Jump to content

Moto Zajednica

TD9, 15. oktobar 2017

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5733 postova

Evo ja cu da ustupim crvenu nikakav problem ako treba. Napisao sam da nikoga nisam hteo da uvredim i realno ovo je sad za ovaj TD raspored na sledecem mozda po vremenu upadas u crvenu ako se ne prijavi 20 brzih od tebe.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5733 postova
1 minute ago, JEDNO SRCE NA TOČKA DVA said:

Pozdrav svima, zanima me ako se neko prijavio za Plavu grupu a ima vreme za Zelenu, dali će biti prebačen u zelenu grupu?

Do sada to nije bio slucaj i upravo iz tog razloga sam pokusao da napravim spisak ali opet ponavljam ja nemam nikakve veze sa organizacijom samo sam dao predlog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: cacak
  • Motocikl: Suzuki k4 1000
pre 3 minuta, dvlns je napisao:

Do sada to nije bio slucaj i upravo iz tog razloga sam pokusao da napravim spisak ali opet ponavljam ja nemam nikakve veze sa organizacijom samo sam dao predlog

Ok, hvala. Cisto me zanimalo jer ja prvi put ucestvujem i ne znam kakvo cu vreme imati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
pre 7 minuta, dvlns je napisao:

Do sada to nije bio slucaj i upravo iz tog razloga sam pokusao da napravim spisak ali opet ponavljam ja nemam nikakve veze sa organizacijom samo sam dao predlog

Može da se desi da tu promenu uradimo ukoliko je previše ljudi u plavoj... U tom slučaju gledamo ko je iz plave ranije vozio i koje mu je najbolje vreme, pa ga na osnovu toga razmatramo za zelenu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5733 postova
1 minute ago, Pablo said:

Može da se desi da tu promenu uradimo ukoliko je previše ljudi u plavoj... U tom slučaju gledamo ko je iz plave ranije vozio i koje mu je najbolje vreme, pa ga na osnovu toga razmatramo za zelenu. 

Ja sam hteo da "pomognem" a na vama je da uradite kako mislite da je najbolje. Iskreno kada vidim da treba da vozim sa nekim ko je vozio 1:23 u grupi osecam se k'o svinja u Teheranu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8122 postova

Pokušavao sam da objasnim, u jednoj žučnoj razmeni mišljenja uživo na stazi, da ne postoji sistem podele u grupe koji je savršen, a još manje onaj sa kojim će uvek i svi biti zadovoljni. Zato na kraju prelomimo mi kao organizatori, pa bar imate koga da mrzite... :)

 

Dovla, hvala na trudu. Ti si zaista jedan pozitivan čovek!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar
18 minutes ago, Dragan.D said:

Dovlu za predsednika....:sampion:

+1

Kazu da je skolu ucio u Nemackoj. Kod cuvenog organizatora trka Karl Houdek-a. :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r
7 hours ago, FJCharlie said:

Podrzavam spisak, vozis grupu po poslednjem najboljem vremenu, nema biranja grupe.

Sledeci put opet po vremenu pa kako se kome zalomi.

Ovo obavezno!

Jer je možda i bitnija nečija trenutna forma, nego najbolje vreme koje je ko zna kada napravio.

Pa nismo neki amater da nam se takvi propusti dešavaju. :lol2:

 

Treba neki čiča zbog stare slave da me usporava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 300
7 hours ago, dvlns said:

Ja sam hteo da "pomognem" a na vama je da uradite kako mislite da je najbolje. Iskreno kada vidim da treba da vozim sa nekim ko je vozio 1:23 u grupi osecam se k'o svinja u Teheranu.

Ako mislite na Gorana Stojanovića, on će voziti Kawasaki 300. Ja imam dva i on će voziti jedan. Ja jedino što zahtevam je da on i ja budemo u istoj grupi, iz tog razloga sam i stavio crvena. Tako da mislim da se ispod 1:35 Mrsi neće voziti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5733 postova

Da mislio sam na njega. Jos jednom podvlacim nisam organizator i ovo je samo predlog. Hajde sad da ja pitam ako insistiras predpostavljam da je iz razloga da bi te on poducavao sto je super ali zasto onda mora da bude u "najbrzoj" grupi?

 

Meni je na primer potpuno jasno da sa 300 ccm na 1:35 on vozi svuda osim na pravcima brze od mene. Isto tako znam da je velika muka kada si sa 300 ccm malo sporiji od mene sa 600 jer cu ti kvariti voznju po krivinama a obilazicu te na pravcu.

 

Na zalost idealno ne moze da se napravi a neka bude kako organizatori odluce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja