Jump to content

Moto Zajednica

keeway speed problem meni ne resive prirode

Recommended Posts

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Sremski Mihaljevci
  • Motocikl: Honda CBR 600

sve je isto. Nema dima. Vruc pali kao sasav. Znaci da je vratim na deo gde je bila. Pa jel da kupim dtugi karburator? Sta da radim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ja sam ti rekao da je probas spustiti za jedan,pa da probas.Ti si je podigao.Sad je spusti za 2 i pokusaj.Ako te ne mrzi da drndas karb jos koji put:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Sremski Mihaljevci
  • Motocikl: Honda CBR 600

da spustim... Cekaj kada gledam iglicu ja sam je podigo gore jer sam stavio osigurac na mesto ispod. Bio sam ubedjen da si mi reko da je podignem. Sutra cu videti to. Hvala ti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Probaj to cisto da saznamo pravi li ti problem bogata smesa.Nesporazum,spustas iglicu tako sto jedan zarez dizes:)

Znaci sad dignes 2 zareza i probas upaliti sa sauhom,hladan.Videcemo sta ce biti.

Ako ti puca iz auspuha kad usporavas mislim da je to normalno,eventualno proveri da ti ne pusta auspuh negde vazduh,mala pukotina,spoj sa cilindrom.Najhore je sto ako ima mala pukotina,recimo ne uvlaci vazduh dok se ne zagreje auspuh,dok se materijal ne rasiri,pa iz njega puca kad je motor vruc.

Ovo su sve pretpostavke,jer ako puca,tj detonira u cilindru kao posledica loseg tajminga(prerano pali smesu) moze brzo da ti unisti klip,bukvalno da ga raznese.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Sremski Mihaljevci
  • Motocikl: Honda CBR 600

iglica ima pet polozaja... Stavio sam na prvi, skroz gore, i nije to to. Ne prima gas lepo, guzi se i pod saugom radi bolje sto znaci da fali goriva. Na drugoj je isto, ili ja ne mogu da ocenim, kao na srednjem gde je vec bila, samo sto na leru kad se povuce saug, malo digne obrtaje. Treca ranije opisana(fabricka) i cervrta je dobra ali nije to. sad nece ni vruc da upali ako mu nedam gas do kraja, a ranije je palio bez iceg samo stisnem dugme za start i upali bez verglanja... Kad je hladan motor iako je napolju 35 stepeni, povucem saug, dam pun gas jer bez gasa i sauga vergla do besvesti, upalim motor i iako je na saugu moram da mu povremeno dam gas da se ne ugasi. Ler je pravilno nastelovan. Smesa takodje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Jbg,ne znam.Bar si probao.Sacekaj majstora da se ne nerviras vise.Tesko da ces ovako resiti problem.Stelovanje karba ume da bude iscrpljujuce kad nemas iskustva.Napisi na kraju sta je bio problem,bas me zanima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Sremski Mihaljevci
  • Motocikl: Honda CBR 600

sednem na motor danas i napravim 250km. Imam jos toliko da se vratim nazad do maribora. Sve je bio auto put i nista osim punog gasa pa nek crkne. U par navrata, 2-3, je dobio snagu i bio taj motor... To traje svega par minuta i opet nema snage...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja