Jump to content

Moto Zajednica

Historic Route 66,Coast highway 1.....

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Chicago - Shabac
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s

Posle vise od godinu i po dana odlaganja i okupljanja ekipe napokon smo se dogovorili i utanacili datum polaska(25. avgust) na jedan duzi put od nekih 5400milja (8650km)

Plan puta je cuvena  Ruta 66 do Santa Monike u Kaliforniji,odatle Coast highway 1 sve uz okean do San Franciska,dalje nas put vodi preko Sacramento do jezera Tahoe.Dalje nastavljamo juzno  kroz nacionalne parkove Yosemite National Park,Stanislaus National Forest,Kings Canyon National Park i jos nekoliko njih koji nam se budu nasli na putu do Las Vegasa.Od Vegasa krecemo ka Juti gde cemo posetiti nekoliko Nacionalnih parkova na granici sa Arizonom,odakle nastavljamo ka Denveru iz kod se vracamo kuci za Chicago.Ovo je ukratko plan puta,ceo put ce bit sniman sa 4 kamere,pa se nadamo da se od toga na kraju biti napravljen i neki filmic:)

Clanovi ekipe su

Laza kamikaza koji jase na narandzastom Triumph Tigeru 800

Dzoni na Yamahi mt-10

i ja na Ducati Multistradi 1200s

u prilogu je plan puta i par slika nas i motora sa predhodnog puta oko jezera Michigan

svakodnevni update od 25 avgusta mozete pratiti na mom fb profilu https://www.facebook.com/bojan.ignjatovic.10

plan puta 1.png

plan puta 2.png

IMG_3099.JPG

IMG_3315.JPG

IMG_3323.JPG

IMG_3329.JPG

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1514 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Zvuci predobro....praticu, ali ima i nas koji nemamo FB-e pa se setite i foruma, kad ste vec najavili avanturu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Chicago - Shabac
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s

Hvala, hvala svima na podrsci,bice slika naravno i ovde u temi pa se nadam da cu pored filma koji ce biti na YouTube uspeti da napisem i neki putopis mada nisam bas dobar u tome :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: piaggio X9 250 evo

Odlična najava, mnogi bi voleli da se provozaju tom trasom.
Svakako ću pratiti putopis.

Послато са ASUS_Z010D уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Americki san :D Ova tema pocinje da se prati sa punom paznjom :)

 

Srecan put i vjetar u ledja! Lijep provod :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Aj pa srecno!!! ;)  pratim! Inace deo te ture sam 91 obisao kolima, obalu CA, od palm sprinsa do S Diega La i Sf sa surf daskom na krovu raspale srebrne z mazde ;) 

...cekamo fotke;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Chicago - Shabac
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s

Drage kolege bajkeri teska srca pisem ovaj post.Posle 3 god planiranja svega,okupljanja ekipe,ja kao inicijator svega ne mogu krenuti na ovaj put iz mojih snova.Razlozi su teski naime moj drugar i imenjak je doziveo tesku lancanu saobracajnu nesrecu kamionom ovde u Cikagu,tako da moram biti tu da mu se nadjem i resim niz nastalih problema,jos jedan od razloga je i to sto je radio u mojoj firmi pa nas sada ocekuje niz raznoraznih provera i inspekcija,tako da ne postoji ni opcija odlaganja polaska.Najbitnije je da niko nije poginuo i da su svi koliko toliko citavi.

ps ostatak ekipe ce verovatno naspaviti put pa cu vas izvestavati sa njihovim slikama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Drag Star 650 classic

Zao mi je zbog situacije. Hteo bih napisati, ko zna zasto je to dobro, ali nekako mi se ne uklapa, iako u situacijama da se nesto tako neplasnki odlozi najcesce to pomislim.

 

Zelim brz oporavak. Nadam se da ce provere i papirologija proci lagano i bez trzavica, a ostatku ekipe koja ide dalje, srecan put!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Читам и не верујем, дуго нисам био на форуму и крнуо сам да листам путописе, кад оно мој непрежаљени бот Булет88 :)
Бато, надам се да си добро тамо преко. Чувај се и одвозаћете ову туру полако још смо млади :) можда и заједно :)
Велики поздрав

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja