Jump to content

Moto Zajednica

CBR 600F4

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Diskretni voltmetar ugradjen, da pratimo rad cudljivog Hondinog reglera... :D

Mozete mi nuditi putne motore u zamenu, r i rr me ne zanima, coper i hard enduro masine takodje...

Plava boja displeja indenticna onoj na masci i rezervoaru, detaljisalo se malo... Obratiti i paznju na prekidace, nisu goreli niti pobeleli na suncu, lepa glatka crna boja!

 

IMG_0024.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kao sto sam i ocekivao Stiv design iz Nisa je majstorski odradio sediste! Po slikama sudeci... :D

Sutra je kod mene pa cu dodati slike izgleda na motoru, nadam se povecanoj udobnosti posto je to bio imperativ, izgled je onako usput hhhh.

Ulaganje sam nastavio, cenu ne podizem! 

2300eura za tehnicki i po mojim merilima vizuelno lep i ispravan motor, Registrovan do 8 meseca naredne godine!

 

viber image.jpg

viber image22.jpg

viber image111.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

U mom slucaju cekanje je 9 dana, 8500din je rad i materijal... Covek komunikativan i dobar za saradnju...

Pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Koliko primecujem Honda ostaje u vlasnistvu :D,

verovatno sam je precenio, kes ponudu za dva meseca sam jednu imao (ocigledno ne dobru) i brdo zamena gde ljudi pokusavaju da se otarase svojih motora... Cast pojedincima, mahom sa bjb_a...

Nude mi "zveri",  vecinom r-ovi u "opremi" sa alija, pocepani burgijama izduvi radi boljeg zvuka, kratke sportske rucice (citaj otpala kuglica prilikom ispravljanja), kociona creva, viziri, farovi, drececi nosaci tablica, retrovizori koji se preko 70km na H :D sami sklapaju, aerodinamike radi valjda... Vise kineskog nego japanskog na njemu Bog te tvoj!

Tu su i alarmi, biperi i razni bliceri i led trake kod naprednijih, nisu lepi niti kvalitetni a ni po zakonu! Podizu cenu ljutoj masini, "oprema"!!!

A da! AKRAPOVIC! Svaki drugi ima AKRAPOVIC, bas tako velikim slovima istaknuto, ako doplatis jos par evrica moz" dobiti jos neku marku samolepljivu, SC project i mivv su vidim popularni...

Sve sami PRCovi, kupuje omladina, svi zadovoljni... Jbs ulja i filtere, kocione plocice i servisne intervale!

Neka svicka i galami... Bato!

 

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kako sam se nekada lepo vozio...

Bez pritisaka!

Nisam znao ni za filter i ulje, tekuce odrzavanje, ciscenje i dotezanje lanca, spaner, svecice,poliranje i jos svasta nesto... Pih! :D 

Sada se drugi lepo voze, ja ne mogu, dosta toga znam! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Tako je kad hoces noviji motor, pa sidjes sa konja na magarca, a litra je uvijek bila litra i 80-tig i sad, samo razlika u konjima koji ti na ovom podnevlju ne znace mnogo. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Vecinom si u pravu, slazem se... Izgubio sam obrtnog momenta i to mi strasno fali, i na veliku masu sam navikao pa se sada osecam ne sigurno...

Unapredjenije su kocnice dosta i ovaj motor je dosta ugladjeniji, kultivisaniji, ali polozaj... Uhhh kao na r6, ocekivao sam veci komfor od jednog f-a.

 

Pozdrav Nenad.

P.S. Ostalo je da pazarim ABM-ov podizac kormana i pripadajuci korman sa crevom za kocnicu, 400eura je set i vizir se mora prepraviti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Meni je grehota seckati vizir i stavljati taj ABM poviseni korman i slicne stvari na ovakav motor, bolje onda kupiti recimo: Hornet S, Bandit S, Fazer.... nego upropastiti dobar CBR.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

Tako sam ja na mom gsx600f povisio volan od bandita I stavio veci vizir posao do bola al od prodaje nista samo mornarske merdevine I dva jeza iz istog legla 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ma... Gledam da olaksam sebi voznju, iskreno niti sam u stanju da vise ulazem, a nije ni isplativo i ne mora da bude! Samo da on meni "legne", da se osecam lepo i udobno kada krenem... Proredio sam voznje, porodica, obaveze... To malo sto predjem zelim da mi bude udobno i lepo, ne vozim brzo, nikada i nisam ali cenim snagu i gabarite, i tezinu prihvatam kao plus...

Ovaj sam motor kupio da olaksam finansijski deo, manje kubika, niza cena registracije, mala potrosnja ali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

12 godina vozih ovaj motor, bez kvarova i stucanja, samo voznja! Vukao je kao voz u svakoj brzini, stabilan i jak... Prodadoh ga tek registrovanog za 1400e, po ceni izakane aprilije rs125 koja ne moze da dobaci do Beograda... 

Nisam se vezao za ovu sestoticu jos uvek, svoju hiljadarku sam bas prisno dozivljavao i pazio...

post-4737-0-60082200-1422273134.thumb.jpg.2beac815c0d4e509ecd1123c3ad1b63d.jpg

post-4737-0-56545700-1379490603.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Dogovaracemo se samo da se ja priblizim cifri... Inace pratim od prvog dana i mnogo ali bas mnogo mi se svidja motor, a tvoj je za svaku preporuku, sve vreme pratim temu i potajno se u sebi nadam da ga neces prodati u skorije vreme :P :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

A ako ne skupis dovoljno kinte za NFS-ov F4, uvek mozes da kupis moj F2 :) 

Aj kad vec trolujem coveku oglas, da bar ponudim svoju lepojku, lepa, jaka, punoletna devojka 26 god. u najboljim godinama,  iskusna, prosla kroz sve i svasta, zna sta hoce u zivotu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

da vi znate koliko mi Nile danima kuka za NFSovu F4, prosto mi dodje da prodam svog bandita da mu uletim kintu da je pazari, samo da prestane da prica o njoj... ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja