Jump to content

Moto Zajednica

gsx 750 f

Recommended Posts

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S
3 minutes ago, Biker-Boy said:

Svi mi imamo po malo Janka u krvi,  ja bi menjao motor svake godine, ima toliko puno motora a zivot je samo jedan, a sve bi da ih probam i izvozam

Stvarno, ja teram 20-ti po redu, da ne pisem na zid u garazu zabrojao bih se, neki uvek zaboravim.. Al rekoh necu vise. Sledeci samo nov. U jednom momentu sam imao 5 na mom imenu, u sup kad odem po nove tablice a u onu knjigu svaki 5 broj moj heheheh, sramotaa :) Sta sam para dao drzavi za porez i ostale zajebancije cccccc to me najvise boli..

 

Nek je sa srecom prodaja i polako sada..

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 11 minuta, Darko SB je napisao:

Stvarno, ja teram 20-ti po redu, da ne pisem na zid u garazu zabrojao bih se, neki uvek zaboravim.. Al rekoh necu vise. Sledeci samo nov. U jednom momentu sam imao 5 na mom imenu, u sup kad odem po nove tablice a u onu knjigu svaki 5 broj moj heheheh, sramotaa :) Sta sam para dao drzavi za porez i ostale zajebancije cccccc to me najvise boli..

 

Nek je sa srecom prodaja i polako sada..

 

 

brate moj sve sam probo sve sam prepiso na sebe  sve dotero u stanje da me ne zeza novi gazda  na svakom sam puko ,,,no draz svega toga je da vozis nesto sto jos nisam vozio 14 komada sam promenio za 7 godina sad je stvarno dosta???? i DEM NA ONAJ VIRAGO ,,,IMO SAM 535 AL 1100 nisam....pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 15 minuta, Darko SB je napisao:

Stvarno, ja teram 20-ti po redu, da ne pisem na zid u garazu zabrojao bih se, neki uvek zaboravim.. Al rekoh necu vise. Sledeci samo nov. U jednom momentu sam imao 5 na mom imenu, u sup kad odem po nove tablice a u onu knjigu svaki 5 broj moj heheheh, sramotaa :) Sta sam para dao drzavi za porez i ostale zajebancije cccccc to me najvise boli..

 

Nek je sa srecom prodaja i polako sada..

 

 

 

pre 28 minuta, Biker-Boy je napisao:

Svi mi imamo po malo Janka u krvi,  ja bi menjao motor svake godine, ima toliko puno motora a zivot je samo jedan, a sve bi da ih probam i izvozam :) 

Srecno Janko u novim moto kupovinama, ona Yamaha super izgleda

biker boy hvala na razumevanju ...zivot je jedan a nije sve u parama ima nesto i u nesto novome ....a to sam sve probo...hvala na podrzci 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja