Jump to content

Moto Zajednica

CBR 600F4

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

@shoyyka Freewind bi me zanimao u zamenu u smislu da "usitnim" svoju Hondu, 500eura sa vase strane doplate a ja bih oglasio Suzuki za 1600/700eura.., Kao i svi gledam da prodjem sto bolje i bezbolnije, svoje namere uvek pisem ovako javno, ne skrivam informacije a i zajednica vidi na koju stranu i kako razmisljam.

Pozdrav i naravno srecu u prodaji zelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 2 sati, N.F.S. je napisao:

 

 

@Shoyyka- Vikendima sam skoro uvek slobodan, normalni ljudi su uvek dobrodosli! Preko leta i radnim danima posle podne uvek je kod mene neko drustvo motorima, izvoli da te ugostim onim cime imam... :D 0604344415 Nenad

Ok druže,vidimo se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Upalio malo posle dva/tri meseca pauze, na prvo verglanje naravno :D ! Posto je na centralnom stenderu (da, honda i to ima :)) Prodjoh kroz brzine rukom... Mmmmmmm Hondin menjac! Mozda i pisah, vozio r6 prijateljevu, mislio sam da je menjac u kvaru ali me razuverise ljudi da to tako radi, isto doziveh i na fazeru... Eto izreklamirao sam, shvatili ste da je bolja...

Polozaj kao na eRu mi smeta, moze tdm u zamenu ili neki maksi skuter, ne nesto cega pokusavate da se otarasite vec fino i ispravno kao honda koju nudim :D

WP_20171018_021.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Retko komentarišem tudje oglase, ovaj moram.

Lep ti je motor, ovako na fotkama izgleda korektno i čini mi se da je u dobrim rukama trenutno.

Ipak, ono što mene odbija od ovog primerka, iako nisam kupac je nedostatak njenih bočnih nalepnica. Nekako mi deluje kao sklepanac bez njih, nepotpuna i nezavršena.

Ubedjen sam da je zdrava i prava ali tako deluje, barem meni kad gledam ovaj tvoj primerak.

Kad si već uložio u sedište, auspuh i ostale džidža midže, mogao si se otvoriti i za te nalepnice, izgledace dosta urednije i lepše.

Hondine F serije su oduvek bile dobre i kvalitetne.

Eto, ništa loše, samo savet :takoje:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala! Iskreni komentari su uvek dobro dosli i prihvaceni kako treba!

To je do ukusa, ko me poznaje licno zna da bih ukoliko mi se svidja uzeo/kupio bocne oklope sa sve originalnim nalepnicama a kamoli samo stikere... Makar trpeo i zakinuo na dosta bitnijim stvarima od motocikla.

Meni je odvratno onoliko "CBR", volim fine detalje, sitne i sa ukusom. Ceo mi je ovaj motor nekako kao pevac! :D Ne osecam se na njemu kao Ja ako se razumemo..

 

Pozdrav i sigurne kilometre zelim!

P.S. Niste prvi koji mi na to skrece paznju, uzeto u razmatranje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Meni je preglomazna fabricka oznaka, po mom ukusu, a posto je i sam motor u bojama zastave Srbije  lepo ce delovati mali orao krstas sa grba tu negde iza usisnika vazduha... I to je to sto se nalepnica tice, dovoljno je saren :D

1214.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Takodje jos jedan vrlo slican komentar vec gore napisanom.. Misljenja sam da posto vec prodajes motor, ne planiras da ga ostavljas sebi ako ti to nije veliki trosak zasto ne zalepis to "CBR" na bocnim plastikama (da priznam mnogo mi lepse izgleda sa nego bez te nalepnice). Shvatio sam u potpunosti sta hoces da kazes i sta mislis o nalpenici, sarenilu itd. ali jednostavno vecina ljudi (izmedju ostalih i ja) zeli da kupi motor koji izgleda fabricki ili bar sto pribliznije tome. Tvoj motor izgleda lepo, odrzavanje i stanje necu ni da komentarisem jer mislim da je suvisno ali ja recimo da te ne znam, da udjem u oglas i vidim ovakav motor prvo sto bih pomislio: "Sa motora padano, imao verovatno klizanje, samo zafarban i stavljen na oglase". Eto ti minusa u samom startu i skoro sigurnog razloga za odbijanje odredjenog broja potencijalnih kupaca.

Izvini za off, shvati ovo kao krajnje iskren i stvarno dobronameran komentar. Srecna prodaja. Pozdrav! :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Hebem mu misa, ispucao sam sve pluseve za danas..... odlicno izgleda motor, srecna prodaja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Motor sam video u zivo i probao ...ODGOVORNO tvrdim da je fabrika...masina ....instalacija...vesanje...izduvne grane...odlicne.......stvarno radi ali i izgleda prema toj kilometrazi...medjutim polozaj sinu mom nije odgovarao jbg,,,sisao sa copera na ovo pa nije ni cudo...Nenad je veoma prijatan sagovornik bez tenzije popismo kafu i sok...nepijemo ja i sin  alkohol...:) Kome treba ovakav tip motora  nece se zajebati...odlican primerak basss...Nenade srecna prodaja i hvala na gostoprimstvu...:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
On 11/27/2017 at 10:39, SlobodanR1 je napisao:

Ova tvoja Honda motor u vrhunskom stanju, aj da je prodaješ pa da kupuješ nešto novije, skuplje..Ovako mijenjaš nešto za šta znaš da je dobro, za nešto što je možda dobro..Jedino ako ti je dosadila :D

Ovaj Slobodanov post me stalno u realnost vrati prilikom citanja ponudjene eventualne zamene...  Ima istine, trazim isti cenovni rang drugog polozaja, ponudjace ne poznajem a sa foruma, gde osecam kao neku sigurnost nisam imao ponuda meni zanimljivih.

@srbenda

Hvala na lepim recima, pametno bi bilo da je i ne prodam posle ovoliko pohvala!

Inace Srbendinog sina drugar je dosao sa novcem da kupi motor, bez pogadjanja o ceni! Gledao ga je cela dva minuta sa 3 metra razdaljine :), nisam mu ga prodao posto dozvolu nema, punoletan je, zaposljen ali mi nije delovao kao neko ko se ume ponasati na motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

A i prodat je onaj TDM dole iz Nisa, Pantelej naselje... On je bio i razlog prodaje, ponudjen mi je tdm sa slike, ima ga u oglasima, Kg takodje (mozda je covek i clan foruma)... Nismo se jos videli ali mi je nesto odbojan (motor), ovako na prvu...

26229495_121950905273164_4552855581123115115_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Baš bih volio da poslušaš moj post :) Taj položaj zar ti toliko ne odgovara..Imam osjećaj, da to uopšte nije toliko već da ti je došlo da promijeniš motor čisto radi promijene..Kad vidim kako se ophodiš prema njemu, i opet kažem u kakvom je stanju, da je moj naopačke da sjedim milina mi bi opet nekako bilo :jee1:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 5 minuta, SlobodanR1 je napisao:

Baš bih volio da poslušaš moj post :) Taj položaj zar ti toliko ne odgovara..Imam osjećaj, da to uopšte nije toliko već da ti je došlo da promijeniš motor čisto radi promijene..Kad vidim kako se ophodiš prema njemu, i opet kažem u kakvom je stanju, da je moj naopačke da sjedim milina mi bi opet nekako bilo :jee1:

I ja sam mu isto rekao, i ja se nadam da ce nas poslusati.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Tecnosti su pred zimu zamenjene i motor je sa istim presao ispod 100km ali kes kupac (2300eura) ne mora da brine! Uz hondu dajem i ovo sa slike, imam i repsol kocionu tecnost ali nisam slikao... :D

Zamena mi ne igra ulogu, samo kes pa da biram :D

oglas.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nije da su se bas kupci tukli :D ali ipak necu prodavati Hondu, prosuo novo ulje i usuo repsol... Uhhh Bog te! Sedim kraj masine i slusam je, kao na paru da radi, vracam film i zvuke masina koje su mi nudjene u istom cenovnom rangu, vibriraju i dosta grublje rade, ja sam tip coveka koji voli da nesto sredjuje, menja dotrajalo, popravlja... Tako se vezujem za masinu a kod ove Honde toga nema, malo mi je dosadna u svoj toj kondiciji... Pu, pu da ne ureknem :)

Nisam mazohista, drago mi je sto vozim zdrav motor, ali oni koji su kao ja zastranili u ovoj prici ce me razumeti. Trenutno mi motor naj manje za voznju sluzi, vremena nemam ali motor moram imati! 

To je neka moja sigurnost, nesto sto je samo moje, volim da za njega nesto narucim, sitnicu makar... Uzivam u cekanju pa u ugradnji, volim da poliram, da podmazujem... Kupicu nesto zapostavljeno da imam sta raditi, neka je ona...

Pozdrav i neka vas gume drze! 

Hvala svima na interesovanju...

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 5 sati, N.F.S. je napisao:

Nije da su se bas kupci tukli :D ali ipak necu prodavati Hondu, prosuo novo ulje i usuo repsol... Uhhh Bog te! Sedim kraj masine i slusam je, kao na paru da radi, vracam film i zvuke masina koje su mi nudjene u istom cenovnom rangu, vibriraju i dosta grublje rade, ja sam tip coveka koji voli da nesto sredjuje, menja dotrajalo, popravlja... Tako se vezujem za masinu a kod ove Honde toga nema, malo mi je dosadna u svoj toj kondiciji... Pu, pu da ne ureknem :)

Nisam mazohista, drago mi je sto vozim zdrav motor, ali oni koji su kao ja zastranili u ovoj prici ce me razumeti. Trenutno mi motor naj manje za voznju sluzi, vremena nemam ali motor moram imati! 

To je neka moja sigurnost, nesto sto je samo moje, volim da za njega nesto narucim, sitnicu makar... Uzivam u cekanju pa u ugradnji, volim da poliram, da podmazujem... Kupicu nesto zapostavljeno da imam sta raditi, neka je ona...

Pozdrav i neka vas gume drze! 

Hvala svima na interesovanju...

Pametna odluka.. ;)

Ja ću, vrlo verovatno, kao i ti, da (opet) maknem moju VFR-ku sa oglasa... Ovakvi primeci motora se teško nalaze...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
5 hours ago, N.F.S. said:

Nije da su se bas kupci tukli :D ali ipak necu prodavati Hondu, prosuo novo ulje i usuo repsol... Uhhh Bog te! Sedim kraj masine i slusam je, kao na paru da radi, vracam film i zvuke masina koje su mi nudjene u istom cenovnom rangu, vibriraju i dosta grublje rade, ja sam tip coveka koji voli da nesto sredjuje, menja dotrajalo, popravlja... Tako se vezujem za masinu a kod ove Honde toga nema, malo mi je dosadna u svoj toj kondiciji... Pu, pu da ne ureknem :)

Nisam mazohista, drago mi je sto vozim zdrav motor, ali oni koji su kao ja zastranili u ovoj prici ce me razumeti. Trenutno mi motor naj manje za voznju sluzi, vremena nemam ali motor moram imati! 

To je neka moja sigurnost, nesto sto je samo moje, volim da za njega nesto narucim, sitnicu makar... Uzivam u cekanju pa u ugradnji, volim da poliram, da podmazujem... Kupicu nesto zapostavljeno da imam sta raditi, neka je ona...

Pozdrav i neka vas gume drze! 

Hvala svima na interesovanju...

Dobra odluka. Ja isto ne zelim prodati gpz-a zato sto znam kako ga vozim, odrzavam, a da prodam nemam da dobacim za nesto uputno i odrzavano kao sto je on. Tako da cu i dalje da ga vozim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Na proslom motoru, ajd alarm- ajde..... pa naslon za suvozaca- moze..... pa ugradnja projektora- odlicno..... pa ledizacija- da me vidu bolje..... pa nosac navigacije- cu zalutam..... pa grejaci rucica- bem ti ladnocu..... pa daljinsko otvaranje sedista- kur*enje..... pa farbaj felne i vizir- dosadno mi..... pa nosaci bocnih torbi- odo na pute daleke..... pa Race auspuh- melodija........kad dodje kraj cackanju, promeniti motor i opet u dobrom starom ritmu :jee:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Najsrecniji su kupci koji kupe motor od takvih gazda koji stalo sredjuju motor i kad ga srede do daske smore se jer im dosadno i prodaju ga :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Iskopiracu svoj odgovor iz druge teme gde sam objasnio zasto odustajem, hteo sam kupiti TDMa iz Nisa, sivog, postavio sam sliku na nekoj od strana, prodat je a resto sto gledah trazi dosta ulaganja a skuplji od ovog koji sam prodavao, i stariji...

 

---Sto se prodaje tice stvarno sam hteo da sebi uzmem nekog TDM-a ali u ceni koja je meni dostupana (oko2000e sam racunao da prodam Hondu pa da dodam npr. jos 500e za kupovinu) svi su losiji od ovog sto prodajem! Da dam 2500e za kupovinu, na gledanja tamo/amo vec otislo 150, pa dok prevedem, zamenim gume i resto potrosnog materijala izadje na oko 3300/3400eura a motor vredi 2000!

Tako sam sa ovom Hondom uradio, sve sto sam zamislio, kada je novca ponestalo prodao sam Leonarda 250 i nastavio sa radovima... Ljudi koji nisu kupovali ne veruju da filter vazduha (BMC) i komplet iridium svecica kosta 15000dinara! Gde su kocione plocice, gume, ulja, filteri... Plastificirao sam felne dva puta zato sto mi se nijansa nije svidela, lezajevi tockova koyo prosle godine stavljeni, valjkasti lezaj vrata... Preko 3000eura dadoh, nudio racune na uvid ali nisam uspeo da prodam za 2300.

Dobijao sam 2000 od nekog sa oglasa i 2400 od klinca iz Kragujevca, imao sam svoje razloge zasto ni jednom ne prodadoh...

Hvala jos jednom, pozdrav Nenad.---

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Isti "problem" sam i ja imao kad sam prodavao bivsi motor, skrkao ko zna koliko para, vremena, truda da bi neko na kraju rekao tj trazio da mu bukvalno poklonim...... e pa neces ga Majci, il ces otici po toj ceni ili te skidam sa oglasa.

Cekalo se bogme dugo ali je na kraju dosao pravi kupac i kupio ga u roku od 2 sekunde.

 

Sta sam jos primetio, sta ljudi rade...... imaju neke novce, vrbuju po oglasima sto je moguce bolje stanje motora, kupi ga i onda ga maltene sarani. Nema ulaganja, nema popravki, nema cak ni onog najosnovnijeg, samo se vozi i kad dodje vreme za neke intervancije isti se opere i eto ga ponovo na dobosu po istoj ili malo umanjenoj ceni (jeftinije mu da smupsti cenu nego da ulaze).

Licno znam takvog jednog kolegu ovde sa foruma, kupi perfekt stanje - proda loma i opet u krug.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja