Jump to content

Moto Zajednica

Pasoš i vozačka !

Recommended Posts

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ko pita, ne skita !

Dolazim sutra u NS, treba da izvadim pasoš ( prvi put) i vozačka(zamjena za BIH vozačku), pa da priupitam, ima li neko sa foruma da radi na izdavanju dokumenata, jer mi trebaju hitno, da mi malo ubrza ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Nisam siguran da to može da se uradi " hitno " , jer do sad se čekalo po nekoliko dana ( možda i više ) jer se ta dokumenta prave u zavodu za izradu novčanica u Beogradu . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Pasos mozda moze po hitnom postupku,al placa se nesto vise, za vozacku ne znam, al kad ti kazu za 10 dana, bude uglavnom gotovo za 5..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Samo treba potrefiti na pravu osobu i može skoro sve... Prošle godine sam vadio ličnu u NS, tamo je radila neka debeljuca, ja mislim da se zove Daca, ne mogu vam opisati kako mi je pomogla i kako je bila ljubazna, svaka joj čast...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen
pre 28 minuta, slobasuper9 je napisao:

Ja sam vozacku dobio za 48h ja msm samo sam pisao molbu.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 

Odlična informacija, koje kategorije imaš, ja imam sve, e sad ne znam hoću li trebati vaditi ljekarsko, radi D kategorije ?

U BIH ako imaš D, a mijenjaš vozačku, treba ljekarsko...

Još jedno pitanje, da li su ti uzeli BIH vozačku ili je ostala kod tebe kada su ti izdali srbijansku ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Za svaki dokument se moze zahtevati po "HITNOM" uz popunjavanje molbe ili izjave, da zbog sl. puta, bolesti itd itd, naravno to niko ne provera da li je bas tako.
Sto se tice sluzbene poste za Sabac, ona stize dva puta nedeljno u toku radnih dana i moze se preuzeti naredni dan, bitno je da ti predas zahtev dan dva pre tog dana.
E sad, kojim danima stize posta u PU Novi Sad to ne znam, al sve u svemu dokumenta mozes dobiti u roku od 2 do 5 radnih dana.

I ne placa se nikakva dodatna taksa sto zahtevas pasos, licnu kartu, vozacku ili saobracajnu dozvolu da se uradi po hitnom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen
pre 36 minuta, Throttle Addict je napisao:

Za svaki dokument se moze zahtevati po "HITNOM" uz popunjavanje molbe ili izjave, da zbog sl. puta, bolesti itd itd, naravno to niko ne provera da li je bas tako.
Sto se tice sluzbene poste za Sabac, ona stize dva puta nedeljno u toku radnih dana i moze se preuzeti naredni dan, bitno je da ti predas zahtev dan dva pre tog dana.
E sad, kojim danima stize posta u PU Novi Sad to ne znam, al sve u svemu dokumenta mozes dobiti u roku od 2 do 5 radnih dana.

I ne placa se nikakva dodatna taksa sto zahtevas pasos, licnu kartu, vozacku ili saobracajnu dozvolu da se uradi po hitnom.

Pa to je dobro, sedmica čekanja nije problem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

E ja sam vadio nasu dozvolu tj menjao. Nisam prebacivao sa bosanske. Za zamenu,moj brat je pitao i procedura je tipa mesec dana dok kao prodju neke provere.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen
Pre 6 sati, slobasuper9 je napisao:

E ja sam vadio nasu dozvolu tj menjao. Nisam prebacivao sa bosanske. Za zamenu,moj brat je pitao i procedura je tipa mesec dana dok kao prodju neke provere.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 

Ja sam danas pitao, pošto ja imam sve kat treba ljekarsko, kada njega završiš, predaješ ga sa BIH vozačkom i odmah dobiješ potvrdu da možeš voziti po Srbiji, dok ne bude gotova, a onda oni šalju u BIH na provjeru, meni je problem ljekarsko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Možda će nekom pomoći, izvadio sam navedene dokumente u rekordnom vremenu, za dva dana pasoš i isto tako za vozačku, bez ikakvih veza, do duše po hitnom postupku, napiše se molba i gotovo za dva dana. Samo, ljekarski (kod Spensa)me rasturio, trajao je od 7 do 12 i 30, 7-8 pregleda, krv (tri epruvete)mokrača, kao da ću avion da vozim. Vozačka me koštala kao da je zlatna, 9500 + 4000 ljekarsko, strašno. Ljubaznost na najvišem mogućem nivou, samo riječi hvale za sve...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Kad je važno i frka, važno je završiti. Pare nisu u prvom planu, drago mi je da još uvek nešto kod nas funkcioniše i još ljubazno......

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen
pre 6 minuta, shlem je napisao:

Kad je važno i frka, važno je završiti. Pare nisu u prvom planu, drago mi je da još uvek nešto kod nas funkcioniše i još ljubazno......

Nije skuplje zato što je hitno bilo, ovo su redovne cijene... Hitnost se ne naplaćuje... Ali stvarno službenici na ljekarskom, na birou i na izdavanju dokumenata su vrh, nema dalje, svaka im čast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Rekao sam ti :)
Malo njih zna za tu foru za molbu a sluzbenici nece da kazu uvek. Ja sam naleteo na finu zenu u Ljermantovoj .
Drago mi je da si zavrsio sve po PS-u.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Nema tu nikakve fore i molbi, samo dodjes sa drugarom ( policajcem u stanici gdje vadis dokumenta  ) na salter i sve zavrseno po najhitnijem postupku. ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja