Jump to content

Moto Zajednica

6 godina na putu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Da sublimiram u jednu prostu i vulgarnu ali istinitu rečenicu:

Nije toliko bitno šta ti je pod dupetom (i koliko to košta) koliko je bitno šta ti je u grudima, a i u gaćama…

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Sad baš gledam , izgleda da je po dolasku u Evropu morao da preregistruje motor na evropske tablice ( rekao bih da su ovo francuske ) . 

 

  Na ovoj slici sa Nord kapa . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
Pre sat vremena, drumskalisica je napisao:

Sad baš gledam , izgleda da je po dolasku u Evropu morao da preregistruje motor na evropske tablice ( rekao bih da su ovo francuske ) . 

 

  Na ovoj slici sa Nord kapa . 

spanske su

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
Pre 4 sati, Meteorolog je napisao:

Au brate, to je pravi entuzijazista!!! :care::care::care:

lud je 100% ... ali u pozitivnom smislu koje samo price ima ..... a znam da je rekao samo manje od 2% ...... ludilo je covek :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

nego, covek putuje balkanom, tako da ide preko Ohrida, Albanije do Kolasin u CG, tamo ostaje par dana. od tamo, preko Lovcena (moja preporuka) nastavlja prema Dubrovnik (ima smestaj on nekog kluba), a od tamo do Sarajevo i Banja Luka. zatim Zagreb i Slovenija (Maribor i Ljubljana) .... e posle toga ..... nismo stigli da popricamo .... sutra ostatak uz rucak.

AKO bilo ko od vas je voljan da ugosti ovog coveka ili upozna neka kaze/pise ....

P.S. covek putuje bez ikakvog sponzora, sve je na svoju ruku. Pravi one narukvice koje prodaje gde moze.

P.P.S. covek upoznao Hells Angels, bio u bosovu kucu (citaj kartel), presao gde se ne prelazi, gde nema ni put, ... ma svega i svacega ima covek da isprica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ova njegova Yamaha YBR 125, kolko se sećam - pričalo se da se taj model proizvodi u Kini. Ako je zaista napravljena u Kini, onda kinezi postaju ozbiljni igrači u svetu motocikala - ovo im je najbolja reklama ! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 1 minut, drumskalisica je napisao:

Ova njegova Yamaha YBR 125, kolko se sećam - pričalo se da se taj model proizvodi u Kini. Ako je zaista napravljena u Kini, onda kinezi postaju ozbiljni igrači u svetu motocikala - ovo im je najbolja reklama ! 

Ne znam gde se pravio, ali kupio ju je u Argentini.

Ja mu dao ideju posto se sve sam finansira, da kada napravi 200 000km da im javi da je morot ovo i ono, i da BI verovatno Yamaha sama ponudila da mu otkupi ili zameni za novi ...... a oni da tu masinu stave u muzeju.

Juce gledao sam nalepnice koje ima, i svaka ima svoju pricu, ali odusevila me jedna iz Portugala gde taj klub pravi zurke krajem Jula i da je totalno ludo. Kaze da je njemu najbollje iskustvo od tog tipa. ..... A kako je vec video puno toga, moram da mu verujem na rec, smao jos da vidim i pisem ime kluba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

I sa ovih 136.000 bi trebalo da im se javi, za tako mali motor i ovo je puno !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 15 minuta, drumskalisica je napisao:

I sa ovih 136.000 bi trebalo da im se javi, za tako mali motor i ovo je puno !

da, znam ali covek nije u tom filmu i ne pada mu na pamet. cak i kada sam mu ovo predlozio, saslusao me i reakcija bila MEHHH .... LOL meni smesno palo jer svi mi "normalni" jurcamo svega i svacega, dok on zivi svoj san ....... i srecan sa malo onoga sta dobije/zaradi da bi mogao da prodje jos koji kilometar.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja