Jump to content

Moto Zajednica

Custom Harley Davidson made in Serbia

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Pozdrav ljudi nebih zeleo da se upustam u diskusiju  o registraciji, jednostavno iz razloga sto se to vozilo i ne moze registrovati kao Harley nego kao pojedinacno proizvedeno vozilo, a to sto po zakonu u sabracajnoj knjizici ne stoji Harley mislim da je realno jel je od njega najmanje i ostalo. Meni  je cilj da ljudi budu ponosni sto voze motorcikl iz moje radionice a kako se on zove manje je vazno.

Jedan primer kako i velike svetske moto industrije pozajmljuju jedni od drugih agregate, primera ima vise recimo Cagiva Raptor nosi agrgat od  Suzuki TL1000s i ima sasvim drugo ime.

Meni  nije cilj da serijski proizvodim motorcikle za izvoz sasvim mi je dovoljno i nase trziste jer sam ja suvise sitan i siromasan da bih pucao tako visoko.

Ja iskreno uzivam u stvaranju i pravljenju motorcikala ne u trgovini, svakom detalju  se maksimalno posvetim sto u serijskoj proizvodnji ne bih mogao. Kad nesto napravim i ja budem zadovoljan verujte da ce svako biti jer ja ne dozvoljavam da iz radionice izadje nesto sto ne zadovoljava moje kriterijume koji su vrlo visoki.

Mislim da u svetu ima vrlo malo pravih kastom majstora pogotovo posle onih emisija na diskaveri kanalu, ljudi u svetu su povudeli za kastomima a ta nenormalna potraznja je naterala vecinu kastom kuca da krenu u serijsku proizvodnju ne samo delova za motorcikle nego i garderobe, donjeg vesa i svakakvih gluposti i sitnica sa logom njihovih firmi koje apsolutno nemaju veze sa motorciklima, sve je pretvoreno u biznis bez mnogo ljubavi.

Za mene je neprevazidjen osecaj kada uzmes u ruke tablu najobicnijeg lima i par cevi poigras se s njim i na kraju ispadne nesto cemu se ljudi dive, nije sve u parama kod mene je Ljubav na prvom mestu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Samo ti nemoj da zaboravis da nastavis sa novim slicicama kako rad napreduje. :D Veliki si majstor, svaka cast i za rad i za talent.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Samo ti nemoj da zaboravis da nastavis sa novim slicicama kako rad napreduje. :D Veliki si majstor, svaka cast i za rad i za talent.

 

E pa za slikice cete morati malo da sacekate, jos nisam zavrsio masimu za peglanje lima. Cim napravim nesto konkretno okacicu, nebudite nestrpljivi.

Mada posto je sada aktuelan "Veliki Brat" mogao bih da okacim jednu  veb kameru u radionici pa da imate prenos uzivo.    ;):D ;D :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Bato malo smo telefonom razgovarali i mislim da cemo saradjivati a planiram i da se provozam do tebe na neke konkretne dogovore, OK.

 

Pozdrav i vidimo se uskoro!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Bato malo smo telefonom razgovarali i mislim da cemo saradjivati a planiram i da se provozam do tebe na neke konkretne dogovore, OK.

 

Pozdrav i vidimo se uskoro!!!!

 

Ok druze samo se javni da te uputim gde i kako.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Za motor ne znam sta reci nego savrseno

 

Zanima me par stvari u vezi atesta  izvinjavam se za off

 

ako znate kakvi su svi papiri potrebni za masinu  kakvo je to uverenje o poreklu

 

planiram i ja nesto slicno al problem mi je naci masinu sa papirima pa me zanima jel se moze to nekako resiti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: ZG trenutno, Rijeka u srcu

OOOOOhohohoho!

Genijalno i svaka cast. Ma lako za papire i ovo i ono...kad se sjedne,upali i krene, svi papiri ionako odose u vjetar.

 

Nakon ugradenog stihl motora na djecju biciklu i prvog kruga sve je postalo nevazno, onda u cemu je problem!? ???

 

Tesko je ostat hladne glave kada se ovako nesto vidi i tim vise sto je kreativnost na razini. Ljepo je napraviti motor s savrsenim alatom i uvjetima, ali s ovakom domisljatoscu jos je vrijednije, jos je genijalnije....Samo naprijed, svi smo uz tebe i tvoj rad!

 

:) :) :)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Konzul pravi umetnicko delo !!

Pitanje papirologije je vec ocigledno resavao. Cak i da ostane show-mobil , a nece, cudesnan je.

Svetsko a nase. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

svaka cast pa sta se moze ocekivati moze se ocekivati samo jos bolje posle taurusa i predatora o kojima sam citao u moto magazinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

extra projekat , ja isto neshto pravim , i ovako neshto mi je palo na pamet josh odavno ali jedini problem mi je bilo da nadjem toliki zadnji tochak , od kog modela je zadnji tochak i koja je zadnja guma mislim na dimenzije ... i josh jedno pitanje od chega moze prednja viljushka ali da je maaaaalooo duza , poshto vishe volim long fork ... ja sam imao ideju da ovo radim sa agregatom od VF1000 iz prostog razloga dostupnosti delova i cene samog agregata tj cele mashine od koje bi uzeo posle brojeve itd ...

 

samo napred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

 

Prosto neverovatno !

 

Da prestanem sa bezgranicnim hvalospevima

 

Volim moju zemlju u kojoj zive i rade ljudi poput Konzula !

 

RESPECT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Pozdrav ljudi, jos jednom hvala na lepim recma masina za oblikovanje lima je pri kraju i ako me nista ne spreci do kraja nedelje bih

trebao vec da izbacim nesto novo.

Verujte nestrpljiviji sam od vas  ;D

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

kad vidim koliko je puta pogledana tema  stvarno  pleni paznju nadam se da ce ovo biti plodna reklama

projekat  je odlican  pogledao sam i predhodne radove 

samo napred moje iskustvo je dosad  preko 10 modifikacija  i toliko novih proizvoda

ipak najvaznija je reklam apa makar pravio za nasu  pozdrav i podrska

NIKOLIC ZORAN

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Cika Konzule ti to oces da nas iznenadis gotovom masinom? ;D

Ajde koja slika,da se malo divimo i mi imamo dusu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Evo i mene Ljudi, napravih masine i alate pa evo vi ocenite dali je vredelo tuda i cekanja.

Trazili ste slike zato nemojte da kukate da vas spamujem ;) ;) ;) ;) ;)

 

post-208-12878997245064_thumb.jpg

post-208-12878997245493_thumb.jpg

post-208-1287899724591_thumb.jpg

post-208-1287899724633_thumb.jpg

post-208-1287899724675_thumb.jpg

post-208-1287899724717_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

E da da se razumemo rezervoar jos nije sasvim zavrsen.

Cisto da izbegnemo glupa pitanja tipa "gde se sipa gorivo, itd."

cim ga potpuno zavrsim videcete.

 

post-208-12878997250169_thumb.jpg

post-208-12878997250594_thumb.jpg

post-208-12878997251015_thumb.jpg

post-208-12878997251428_thumb.jpg

post-208-12878997251869_thumb.jpg

post-208-12878997252294_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja