Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650s 2000

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F
Pre 9 sati, DonToni je napisao:

Da li si razmišljao o ovom motoru: Husqvarna SM 610

Mislim da je malte ne isti kao i Aprilija, jedino što ne znam da li su servisni intervali isto tako kratki...

Nisam ni o jednom drugom, odnosno jesam i o KTM Exc 450, ne bih uzimao SM nikad pre hard endura/endura, ali ovaj V2 na Apriliji me je odusevio, i to je jedan od glavnih razloga sto razmisljam o njoj, gledao sam i RXV ali nije to to :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Ministar crvene boje! :D 

Sve najlepse sa Suzanom brate, da te sluzi kao i Bandit. Jedva cekam ulepsavanja koja, predpostavljam, slede. Puno bezbednih kilometara. :takoje:

A kolegi Jankeli zelim uspesnu kupovinu novog motora bas onakvog kakvog zeli. :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015
3 hours ago, Zlatko LA said:

Ministar crvene boje! :D 

Sve najlepse sa Suzanom brate, da te sluzi kao i Bandit. Jedva cekam ulepsavanja koja, predpostavljam, slede. Puno bezbednih kilometara. :takoje:

A kolegi Jankeli zelim uspesnu kupovinu novog motora bas onakvog kakvog zeli. :sampion:

Hahhaha, hvala drug! Naravno da ce biti ulepsavanja, projekat vec osmisljen samo se ceka kraj sezone... I naravno nece biti naked, ostaje S, do jaja mi je... P. S. Izgleda da mi je crvena boja fetish :jee:

IMG_20180608_193805.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja