Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki NInja ZX9R 2001

Recommended Posts

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Ti si Joco lud.... daješ motor koji ti realno radi posao sasvim ok u bescenje jer je sneg i niko te ne zove....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Нашао сам други преко,у случају да он оде а каву не продам,неће бити на продају :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Sneg bio ili ne nezovu jel nema kesa ,lova je opsti problem ljudi kupuju sve preko infuzije. Lep motor imao sam prilike voziti ovakav primerak zver od masine. Srecno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Bogte, da imam 2000 evra kupio bih ga samo da bih ga nakon 2-3 meseca prodao opušteno za 2500... Kada krene proleće i kada zasvrbi guzica, da vidiš kako se ima para onda za svakakav motor, samo da se vozi... ;) 

Ovo je i više od niske cene... srećna prodaja... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
On 1.3.2018. at 18:56, miksamgm je napisao:

:Mina: pratim

Šta pratiš, vadi keš i pazari... ovako jeftin motor retko gde ima, a da je u ovakvom stanju...još i sveže registrovan...idi begaj...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2004 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

Danas ga provozao...jos jednom, moja najiskrenija preporuka, motor je fantazija, cena vise nego odlicna,

ovo je stvarno retka prilika da se pazari odlican motor za malo para...:care:

p.s. I dalje mislim da je vlasnik :lud: sto ga prodaje ali dobro, on zna najbolje...:stabre:

 

29101345_2026178077622693_2134432255999737856_n.jpg.8d8515af230ec49770a1356dd0f69c01.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Da nisam kupio motor letos, ne bi ova devetka odavno vise stajala na oglasima.. Zadnjih par dana se lomim i padam u iskusenje, ali mi se ne rastaje od Bandita nikako :ups: 

Ne znam, nikada necu da shvatim razmisljanje nasih ljudi. Motor nisam video uzivo.. Ali ako opis odgovara stanju, na slikama lepa i atraktivna Kawa ima "problema" da se proda za ove novce. Pa ovo je dzabe za takav motor. Kada pogledam kakvi sve krsevi i lomovi odlaze za te pare. No dobro, brdoviti balkan.. Da je lupan, lomljen, farban i ima nalepnicu "R6" ili "R1" otisao bi u roku od par sati. Izvini za off VR46, ali bilo je jace od mene.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Druze, to su sve motori stari 20ak godina, koliko god da spustis cenu, nekome je to puno.

 

Svi bi da kupe motor 2010 godiste za 2000e :)

 

Inace, ZX9R je ladja od motora. Ide ko nevreme a udoban za duzu voznju. Ako se "normalno" vozi, trosi kao sibica :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Верујте ми да ми мало фали да га оставим за себе,јуче био тип и нуди 1900е,па рекох ако нађеш негде мотор у оваквом стању,регистрован годину дана....Немам снаге више да се набеђујем са људима,све им је много.....

 

Колико видим,дружићу се на кавом још ову сезону ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1281 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

I ne moze da doda jos 100e,cccc. Vec si spustio dosta, motor vredi vise.

Ne mogu da verujem da neko odustane za 100e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Још као,е позови ме ако се предомислиш,ја му кажем,нећу те звати сигурно. Хаос....

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 5 sati, VR46 je napisao:

Још као,е позови ме ако се предомислиш,ја му кажем,нећу те звати сигурно. Хаос....

 

 

 

Još se ponašaju kao da ih je sam Bog poslao da od tebe kupe motor... Kao meni gori da se što pre rešim motora, pa će on sad da mi učini uslugu što će i tu sumu da plati, iako je ta suma daleko ispod tražene cene... A taj vid bezobrazluka u fazonu - ˝zovi me ako se predomisliš˝.... uff...>:(

Evo sad sam se iznervirao... :gaa:

Sorry, druže, za off...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

@VR46 ja sam mislio ovu sezonu prodati moj i uzeti neki K1/2/3, ali dzaba. Ostade devetka kod mene, jos sam narucio i podrep od brke :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Ljudima (nekim) je njihov dinar OGROMAN a moj mali malecni.... pa nisam narkoman kom će neko propucati kolena da me ucenjujete za moju stvar koju prodajem ispod svake cene i još mi skidaš od te cene za koju sam rekao da je zabetonirana i da neće ići ni za jedan cent dole. >:(

 

Teraj to Joco i uživaj za 2000 nećeš bolji motor kupiti ...

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

evo da napisem i ja neku "mudrost"

zove me covek krajem decembra za neku traktor kosilicu sto sam prodavao,jel moze da dodje da pogleda,moze naravno. Dosao,gledao,pitao,probao,sve odlicno. E sad,cena... Cena 1000e

Kaze al pise na oglasu nije fixno,kazem nije 950e i kupio si je.

Uvrce nesto ustima i kaze 800e i da mu odnesem u Suboticu 400km(oba smera).

Nasmejem se i kazem 950e i mogu da pozovem kurirsku sluzbu da ti ucinim sto cu se potruditi da ga ustrecujem folijom da ga neizgule do tamo,ti placas kurirsku...

 

Posle pola sata njegovog ubedjivanja,da je realno da uzmem 850e i da se udaram nogom u dupe sto sam prodao,kazem mu da je vreme da krene polako,jer postaje neprijatno,a nemam bas neki fitilj dugacak. Vidi on da je vreme za rastanak ja ga polako pratim iz dvorista,seda u auto i kaze mi ,druze zvaces ti mene,trebace ti lova pa ces da me zoves da je kupim.

 

Tad sam mu fino rekao da moze slobodno da me nepozove vise nikad i da mu necu prodati ni za 2000e.

Ja volim trgovinu i sve sto ide zajedno sa njom,ali podcenjivanje i ucenjivanje nikad nisam mogao da svarim ni kad kupujem ni kad prodajem. Ponudi cifru koju mislis da mozes i hoces da platis,ako nije blizu dogovora,nemas sta da ucenjujes nekog i da mu objasnjavas da tako treba.

 

Posle mesec dana me zove neka zena i tuc-muc zanima je da kupi,ovo ono,a ja uz pomoc nekih trikova sam vec znao da je to zena bas od tog lika koji je bio. I ja lepo kazem ok cena je 2000e,kaze ona pa na oglasu pise 1000e,pa reko to je za ostale,vi ste posebni i za vas je 2000e. Ostade ona u cudu,dovidjenja,dovidjenja.

 

Posle toga zove me neki normalan,kulturan decko,popricali telefonom,dosao sutradan pogledao,probao. Dogovorimo se za cenu 950e i ja mu kazem da cu mu doneti na kucnu adresu 100km od mene. Decko prezadovoljan,jer i tako nije znao kako bi ga odneo kuci.

 

Malo sam oduzio,ali ima svakakvih ljudi i ko je korektan,kulturan i realan bilo da je kupac ili prodavac(u ovom slucaju decko koji prodaje ovaj motor je bas takav,koliko sam stekao utisak dok smo pricali telefonom) uvek ce proci bolje nego sto ga drugi ubedjuju,samo treba imati vremena i zivaca za svakakve indijance.

 

Isto tako ima i prodavaca koji napricaju bajke telefonom,a kad odes da pogledas uzivo, ono ko da je druga stvar na oglasu i uzivo, i jos ti kaze "Pa sta si hteo za te pare". To mi je omiljeno kad cujem. Hteo sam da mi kazes sta je i kako sve do detalja a moje je da odlucim dal cu da ga kupim za "te pare" ili necu. A ne da pucam ceo dan u voznji i 50-100e bacam na gorivo zato sto je tebi to nesto perfektno,a realno je daleko od toga.

 

Poenta je da ce se prodati kad naidje pravi kupac,jer je cena korektna i ako stanje odgovara opisu sa oglasa,samo treba sacekati da naidje ozbiljan i normalan kupac.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Ма има их свакаквих,јуче је био колега из НС-а са форума,погледао,упалио мотор и човек пружа руку и даје капару,у суботу долази да је отера....

Тако да кажем да је мотор продат! :jee1:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nek je sa srecom i jednom i drugom! Bas me je cudilo da takav motor nema kupca.. Ipak sa lepim vremenom krene i prodaja...

Sent from my TA-1032 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Оде,нек је са срећом новом власнику,тако да може катанче на тему! :jee1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja