Jump to content

Moto Zajednica

TD8, 01. oktobar 2017

Recommended Posts

  • Integrisan, 8138 postova

Ažurirani su rezultati za Open Moto klasu, nakon TD8. Pogledajte koji ste na listi u Sezoni 2017:

Rezultati OMK sezona 2017

 

Da podsetim da je u toku i prijavljivanje za TD9 (15. Okt 2017). Ukoliko vreme bude ok i ako budemo imali dovoljan broj prijavljenih, održaćemo još jedan TD u ovoj sezoni!!!

Prijava za TD9 - 15. Okt 2017

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1766 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Drugari, ovo mi je bio prvi TD (intro grupa) i totalno sam razočaran mojom vožnjom.

U one duple krivine sam ulazio ad hok, bez nekog plana, kako mi naleti.

Iako sam mislio da sam dobro zalegao u krivinama, na slikama vidim da to nije ni do pola.

Šaltanje, do crvenog, pa da li jednu dole ili dve, nemam blage veze. Na kraju sam vozio u dve brzine, nemam pojma koje, verovatno druga i treća.

Najbolje vreme mi je bilo 1:59.

Interesuje me kakvi su vaši utisci bili posle prvog izlaska na stazu?

Nisam baš nešto uživao, više sam razmišljao da negde ne izletim, a bilo je prilike.

 

Pozitivna strana je da sam posle na putu bio malo sigurniji u krivinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Ne opterecuj se, kako si nekad mislio o kvacilu i vagi a sad radis bez imalo razmisljanja tako ces se uvozati i za ovo.

 

Ulazis u promenu i potrebno ti je da se naviknes, samo polako i pun gas ;)

 

baci oko, sad je youtube prepun klipova sa navaka, vidi kako kolege voze, putanje, brzinu itd. najvaznije - opusti se.

 

 

slike su brutalne, hvala fotografu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Yamaha TMax500

Ma brate i meni je prvi put da sam seo na motor da skrenem u krivinu. Sve je stvar treninga... Vidim da mi sve bolje ide. Sad posle ove voznje sedi malo sa nekim ko se razume u voznju po stazi pa popricaj o svemu. Ali ne odustaj ni slucajno... samo vozi i vozi i vozi i vozi i bolje vreme ce doci samo :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova

@mradomir

 

Nema coveka koji posle prvog izlaska na stazu nije bio razocaran svojom voznjom. Isto tako svi koji na Navaku stoje sa strane i gledaju misle kako bi mnogo bolje vozili od bilo koga tamo sve dok ne probaju. 

 

Sto se tice ulaska u krivine potpuno je normalno da sada ulazis bez plana a sto se brzina tice navak je takav da se i vozi manje vise u dve brzine (druga i treca) izuzev pravaca. Sto se tvog vremena tice iako je ono sad realno u trecem planu 1:59 uopste nije lose za prvi izlazak na stazu.

 

E sad intro grupa je novost od ove sezone i dobra je da vidis da li ti se svidja voznja ali ako zelis da nastavis moras da ides makar na pola dana a najbolje na ceo dan. Onda ces moci da uvezbavas voznju nakon sto posle stinta popricas sa nekim ili samo razmislis pa probas za 40 min ponovo. Ovako ti si svoje greske recimo uvideo ali mozes da ponovis tek za 15 dana.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja