbia@gmail.com. Defile (kolonu) će pratiti Familija sprkih navijača kao i klubovi "Old tajmera". Kolonu će pratiti od samog početka kretanja (ispred skupštine) do administrativnog prelaza srpska policija.

Do sada su interesovanje pokazali skoro svi srpki klubovi, kao i klubovi iz inostranstva: Crne gore, Republike Srpske, Makedonije, Grčke, Bugarske, Mađarske, Bosne, Slovenije ...

 

Zahvaljujemo se svim učesnicima koji su učinili da ovaj skup postane manifestacija.

 

Napomena organizatora:

Zabranjeno je nošenje političkih zastava.

Dozvoljeno je nošenje nacionalnih zastava kao i boja svog kluba.

Jer ova manifestacija blage veze nema sa politikom.

 

Želimo vam dobru vožnju, lep provod i miran san.

 

(sajt će biti ažuriran svaka 24h do polaska na "Bike rock mirovnu misiju")

 

Organizatori "Bike rock mirovne misije" Harley-Davidson Club Serbia

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Kako se kaže u najavi organizatora kolonu motociklista će pratiti i izvesna Familija srpskih navijača.Obzirom da nisam upoznat sa idejama i zalaganjem takve organizacije, a njihov potpis stoji na plakatima protiv aktuelnog predsednika Srbije i potpredsednika vlade, znači da skup ima političku pozadinu, a samim tim i pokušaj zloupotrebe motociklista u političke svrhe. Ja neću učestvovati na skupu koji ima skrivene ciljeve i skrivene finansijere i ograđujem se od ove teme koju sam pokrenuo zbog pozitivnih utisaka sa prvog putovanja od 5.10.2007.godine, na kome sam učestvovao.

Ovim stavom ne izražavam svoju političku orijentaciju, već ne dozvoljavam manipulaciju i zloupotrebu moje i humanosti meni sličnih ljudi, koji su bili spremni da po drugi put odu do južne nam pokrajine i provedu bar jedan dan sa sugrađanima sa Kosova i Metohije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Na zvanicnom sajtu taj deo ne postoji, ili je izbacen. Ceo onaj deo o nepoliticnosti manifestacije nekako nije isao s tim. Ako je izbacen, drago mi je jer su shvatili da ljudima ne treba manipulisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

I ako su ponovili i na TV da nema politicke ciljeve ceo skup, malo je sumnjivo da drzava obezbedjuje gorivo, hranu, prenociste bar sam ja tako cuo.Isao sam prvi put i bio sam ponosan, ali ovaj put pre samih izbora da se zavrsi jos 8 maja a predizborna cutnja pocinje devetog.Mnogo slucajnosti se uklapa ovaj put pa cu i ja to preskociti. Ako sam pogresno razumeo izvinjavam se svima koje sam uvredio na bilo koji nacin. Ovo je ipak samo moje misljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r
link=topic=17858.msg232260#msg232260 date=1208266832]

Proshle godine sam bio onemogucen da idem ali ove ako ne odem necu oprostiti sebi...

 

Poshto sam i ja jedan od ovih koji nisu pogreshno razumeli, pokajem se za ovo shto sam gore rekao.

Politika me nikad nije zanimala niti ce i samim tim ne zhelim da imam dodirnih tachaka sa bilo chim shto ima veze sa politikom.

 

Ne zhelim da me neko vuche za nos, niti mi treba njihov benzin, niti mi treba njihov sendvich, za moj glas ce morati daleko vishe da urade  >:(

 

 

P.S. Nije li politika zapravo samo veshtina da se lazhe u pravi chas? Volter

(ova misao mi ipak nekim sluchajem ostade u glavi)

 

P.P.S. Smatram da ova vozhnja treba da ima SAMO JEDNO znachenje tj. cilj da se pruzhi podrshka nashim ljudima na Kosovu i ni jedno drugo znachenje! Ne zhelim da prisustvujem nechemu shto mozhe imati dvosmisleno znachenje (i to josh politichko).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja

Da li se zna oko koliko i gde ce pristati u kraljevu, posto ima grupa nas iz Vrnjacke Banje koja bi se rado prikljucila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Da li se zna oko koliko i gde ce pristati u kraljevu, posto ima grupa nas iz Vrnjacke Banje koja bi se rado prikljucila

Na izlazu iz Kraljeva,put za Rasku,sa leve strane ima benzinska pumpa,tu smo prosli put sipali gorivo,verovatno ce tu sipati ponovo,a u kolko sati,to vam ne mogu reci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ja cu se vozim do tamo, jb...mi se za politicku pozadinu, ne potpisujem nista!!! ajmo Svilajnac!!!!

p.s. ionako smo svi politicki izmanipulisani na ovaj ili onaj nacin!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Sa pozerima se moze raditi radnja ali sa pravim cupavim i masnim bikerima  je malo teze...hheheee ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

p.s. ionako smo svi politicki izmanipulisani na ovaj ili onaj nacin!!!

 

I svi bismo vozili R1200GS kad bismo imali pare samo to sebi necemo da priznamo, neki bi rekli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: Africa Twin

 Mirovna misija u pratnji familije srpskih navijaca  ???

 Skoro sam citao o letnjim kampovima koji se organizuju u Izraelu kao pokusaj dugorocnog resavanja Palestinsko - Izraelskog problema . U kampovima mladi Palestinci i Izraelci imaju prilike da se u neposrednom kontaktu na izvestan nacin zblize i da razvijaju toleranciju jedni prema drugima . Mislim da bi se ovakav pristup mogao , odnosno trebao primeniti i na resavanje Kosovskog  problema . Posto su bajkeri generalno kao deo jedne velike porodice , onda je samim tim organizovanje bajkerske mirovne misije nesto sto je po samoj prirodi stvari logicno i za pohvalu . Samo cini mi se da nesto fali u ovoj mirovnoj misiji - druga strana . Hocu da kazem - da su doticni organizatori  pozvali istovremeno Srpske i Albanske bajkere na moto skup u Mitrovici (ili Pristini ) , onda bi se jos i mogao nazvati mirovnom misijom . Na taj skup bi sigurno doslo mnogo ljudi dobre volje i bez obezbedjenog goriva i klope .

  I da citiram Martina Lutera :

Mrakom nikada ne mozes da pobedis mrak . Samo svetlo moze da pobedi mrak

Mrznjom nikada ne mozes da pobedis mrznju . Samo ljubav moze da pobedi mrznju

Mislim da bi organizatori i njihova ekipa iz pratnje ( f. s. n. ) trebali malo da razmisle o tome

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

.... Hocu da kazem - da su doticni organizatori  pozvali istovremeno Srpske i Albanske bajkere na moto skup u Mitrovici (ili Pristini ) , onda bi se jos i mogao nazvati mirovnom misijom . Na taj skup bi sigurno doslo mnogo ljudi dobre volje i bez obezbedjenog goriva i klope .

  ......

 

i to bi bilo politicko manipulisanje ali u tome bi se makar videla svrha svakog od nas kao eventualnog ucesnika i to bi bila prava stvar tek tada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

Ljudi toliko lupate gluposti oko politickih manipulacija da je to strasno, niko vas ne moze naterati da u tome vidite politicko opredeljenje osim ako ste maloumni i ograniceni, bio sam prosle godine i idem ove super sam se proveo znaci vrhunski provod!!! Idem iskljucivo zbog druzenja i da podrzim nas narod koji je dole, a ove koje "ne zanima" politika sto je uopste spominju kad ih ne zanima!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

POzdrav,

 

a odakle si se stvorio tako pozvan da pises o tome kako iko lupeta gluposti?

 

Hajde malo prelistaj ponovo o osnovnoj kulturi u komunikaciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja