Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha tzr problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Požega
  • Motocikl: Yamaha treba 50

Poštovani!

Molim za pomoć ako netko zna što bi moglo biti. Imam yamahu tzr 50. Stavljen malossi kit 86ccm. Od tada nije napravila ni 1000 km. Uglavnom, da prijeđem na problem, danas tokom vožnje je odjednom izgubila na snazi. Motor je prije išao kao lud, oko 120 bez problema... Međutim kako se to dogodilo, ne može upalit na anlaser. Prilikom verglanja puca iz auspuha. Upali na guranac tek kada okretaja prođu 5000. Kad upali, može se donekle normalno vozit, ali prilikom stajanja kada spustim okretaje ispod 5000, ugasi se. Primjetio sam da ga je mnogo lakše gurat sada nego prije. Jesu možda karike gotove? Motor ima vodeno hlađenje i ne baca bijeli dim, pa mislim da nije brtva glave u pitanju. Svaka pomoć je dobro došla. Hvala unaprijed!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Pogledaj jednu banalnu glupost za početak .. ;) ... provjeri da ti se svjećica nije odvrnula ... znalo se desiti, a opisani simptomi se slažu s tim ... 

 

A druga stvar koja bi mogla biti sa tim simptomima je da su ti popušili semerinzi na radilici ... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Požega
  • Motocikl: Yamaha treba 50

Provjerio svječicu, ona je u redu...za semeringe neznam, ali sam primjetio da fale opruge koje drže auspuh u cilindru, auspuh je bio izvučen iz cilindra i puno ulja i goriva okolo, po mašini, grani itd... Jeli moguće da ondje gubi kompresiju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja