Jump to content

Moto Zajednica

BJB Gulash VII

Recommended Posts

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 25 minuta, GR 46 je napisao:

Cetvrta gulasijada za mene po redu :na_glavi: … dan je bio divan , vreme idealno , ekipa ovaj put mala ali fantasticna :jee1:.. do Smedereva voznja kao i svaki put - pristojna .... 

U povratku bogami brzina, umece i spretnost vozaca je bila ravna TT Isle of man trkama :care: :sampion:

tako da ogroman osmeh srece na mom licu nije izostao :moto1:  :jee: 

Hvala ti Boki , puno puno hvala na tome i na svemu :Sloper: .  Kao ideja ili mala sugestija bi bila ta da se sledeci put potrudimo i mozda osmislimo neko desavanje u okviru Gulasijade … turnir u kartanju ili zanimljive geografije, eto sigurno svako ima neku ideju ...  

Veliki pozdrav za sve pa se vidimo u decembru na <Moto Deda Mraz> druzenju  :hack:

P.S. Rossi vozi u nedelju trku u Aragonu hahahahaahahaha jupiiiiiiiiii  46.gif.288d21bd46abaac2a200daa8e7a638f6.gif 

 

 

Mislio si u novembru na Ostrvici???:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
pre 7 minuta, Arso je napisao:

Mislio si u novembru na Ostrvici???:takoje:

... s'obzirom da sam zensko , dobro sam mislilA a ne misliO  .... hahahahaha 46.gif.b9ec9c81c5fd7a44ed7439449e1998ab.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2004 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
9 hours ago, GR 46 said:

''U povratku bogami brzina, umece i spretnost vozaca je bila ravna TT Isle of man trkama ''

                         Hvala ti Boki , puno puno hvala na tome i na svemu :Sloper: .  

P.S. Rossi vozi u nedelju trku u Aragonu hahahahaahahaha jupiiiiiiiiii  46.gif.288d21bd46abaac2a200daa8e7a638f6.gif 

 

 

ih sad...jeste da nam se prednji (a Bogami i zadnji) tocak vise puta odvajao od zemlje...ali bas kao TT...

...uobrazicu se, keve mi Nevenke...iliti, sto bi rekli : ''nisam to ja, to je moja Shauma (citaj Ninja) :D

 

Nema na cemu, molim, i drugi put...;)

 

Druzenje bilo super, voznja jos bolja...klopa takodje. Vidimo se ponovo drugari...:jee1:

 

p.s. Goooo Valeeee!!! :sampion:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 12 sati, sashac je napisao:

Nekoliko ucesnika je prokomentarisalo da su jeli pire krompir sa nekom vodicom.Nista bez bjb majstora...:kotlic:

+1

 

Seli žena i ja sa BokiBoyem i drugaricom, ja hteo da naručimo njihove specijalitete, cene ok. Ali se ja ipak odlučim za gulaš, njih troje za pljeskavicu. Promašaj. Tek kada sam video dimljena rebarca kod Lorda, pa Milanov ribič na kajmaku (nije čovek mogao da pojede celu porciju), a ja bih da naručim, ali ne mogu da zinem...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
Pre 17 sati, BokyBoy je napisao:

ih sad...jeste da nam se prednji (a Bogami i zadnji) tocak vise puta odvajao od zemlje...ali bas kao TT...

 

... upravo tako , odvajao nego sta :jee5::ph34r:  ... 

 

Pre 12 sati, sashac je napisao:

Nekoliko ucesnika je prokomentarisalo da su jeli pire krompir sa nekom vodicom.Nista bez bjb majstora...:kotlic:

... jeste , nista bez home made gulasa BJB majstora :sampion: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Ekipa za mojim stolom nije imala nikakvih zamerki na gulaš. Sve smo smazali u rekordnom roku a nisam primetila ni da je za susednim stolovima nešto ostalo u tanjirima .Malo neobično za pire sa vodicom...:)

Pozdravljam sve kolege koji su bili i pomogli u prikupljanju donacije za decu iz Sremčice.

Hvala Vladi kao domaćinu na dobroj organizaciji, prijatnom ambijentu i dobrom druženju  i Nidži ,Rajku i ostaloj ekipi na lepoj i dobro organizovanoj vožnji koja je protekla u najboljem redu.

Bilo je uživanje voziti i družiti se sa svima vama.

Treba češće to da ponavljamo :)

 

Poseban pozdrav kolegi Guliveru koji je došao na druženje iz Ugljevika :takoje:

 

P_20170916_131049_1_p.thumb.jpg.b4be40620733f8f08a87350d94992a7f.jpg

 

P_20170916_131029_p.thumb.jpg.87d58092e1615a2b10995f842f74a412.jpg

 

P_20170916_131021_p.thumb.jpg.56449299ef6f249329b57c26621abb28.jpg

 

P_20170916_130811_1_p.thumb.jpg.8053a3e6b2a855088eefed1985cbfaa8.jpg

 

P_20170916_130723_p.thumb.jpg.75c0a14cb5624a23c1dd9292778869f2.jpg

 

P_20170916_130906_1_p.thumb.jpg.c1c130188d047a2d07d729eaf9b33644.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre sat vremena, makikt je napisao:

Ekipa za mojim stolom nije imala nikakvih zamerki na gulaš. Sve smo smazali u rekordnom roku a nisam primetila ni da je za susednim stolovima nešto ostalo u tanjirima .Malo neobično za pire sa vodicom...:)

Pozdravljam sve kolege koji su bili i pomogli u prikupljanju donacije za decu iz Sremčice.

Hvala Vladi kao domaćinu na dobroj organizaciji, prijatnom ambijentu i dobrom druženju  i Nidži ,Rajku i ostaloj ekipi na lepoj i dobro organizovanoj vožnji koja je protekla u najboljem redu.

Bilo je uživanje voziti i družiti se sa svima vama.

Treba češće to da ponavljamo :)

 

Poseban pozdrav kolegi Guliveru koji je došao na druženje iz Ugljevika :takoje:

 

P_20170916_131049_1_p.thumb.jpg.b4be40620733f8f08a87350d94992a7f.jpg

 

P_20170916_131029_p.thumb.jpg.87d58092e1615a2b10995f842f74a412.jpg

 

P_20170916_131021_p.thumb.jpg.56449299ef6f249329b57c26621abb28.jpg

 

P_20170916_130811_1_p.thumb.jpg.8053a3e6b2a855088eefed1985cbfaa8.jpg

 

P_20170916_130723_p.thumb.jpg.75c0a14cb5624a23c1dd9292778869f2.jpg

 

P_20170916_130906_1_p.thumb.jpg.c1c130188d047a2d07d729eaf9b33644.jpg

Onda da se udas,i da ti muz napravi gulas,da imas parametar.Ovo nije bib gulas,pa ne treba tako ni da se zove.Ne znam sta je debeli organizovao,kad je sve restoran lepo naplatio.Nemamo vise vremena jedni za druge.Ove godine njedna bib voznja.Ali to se vidi i po broju motocikala.Mora nova zajednica da se pravi.Ako neko voli i postuje tu ekipu,to sam ja.Ali odosmo u tri lepe.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Samo Vlada,Pedja,Milenko i da ne nabrajam ostatak ekipe,znaju da je bilo cimanje spremanje i sluzenje.Zato je sve ovo opravdano.Ali prvenstveno je tako i organizovano,navikli su ljude na super klopu,druzenje,voznju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Mislim da nije korektno komentarisati klopu i organizaciju a da pri tom nisi ni bio nego iz druge ruke. Gulas uopste nije bio los a bilo je jos puno stvari u meniju pa je svako mogao da bira. A takvi krajnje neprilicni komentari tipa ti prvo da se udas se nece dalje tolerisati!

 

Hvala svima koji su bili na druzenju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 27 minuta, thelord je napisao:

Mislim da nije korektno komentarisati klopu i organizaciju a da pri tom nisi ni bio nego iz druge ruke. Gulas uopste nije bio los a bilo je jos puno stvari u meniju pa je svako mogao da bira. A takvi krajnje neprilicni komentari tipa ti prvo da se udas se nece dalje tolerisati!

 

Hvala svima koji su bili na druzenju!

Ja verujem mojim drugovima.Ti ako ne verujes svojim.A imam i oci da vidim kako to izgleda.A ovo za udaju...bez zadnjih namera...samo price tipa doobro je,mi smo jeeeli,ovoo onooo.Ja stojim iza mojih reci.Ovo nije bjb gulas.Ovo je sklanjanje od obaveza-jedne godisnje,i pravljenje pazara Ici,koji je super lik inace.Neka pise klopa kod Ivice.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ja ne znam da ti mozes da kazes dal nesto jeste ili nije BJB gulas ili bilo koja BJB akcija. Hejtovanje iz fotelje je vrlo rasprostranjen biznis u Srbiji a narocito na forumu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 3 minuta, thelord je napisao:

Ja ne znam da ti mozes da kazes dal nesto jeste ili nije BJB gulas ili bilo koja BJB akcija. Hejtovanje iz fotelje je vrlo rasprostranjen biznis u Srbiji a narocito na forumu. 

jok ti mozes da kazes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Batice,znas da sam ucesnik svake akcije,kao i pomagac kod god to mogu.Znas da dobro poznajem celu ekipu.Nista je ne hejtujem,ali kad sam i ja odustao od cele price,to je znak da to nije vise to.Imam svako pravo da komentarisem.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

E, a da iskulirate malo obojica? Nemojte diskusiju spustati na licni nivo, stvarno nema potrebe (znam vas obojicu).

Svi mi ovde volimo ovaj forum i drustvo na njemu. Sale ga kritikuje iz najbolje namere, Lord ga brani iz najbolje namere. Kad duboko udahnete i izbrojite do 1.234.567  :nanana:  shvaticete da svi zelimo najbolje ovom forumu. Neko to izrazi na ovaj nacin, neko na onaj...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Pazi Lucky pozitivna kritika je uvek dobrodosla ali maliciozni komentari tipa da se Maja, koja ponajvise veruje u BJB vrednosti, prvo uda da bi probala pravi gulas, da je gulas bio vodica, iako covek nije ni bio, da je zajednica sranje itd. Takvim stvarima jednostavno nije mesto na ovom forumu a kamoli u ovakvoj jednoj temi. To je moja poenta! Ja protiv Sase, batice, nemam licno nista, ali ovakvo ponasanje je ipak nedopustivo. Mislim da se i ti moras sloziti sa tim.

 

Zamisli samo koliko takvo nipodastavanje pogadja naseg druga Vladu koji je druzenje organizovao... Covek se iscima a onda se neko na to posere. I sto bi se on posle cimao ponovo?? E tako propadaju akcije i zato ih je malo jer uvek ima neko da "samo kaze svoje misljenje". 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Moram da priznam da je ovakava Sašina reakcija i mene pogodila. Prilično. Zajedno sam sa Vladom učestvovao u organizaciji ovog događaja.... Utrošio neko svoje vreme i određena sredstva. Ideja ovog događaja nije kakvog je ukusa ili sadržine bio gulaš. Da li je bilo pirea ili nije. Ideja je bila da se okupimo, vidimo, družimo. I najvažnije skupimo neke parice za Sremčicu. Iz moje perspektive ovo je još jedna uspešna priča.

 

@sashac Sale, znamo se.... Ne znam otkud ovoliko gorčine u tvom pisanju. Razumeo bih da si došao u Smederevo. Veruj mi da ima nas koji sprovodimo ideje BJB-a. I dajemo prilično sebe kako bi to živelo.

 

Lično sam se super proveo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 8 sati, sashac je napisao:

Batice,znas da sam ucesnik svake akcije,kao i pomagac kod god to mogu.Znas da dobro poznajem celu ekipu.Nista je ne hejtujem,ali kad sam i ja odustao od cele price,to je znak da to nije vise to.Imam svako pravo da komentarisem.

Koliko se ja sećam, a sećam se ti si rekao da imaš obaveze i neke terapije. Nisi pominjao odustajanje iz nekog drugog razloga. Ali to je u krajnjem slučaju nebitno. Meni je takođe ono prošlogodišnje okupljanje na Srebrnom jezeru bilo daleko bolje, ali mislim da je poenta cele priče ipak zajednička vožnja i druženje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ma samo sam trebao da naručim dimljena rebarca... ili ona ribič na kajmaku...

 

poznajem i Lorda, poznajem i Sashca, ne tako dobro, nego baš sa akcija BJB, ali znam postove i jednog i drugog, obojica kvaliteni ljudi, kao što je Lucky rekao, razumem i jednog i drugog.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Niko ništa pogrešno nije rekao.

Jedan kaže da je ovo napravljeno zbog druženja i to je baš ljepo.

Drugi kaže da to nije bio BJB gulaš nego BJB rebarca, ili već ko je šta jeo, što je opet 100 % tačno.

Ne treba ići sa ljudima na nož i po svaku cjenu braniti svoj stav i ne razmišljajući da li je pogrešan.

Niko ne želi ništa loše BJB-u, samo treba razmisliti o svakoj kritici i izvući iz nje neku pouku.

Vidjeti kako je bilo, koliko je bilo ljudi itd... u odnosu na ranije godine i ni po babu ni po stričevima izvući neki zaključak.

Ako je bilo bolje onda odlično !

Ako je bilo lošije- razmisliti i izvući pouku za sljedeći put

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1766 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
7 hours ago, DUKE VUK said:

Niko ništa pogrešno nije rekao.

Jedan kaže da je ovo napravljeno zbog druženja i to je baš ljepo.

Drugi kaže da to nije bio BJB gulaš nego BJB rebarca, ili već ko je šta jeo, što je opet 100 % tačno.

Možda nije pogrešno rekao, ali kako je rekao nije u redu - pročitaj opet.

 

Hvala Vladi na gostoprimstvu, neke stare prijatelje smo videli i nove upoznali.

Da sledeće godine bude i "kafica kod Vlade" ja dolazim :) 

 

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
On 17/09/2017 at 16:58, wizard666 je napisao:

Još malo slika4ba621aa11201cd7243575fc2b107c3b.jpg
 

čika Rajko jeli ti to ideš na gulaš zbog gulaša, vožnje ili da se podmladiš među svim tim skojevcima? svakako te je ljepo vidjeti među njima.

gledam slike i malo sam ljubomoran da ste mi tako daleko. pozdrav.

cestitam organizatorima na uloženom trudu i koliko ja vidim sa slika gulaš je bio ok. makar je on najmanje bitan u ovoj prici.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A šta ću Mile druže, vidiš i sam da sam najviši, najlepši, najmlađi...i onda se probudim :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja