Jump to content

Moto Zajednica

gsx 750 f

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

dajem u staro gvoždje molim gazde odpadaili skupljace sekundarnih sirovina da se jave ....malo morgen,,,navozacu se ja jos, na staroj drtini...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Polako, sporo ide prodaja, ja sam spustio cenu za moj mozda i previse, najjeftiniji je u oglasima i verovatno ljudi misle da nesto nije u redu sa motorom i beze od njega, nekada niska cena otezava prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Pa ne znam , previse ocekujes za model koji nije nesto popularan, plus nije 100% mehanicki ispravan. Sacekaj, naici ce vec neki kupac. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 318 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Demro,mislim da si jako nestrpljiv...bez obzira na "nisku cenu"ne ide bas to tako lako...ako me razumes:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
On 8/27/2017 at 14:11, demro.st je napisao:

prodajem moju suzanu gsx 750 f  iz 94 predjenih 83000 km registrovana  na meni se vodi  kupio je u zameni ,,,cena oko 1000e stvar dogovora  ispravna i solidna za svoje godine  nije nesto naj   a nije bas ni krs  tel 064 80 59989  od ulaganje   treba ofarbati posto je ofarbano kao lisica sa repom,,,takvu sam nazalost uzeo gume odlicne ,,,za pohvalu motor radi  menjac ok  registrovana do juna menjam za nesto nesznam nija za sta ... pozdrav 

 

Kao prvo prodajes neispravan motor, a kao drugo prodajes u pogresno vrijeme. Potrudi se da rad motora dovedes u normalno stanje bez tih "sitnih" zezancija koje pominjes, drugo odvoji vremena da ga nasminkas-uglancas ( gladilo pare vadilo ) i najbitnije, motor se prodaje od pocetka aprila do kraja juna mjeseca sto ce reci pred sezonu. Zimska prodaja je samo nuzda ( financijaska ) ili da se rijesis bjede ( krsa ) tako da, ako nije stani-pani dovedi motor preko zime u ispravno stanje i cekaj musteriju na proljece. ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Ja druze pricam o njegovom motoru i stanju u kojem je. Kad je motor u top stanju prodaje se i za Jovandan. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

hvala na savetu---pozdrav   neznam odakle ti to da prodajem motor neispravan pa ako je neispravan evo poklonicu ti ga. napiso sam da ga treba samo ofarbati a i ne mora nema nigde ispucale boje ili ogrebotina to nije neispravno a prodo sam dosta motora koje sam doveo u top stanje po ceni koja je bila daleko ispod realne samo toliko ne zaradjujem na prodaji ,,,hocu da sve vrste probam za sada toliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 22 sati, Nemanja_Denke je napisao:

Ja sam motor kupio 12. ferbruara... Bio -3 'C kad sam ga doterao kući...

Svi motori koje sam razmatrao za kupovinu su prodati u roku od 7-10 dana u sred zime :)

 

Ja takodje, kupio fantastican motor u decembru,  otisao kod lika, upalili motor, sve lepo radi, provozao ga malo po ulici, sve ok,  vratio se, dao pare coveku, seo na motor i otisao na pumpu napunio do vrha, pa otisao kuci (smrzo se ko pi*ka) i parkirao ga u garazu, izvadio akumulator i 4 meseca ga nisam nisam pogledao, dosao kraj marta, izgurao ga iz garaze, ubacio akumulator, upalio iz prve i otvorio sezonu i vozio ga 2 godine bez problema, bio 2x na moru... :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
On 8/27/2017 at 16:17, demro.st je napisao:

evo ovako dajem vam predlog odredite  cenu i ja cu je postovati   treba ofarbati  sada podhitno da vidim zasto prvi cilindar ponekad ne radi  piso sam u temi ...izvinte na smaranju   covek se uci na greskama a ja sam nepopravljiv stalno ih pravim,,,,barem sam iskren,

 

Pa evo sam si napisao. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

bila ccrkla svecica promenio sve  4 napravio sinhronizaciju karburatora  sad je  motor preokej....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

evo 800 e nije hitno ... moze i neka zamena 

On 1.10.2017. at 8:39 AM, demro.st said:

nije prodato ceka se srecan kupac pozdrav

800  a nije fiksno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

nova cena .......ako nekog zanima pisati u inbox  necu vise da vas smaram veliki pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja