Jump to content

Moto Zajednica

CBR 600F4

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
23 minutes ago, Jupiter said:

Ovo transparentan mislis beo? Bardahl ima isti takav, lepljiv rekao bih. 

Imao sam ja taj Bardahl, isto beo skroz ali lepljiv i treba da bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

kolega zaobidki taj motor...osim sto stvarno prelazi boga oca kilometara ....nikasil cilindri i stvarno dobri materijali ....sve ostalo cista egzotika...veoma skup za odrzavanje i nimalo jeftini delovi pa cak i polovni...ima DOSTA FABRICKIH MANA ...ne i na agregatu...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala na odgovorima, stupio sam sa covekom u kontakt, moze cena jos dole, lezajevi za reparaciju kardana su oko 20000din, imaju nezne menjace (prenosim reci coveka koji vozi bmw, meni je nepoznanica).

Ponudjen mi je takodje ocuvaniji primerak, plavo siva boja, nije u oglasima... Razmisljam...Ne spavam nocima.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Drasticna razlika u polozaju! Rucice i nogostupi se steluju, sediste takodje, isti je polozaj kao na cbr1000f a moze biti i uspravniji. Na f4 je kao na r6 yamahi koja ima uzi rezervoar pa je jos udobnije.

Plus osecaj mase koji volim... 

 

P.S. Jos jedan detalj a vezano za bmw sa oglasa, ispod nosaca tablice postoji sklapajuci/klizni blatobran! Povuces i imas jos 20-ak cm duzeg blatobrana... Vrhunski!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Ajde da se uključim..Drug ima ovakvog samo 2001o, i vozio sam ga par puta na dnevne ture od jedno 300 km.. Meni je bio baš ružan taj osjećaj vožnje sa kardanom, pri samom naglom puštanju gasa on "zakuje" a da ne pričamo šaltanje u nižu ako se slučajno ne uradi bez međugasa..tako da jeste da se navikne na sve, ali.. Mjenjač, tj. šaltalica je stvarno kao kroz puter..bukvalno te natjera da pogledaš dal se nije odvrnula kad je pritisneš :)  A što se tiče leđa, zar nije što si uspravnije to je gore po leđa..Na R-u i toj vrsti položaja ti je konstantan pritisak na ruke i ramena, a leđa "vise" tj. nema opterećanja, jer valjda je sjedenje ono što najviše ubija leđa... Poslednju turu do NSa sam vozio na T-Max-u, i kako ionako sjedim previše, kada sam sišao sa njega, sjedalni dio me ubi..i kad smo se vraćali kažem drugu daj ti meni keca mog, leđa me ubiše...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Svi drugacije vozimo, skuterom i uopste u enduro polozaju voznje na kraj sveta mogu otici, moguce da se ne umem ni namestiti, ja se na R polozaju drzim ledjnim misicima i nogama, bukvalno u krivini mogu pustiti guvernal.

Pre 11god sam se prevrnuo viljuskarom, podigao sam veliki teret i na istovaru sam se prvo rotirao napred, teret spao pa krug u nazad, trebala mi je pomoc i do wc-a.

Vucem posledice, sto uspravnije sedim to mi je udobnije... Sto se bmw-a doticnog tice, cisto pricamo, taj cu sivi tek kada otopli otici da pogledam, daleko je od mene, skroz na jugu dole.

P.S. Pre 15 god (sada imam 35) sam vozio motor sa slike, gs1000g, kardanas...

1.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Da naravno da se "držim" leđima..da sam na guvernalu, iščašio bih zglobove do prvog sela :D Samo kičma je u tom položaju pršljenovi su "razvučeni" i nema toliko opterećenja, pogotovu za sjedalni dio koji je najugroženiji..Naravno, ovo nije nikakvo ubjeđivanje, razgovora radi :) sve zavisi od čovjeka, ti imaš baš konkretnu povredu koja te uslovljava..Meni npr. nekad se ukliješti živac i desna noga me toliko žigne pri i najmanjem pomjeranju da ne mogu da se pomjerim da ustanem sa kreveta ako nema nešto da se uhvatim..E a kad sjednem na motor, upšte me ne vrijeđa i mogu do sutra voziti, samo mi treba neko da mi pomogne da siđem  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja