Jump to content

Moto Zajednica

Spidi jakna

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Na prodaju moja Spidi jakna koju sam kupio pre 2 godine u Italiji. Uzeo sam drugu pa mi je ova visak, shodno tome ide u oglase.

 

Velicina jakne je L, ubacio sam tabelu sa Spidi sajta za velicinu struka i rukava, ako vam je potrebna jos neka dimenzija pisite mi ili pozovite, izmericu pa cu vam naknadno javiti.

 

Jakna ima Spidi Lab protektore na ramenima i laktovima. Poseduje termo postavu za zimu koja se moze vaditi po potrebi. Kragna oko vrata je stelujuca sa dve pozicije kopcanja, oko struka ima cicak za suzavanje/prosirivanje struka, ima i cicak na rukama za dodatno zatezanje. Poseduje reflektujuce delove za voznju tokom noci. Spoljni dzepovi su zasticeni od kise. Jakna ima H2O membranu koja obezbedjuje da jakna "diše". Da ne pricam vise imate ovde zvanican opis jakne sa sajta:


Outer fabric of high tenacity polyester 600 with Teflon treatment
Tenax fabric inserts with water repellent treatment
Waterproof, breathable and windbreaking H2Out membrane
Removable 200gr/mq hollow fiber quilted lining
CE certified Force Tech protector on shoulders and elbows
Possibility to insert a back protector Liv.1 or Level 2
Reflex areas for night riding
2 external waterproof pockets
1 waterproof pocket Napoleon with Velcro
YKK center hinge
Fiocchi buttons
Product weight: 1,70 Kg

 

Velicina:

59917c2a6c8c7_ScreenShot2017-08-14at12_25_44.thumb.png.825507aab3dbe09239b5380c763614f5.png

 

Sve u svemu jako lepa i prijatna jakna, slatko sam se navozao sa njom. Jakna je oprana i spremna za novog vlasnika.

 

Cena 80 EUR

Kontakt: 063/222-863 Petar

 

File_000.jpeg

File_001.jpeg

File_002.jpeg

File_003.jpeg

File_004.jpeg

File_005.jpeg

File_006.jpeg

Spidi1.png

spidi2.png

spidi3.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Jakna ponovo aktuelna :)

 

Cena 80 EUR

Kontakt: 063/222-863 Petar

 

Ukoliko imate neka pitanja ili vas nesto interesuje u vezi jakne, slobodno nazovite 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
On ‎14‎/‎08‎/‎2017 at 12:41, Funky je napisao:

 Jakna je oprana i spremna za novog vlasnika.

 

 

veoma bitna stavka. Ja sam jesenas kupio ženi jaknu preko foruma.

Odmah sam je odneo na hemijsko čišćenje.  Na fotkama ok, a uživo, mene bi bilo sramota da nekom pozajmim jaknu da je ogrne, a ne da je prodam.

Kada sam je uzeo sa hemijskog, jakna je bar duplo bolje izgledala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Na kraju svake sezone ocistim opremu jer smatram da je to stvar licne higijene, bez obzira da li prodajem nesto ili ostavljam da stoji u ormanu do sledece sezone. Prosto se lepse osecam kada znam da je oprema cista i spremna za sezonu :)

A sto se tice prodaje, svakako je u mom interesu da operem i lepo ocistim jaknu sto zbog sebe tako i zbog tog ko je kupuje, jer kao sto si napisao, bila bi me sramota da je nekom pozajmim prljavu a kamoli stavim da se prodaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Posedujem dve Spidi jakne (za vozaca i suvozaca) i Spidi kornjacu sa pojasom. Mogu da kazem samo reci hvale i da njihovu opremu preporucim svakome. Odlican odnos cene i kvaliteta. Srecna prodaja, pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Hvala kolega, slazem se u potpunosti, odlican je brend i sva njihova oprema je po meni odlicna, imam dve njihove jakne i rukavice i prezadovoljan sam... :takoje: 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

To se zove kompletan oglas..svaka cast. Ja sam dve moje Spidi stavio na oglase jer ih imam vise, medjutim kreni stani, odlucih da ih zadrzim jer je kvalitet stvarno fantastican. Srecna prodaja. Izvinjavam se za off.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Slicna situacija je bila i kod mene, postavio sam oglas odavno jer sam bio nadomak kupovine nove jakne, razmisljam zasto da cuvam ovu bice visak. :stabre: 

Medjutim, kada sam otisao i pogledao tu drugu jaknu koju sam zeleo da kupim shvatio sam da za te novce koje ja zelim da dam ne dobijam nista specijalno kvalitetno (pod tim mislim da bude barem kvalitet kao kod ove jakne ili malko losije mozda). Tada sam resio da ugasim oglas da je ne prodam jer je jakna stvarno dobra i bio sam prezadovoljan s njom.

U medjuvremenu mi se zalomio put u inostranstvo i tamo sam naravno za mnogo manje novca pazario mnogo kvalitetnije (u odnosu na Srbiju pricam) nesto pa shodno tome sam definitivno prelomio da ovu jaknu prodam.

Inace za jaknu imam samo reci hvale i znam da ko god da je kupi da ce uzivati s njom... :takoje:

Nikakav problem kolega Endurac, svaka preporuka dodatna i iskustva od ostalih kolega mozda nekom pomognu oko izbora opreme, ne mislim konkretno na moju jaknu vec na generalnu opremu ovog proizvodjaca :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja