Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Jet kacigu sa tankim zidom i bez vizira

Recommended Posts

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Kupujem kacigu jet ili 3/4 bez vizira koja ima tanak zid. To su old school kacige, starijeg datuma. Unutrašnjost i sam izgled kacige nije mnogo bitan, bitno je da spada u kategoriju koju sam spomenuo.

Kontaktirajte me na  062/88-434-88  poziv, sms, viber

 

Ima i primer na fotografiji

72b1199fe372369f05d4a42297f0d99a.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1547 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Mada je na slikama nekako muzgava kaciga je, bukvalno, par puta nošena i nema oštećenja ni spolja ni iznutra. Tvoja je za 20 e + poštarina:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Pre par godina, tacnije 2011 ili mozda 2012 sam u Louisu kupio Hihgway 1 model Retro, kostala je tad oko 45evra, bas onakva kakvu ti trazis, tanki zidovi, prijanja uz glavu tj obraze, lagana i moze da se skine kacket, evo i fotke.

 

Highway-1-Retro-II.jpg.c26d99a5201f8848ac01f88e4293024c.jpg

 

Vise je nema u Louisu ali jako slicnu njoj proizvodi MTR , mislim da ima malo deblje zidove, koliko sam spazio kod drugara.

U svakom slucaju pregledaj Louis a i desavalo se da naletim na KupujemProdajem na takve kacige.

 

https://www.louis.eu/produkte/jet-helmets-police-helmets/833?brand=51&gender=&size=&colour=&price=&universal_articles=&page=1&sort=price_asc#article_list

 

https://www.louis.eu/produkte/jet-helmets-police-helmets/833?brand=30&gender=&size=&colour=&price=&universal_articles=&page=1&sort=price_asc#article_list

 

P.S. Ukoliko se odlucis za neku iz Louisa, obavezno odaberi drzavu Nemacku, jer ove prikazane cene su ako kupujes online i van tih navedenih drzava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Dragane , haval ana ponudi ali nije to ni priblizno taj fazon, jeste jet kaciga ali nije 3/4 i nije slim fit, tako da mi je apsolutno ne odgovarajuća. 
Thtrotle Adict , da ima jedan model na Louisovom katalogu i sasvim je lepa cena joj je oko 55 evra. No ja generalno jurim kacige koje su nosili naši očevi pa čak i dede, stare ofucane kacige koje su spremne da se uradi na njima remont :D
U svakom slučaju hvala na odgovorima, valjda će se javiti neko ko bi prodao takvu kacigicu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Znam na koje kacige mislis, drugar je kupio na buvljaku za 200rsd, mozda ima na Najlonu u NS.
Proveri u AMS bile su te kacige i znam da ih je bilo na gomili u SSUP u Sr. Kamenici.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja