Jump to content

Moto Zajednica

12. Moto GP Silverstone 2017

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Aprilia RS 250 mk1, Aprilia rs 250 mk2, Honda cbr600rr(2005)
pre 15 minuta, severian je napisao:

Tipujem da ce Vinjales da izabere S zadnju, bez obzira na vrucinu,  i da ce da krene u juris prvih 5-6 krugova. Sta ce posle da uradi, videcemo... mislim ne mnogo :)

Koga imas u Yamahi, priznaj? :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
pre 55 minuta, dvlns je napisao:

Dobro si tipovao

Probao je to juce, delovalo je da ce da se kocka, ocajnicki potez za sampionat.

 

Kocka se isplatila, oziveo je u potpunosti svoje sanse. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Cela priča oko guma ima sve manje smisla i logike.

Rezultat trke, što se šampionata tiče - Vaauuu.

 

E da, i cela trka je bila odlična :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
1 hour ago, Mare90 said:

Koga imas u Yamahi, priznaj? :jee:

Nije za ludu prao klijesta, infiltrirao se u Moto GP :) .

 

Nisam stigao na Moto 3, ali Moto 2 mi je bila super. Iscupa se Pasini na drugo mjesto, a taman sam bio popizdio.

E kakva je ta Honda, ima da prodam Varadera, sto ne volim kad se ovako useru u ceif covjeku (makar to bio i Markez). Bas su ga dobro bili zaburlali. Dovi i Gigi u stvarno super kombinacija, iscackali su to kako treba. Deda je upirao koliko je mogao, godine su mnoge, a ledja nejaka. Maverik poslusao Severiana i jos uspio da sacuva gume, mislio sam da ce da poklekne na kraju, ali ipak odlican. A Cal je vozio 2/3 trke nekom na tocku, sve mislim sad ce da zajasi, a nista.

 

Dodje Dovi na prvo mjesto i u sampionatu. Dobro se ovo jos drzi, cetvorica se kolju sest trka prije kraja. Obecava, obecava. A tek ide Misano. Ludilo, sizenje, razmacuvaj stolove, zapocinjaj siz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

nista mi ne bi bilo draze da Dovi uzme titulu...(dobro, sem Rosija)...

 

“During the last lap I started crying, crying, crying… and it's not easy to ride a MotoGP bike crying” — Andrea Dovizioso (Sepang 2O16). Desmo Dovi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250

Sve u svemu, sjajna trka. Šteta za MM zbog kvara. Vinjales - kakav potez, kroćenje Yamahe soft gumom na stazi gde skoro svi idu na H. Rosi, da je po startu bio 3. verovatno bi na kraju bio 2. sva čast za prvih 15 krugova. Kal, ok, ali da se čovek celu trku vozio i da nijedan napad nije napravio kod kuće...hm možda je samo postao mudriji.

Sent from my mobile device using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Lorenco odličan, iz trke u trku sve bolji. Peto mesto je odlično, i vrlo zasluženo. Ipak treba imati u vidu da mu je ovo prva sezona u Dukatiju dok npr. Dovi vozi na Dukcu od 2013. Nije to mala stvar. Ko god da je očekivao nešto više od njegove prve sezone, nije realan.

 

A Dovi je car. Ja sam prvi pričao da nije kalibar za šampiona, i nije bio. Ove godine se to dosta promenilo. Čak milim da je ovo prva trka u kojoj se nije branio nego je on bio "muscle" koji je pritiskao druge. To je ono što treba svakom ko želi da postane šampion. Odlična vožnja!

 

Markeza mi je malo žao kao i svakog ko izvisi ne svojom krivicom ali da se ne lažemo, godinama je sve kako treba. Jednom i ta Honda da zajebe. Rosi bio odličan celu trku, šteta što nije uspeo barem drugo mesto da zadrži.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Svi motori imaju hardverski limit. Honda je dala gas i agregati stradaju. Takodje i Yamaha je znatno brža na top speedu, znači da igraju na kartu perfomansi a žrtvuju izdržljivost. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

S'obzirom da dukci deru na pravcu, moraju nesto da urade i drugi po tom pitanju. Sad, koliko ce to uticati na zivot agregata, to ce se videti do kraja sezone. Krivo mi zbog Rossija, sto rece Robin, da je bar uspeo zadrzati drugu poziciju, da se jos bolje zamrsi situacija sa poenima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja