Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR 750 rc36

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Sto se tice potrosnog materijala: gume su Pilot Road 1 presle 3,5tkm i stavljene pre dve god tada nov DOT, lanac i lancanici odlicni, plocice- prednje zamenjene danas a zadnje odlicne, ulje zamenjeno pre 3tkm ili ti mesec dana (5100), filter vazduha presao 12-13tkm produvan pre mesec i nije prljav, akumulator Varta gel star 2 sezone uvek bio u toplom i upalio sa njim posle 9 meseci, svecice zamenjene pre 3tkm , ulje u stapovima,kvacilu i kocnicama zamenjeno pre 3tkm.

 

Sto se tice mehanike: stavljen je regler od vfr800, zamenjen je frajlauf, karburatori cisceni i stelovani pre 5tkm. Motor, naravno, ne trosi kap ulja i radi odlicno. Ne vidim neko ulaganje sto se tice mehanike, ko dodje i pogleda ga uvazicu svaku primedbu. Uz motor ide fabricki auspuh,a ne ovaj sa slike.

 

Sto se tice estetike, bio je perfektan dok nije dosao u moje ruke :PIzgubio sam 3 plastike, izgrebao ga sa strane(proklizao na kocenju, vidi se na slici), slomio neke zabice itd... Nije havarisan i nije farban ili varen,a stenje farbe je vise nego dobro gde nije ogreban.

 

Inace,motor je stigao iz CH i ja sam prvi vlasnik u SRB. Kod mene je od 2013 i presao sam oko 16tkm sa njim.

 

Prodajem ga posto radim na brodu i 9 meseci nisam kuci. Jednostavno mi gubi smisao,na proslom odmoru sam presao 500km, na ovom 3tkm posto sam isao u CG... Prestajem da vozim motor do daljnjeg.

 

Eventualna zamena... Pa mislim da su sanse da mi to neko ponudi ravne nuli. Interesuje me MX5, MR2,Smart Roadster ili nesto slicno, neka igracka. Naravno uz moju doplatu po dogovoru.

 

Motor je presao 63tkm. Registrovan do juna i naravno vodi se na mene. Inace,vodi se na 1995 god. posto je tada prvi put registrovan u CH, a godinu modela svi znate. Registrovan je na 47kw.

 

Cena 1300e

 

U SRB sam do 23.09 pa ako se proda,proda. Ako ne, nece se baci ;)

 

Beograd, tacnije Grocka

Petar 065/2146984

IMG_0456.JPG

IMG_0457.JPG

IMG_0458.JPG

IMG_0461.JPG

IMG_0465.JPG

IMG_0466.JPG

IMG_0469.JPG

IMG_0470.JPG

IMG_0471.JPG

IMG_0472.JPG

IMG_0459.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Kilometraza nepromenjena, stanje nepromenjeno, auto kupljen (mada će i on najverovatnije na doboš)... Zeleo bih da menjam motor za neki cross 250-500 , slicne cene moze i neka doplata sa moje strane. Trudna zena zabranila da se vozim, kaze svakakvih budala ima po ulici pa ja odlucih da pronađem rupu u zakonu, odoh sa ulice u šumu :)

Šalu na stranu, radije bih ga menjao nego prodao . Ne zelim da ostanem bez motora u garaži :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Rastadosmo se teska srca. Samo je jedan covek dosao da ga pogleda, platio koliko sam trazio i to je to. Steta sto nije otiso na forumu. Za te pare registruj i vozi, bukvalno...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja