Jump to content

Moto Zajednica

Honda NSR 125R Puckanje iz auspuha

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: Honda NSR

Pozdrav svima,zanima me da li je neko imao slican problem ili da li neko zna u cemu je problem pa se desava puckanje iz auspuha. Ranije mi se to nije desavalo pocelo je od skoro naime puckalo je sasvim malo iz auspuha kada drzim jedan gas na nekih 5-6 hiljada obrtaja i vratim gas do kraja tada se iz auspuha cuje par puta blago puckanje isto i na vecim obrtajima pa kad pustim gas. e sada juce kad sam palio motor malo sam ranije pustio dugme za paljenje pa se motor nije odmah upalio nego je kao krenuo da se pali i ugasio se nakon cega je iz auspuha bas jako puklo. Pa me zanima da li je to nesto opasno ili je samo do loseg goriva ili do viska goriva. Ako je do viska goriva bio bih zahvalan onom ko bi mi pomgao da lepo nastelujem karburator da bi se sredio visak goriva ako je to problem. U voznji se motor delimicno normalno ponasa ma da kad se doda gas od jednom kao da utaji i onda kako popustam gas tako sve vise ubrzava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja