Jump to content

Moto Zajednica

Nosač telefona/navigacije

Recommended Posts

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Brod, RS, BiH
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400
  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Slušalica radi više nego dobro pogotovo kada se uzme u obzir cena.U kućnim uslvima sam je testirao i radi nešto preko 1 sat muzike,ali meni nije za to namenjena.

Stereo može dve slušalce da se povežu na telegon.

Mene ne žulja ispod kacige stane u uvo tako da ne smeta i na kacigi ima prostor za te stvari.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Evo i mog resenja:

dugo sam trazio adekvatan nosac za mobilni za svoju Vespu ali nista nisam nalazio. Nedostatak golog dela kormana kod moje Vespe ucinio je da otpadnu svi oni koji se direktno kace za njega. Pokusavao sam sa nekim dodacima sa Alija, konkretno je bila u pitanju skracena shipka koja se kaci preko plocice i srafa za deo karoserije. Naravno, ni za to nisam imao mesta...

Na kraju se pojavilo nikad elegantnije resenje koje je, ruku na srce, mozda samo meni odgovara. 

Proizvod se zove "Vrurc pop Holder Anti-fall Universal Portable Socket Holder Stand for iPhone Huawei Sony Xiaomi Sockets Samsung"

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.6.2.62d54c4dFCcaFw&orderId=90304441950060&productId=32839610956

 

Prvo sam imao strah da ce se sve odlepiti i izgubiti negde usput, ali nikakav problem nisam imao za ovih mesec dana. Maska i deo koji se lepi za nju su dovoljno elasticni da omogocuvaju celom "sistemu" da amortizuje vibracije.

Mana je sto sam delimicno prekrio brzinomer, ali njega ionako slabo gledam, pogotovo sto sada imam digitalni na samom telefonu koji odlicno radi. Imam USB prikljucak u kaseti i odatle mogu lako da punim telefon u voznji. 

Isto tako prednost je sto lako mogu da prebacujem telefon iz horizontalnog u vertiklani polozaj tokom voznje.

Za par dana idem na duzi put od 200+ km (Beograd - Sokobanja) pa cu javiti utiske iz voznje. 

M1.JPG

M2.JPG

M3.JPG

M4.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Brod, RS, BiH
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Čini mi se da bezbednost telefona više zavisi od same maske telefona...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja