Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

U subotu na nedelju oko 05:00h, nas kolega iz Sapca Sava Zakic '91 clan Moto Brastva Denis Tattoo Sabac u Herceg Novom je pao sa svog motora Aprilia Falco 1000, zadobio je teske telesne povrede opasne po zivot, frakturu levog dela lobanje, u komi je, doktori su optimisticni jer dise svojim plucima i pomera se!

Da li neko od kolega sa foruma radi u Osiguravajucim drustvima, trebaju nam inforamcije i upustva, molim vas javite mi se na PP.

Hvala.

P.S. Ukoliko sam temu postavio u pogresnoj grupi zamolio bih admine da je prebace.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Reseno sve oko osiguranja, sreca u nesreci je sto je profesionalni vozac kamiona i vozio ture po celoj Evropi i Rusiji pa mu firma izdaje putno osiguranje na mesecnom nivou! Hvala svima koji su se javili.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Ja znam samo koliko me jave drugari koji su ostali dole sa njim, za sad je stabilno al u komi i dalje.
Dobri znaci su sto dise samostalno i pomera ruke i noge, reaguje...


Sent from my SM-J530F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Ono sto ja znam, seo je sam na motor i otisao, verovatno drustvo u HN zna detalje al nije ni mesto ni vreme da ih smaram oko toga, jer se sad resava pitanje osiguranja, knjizice, prevoza roditelja itd itd

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Ovu poruku sam malo pre dobio, od sestre iz kluba

 

 

Vidjeli smo Savu, sa balkona, spavao je, bolje je. Prije nas su pustili Bozicu - majku i Svetlanu u sobu, nju je cuo i stisnuo joj ruku. Doktor koji ga je operisao nam je rekao da je i sam iznenadjen koliki je napredak za kratko vrijeme, s obzirom na tezinu i ozbiljnost povrede. Jos je u blagoj komi, ali se povremeno budi, zenice su mu ujednacene, podizao je glavu, pomjerao ruke i noge, cak je bio i nemiran, htio da cupa cjevcice, pa su mu vezali ruke i daju mu sedative da ne bi napravio nagli pokret glavom. Da skratim, taj neurohirurg je napravio cudo, a Savina mladost i zelja za zivotom ostalo. Sada treba organizovati prevoz helikopterom u neki bolji centar u Srbiji. Pitali smo doktora je li rizicno, rekli da nije problem ako treba da se plati da ostane duze, pa nam je objasnio da nema potrebe i da je sad bitno za dalji oporavak da bude negdje gdje imaju bolju opremu i vise strucnjaka, jer ce njemu trebati i gastroenterolog, i maksiofacijalni hirurg, fizioterepeuti itd. Pitali smo ga  koju bi on ustanovu preporucio, i rekao nam je VMA u Beogradu. Sledeci korak je obezbijediti prevoz helikopterom sa medicinskom ekipom i anesteziologom u pratnji do VMA. Ako ko ima kakve infirmacije o proceduri, vezu i slicno, dobro bi doslo.

 

Ako ko ima kakvu vezu na VMA dobro će doći pomoć

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Trenutno je u banji u Slankamenu, zbog smena nisam uspeo da odem u posetu ali drustvo koje je bilo sad u nedelju u poseti, kaze da je vidan oporavak u odnsou kakav je bio u bolnici.
Seta uz blagu pomoc, pocinje da pomera desnu ruku, govor je i dalje problem, ali ima novih reci koje koristi, bolje je ali svi znamo da je oporavak dug...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2724 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Neka mu je sa srecom, nadam se da ce da se oporavi potpuno ili sto je blize moguce tome. Mozak i volja za zivotom su cudo koliko mogu da izvade ljude iz teske situacije, samo je potrebno vreme...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja