Jump to content

Moto Zajednica

Gruža, 1.9.2017.

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8239 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pogibe mi sinoc dobar drug i prijatelj, Dusan Nikolic, vozio cbr1000f... Nisu mi okolnosti poznate, udario u parkiran auto posle gruzanskog jezera, ka Kragujevcu smer. Svu opremu na sebi imao... Dvoje male decice iz sebe ostavio.

Laka ti zemlja Dule...

 

I gas i kocnica su u nasim rukama drugari, kada me neko pita koliko sam vozio odgovaram da je bitno koliko predjoh, ne kojom brzinom...

Umem i iza kamiona da se "vucem" par kilometara, trazim sigurno mesto za preticanje, ja ipak vozim oba roditelja mog deteta..

Sto puta receno ali opet, manje gasa drugari, manje...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova

Isao sam tim putem mnogo puta aj sto seku krivine domaci nego i parkiraju ladno isprd dvorista na putu sto kola tako i traktore cisterne-one za mleko i sve ostalo.Oni su du domaci pa mogu se bahate.Ja sam bukvalno uso coveku u dvoriste jer su golf i pajero trkali sva sreca iso oko 40km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: All around the world
  • Motocikl: Yamaha

Rekose da je kec bio parkiran u sred krivine na putu . Laka mu zemlja i siroki mu putevi Gospodnji

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Pre 3 sati, kgzigi je napisao:

Rekose da je kec bio parkiran u sred krivine na putu . Laka mu zemlja i siroki mu putevi Gospodnji

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 

ako je ovo tačno prvi kupujem oklopljeni moto tenk pa razvaljuj neprijatelja

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8239 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Evo vesti sa par slika, ne vidim prednji kraj ali mi felna deluje cela, po sredini auta.... Kao da ga je zaslepeo neko. Ehhh Dule, kakvih je planova imao, razvio posao sa aluminijumskim ogradama, od njegovog rada vise je porodica lepo zivelo, pomagao i vise nego sto je od njega trazeno.

Danas je sahrana, tuga velika... Ovo je treci prijatelj koji na dva tocka ode, sve sam nekako tesko proziveo ali njegova me smrt bas poremeti i slomi...

 

https://www.ikragujevac.com/vesti/47518-tezak-udes-poginuo-kragujevcanin-u-tragediji-kod-gruzanskog-jezera-foto.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja