Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

U maju ili junu 2018 planiram Iran (4000km) , Gruzija , Armenija , Azarbedjan , sve ukupno oko 13000km , trajanje oko 3 sedmice  , da li je neko zainteresiran ....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Hm,zanimljivo, ja sam bio pre mesec dana do Baku,Azerbejdžan, a išao bih ponovo, ko zna,možda,mada u glavi za sledeću godinu imam neke druge ideje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance
2 hours ago, cipotm said:

U maju ili junu 2018 planiram Iran (4000km) , Gruzija , Armenija , Azarbedjan , sve ukupno oko 13000km , trajanje oko 3 sedmice  , da li je neko zainteresiran ....

Ako zelis nesto da vidis bez mesec dana ni ne kreci na put. 650 km dnevno je previse i to da svaki dan vozis. Racunaj da ti  treba 5 dana da malo odmoris a i nesto nesto vidis i obidjes ( Teheran, Isfahan, Siraz sto se Irana tice) a pretpostavljam da i druge drzave imaju neki lepota osim auto puta. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Dakar rally
12 dana / 7800km = 733km

:zvizduk:

 

Salu na stranu sve zavisi od coveka do coveka sta koga pokrece i sta kome pricinjava zadovoljstvo, inace odlican izbor destinacije ima svasta da se vidi i obidje :takoje:


 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A
Pre 2 sati, Mikulanac je napisao:

Ako zelis nesto da vidis bez mesec dana ni ne kreci na put. 650 km dnevno je previse i to da svaki dan vozis. Racunaj da ti  treba 5 dana da malo odmoris a i nesto nesto vidis i obidjes ( Teheran, Isfahan, Siraz sto se Irana tice) a pretpostavljam da i druge drzave imaju neki lepota osim auto puta. 

Cilj mi je Iran , do Tabriza(iran) imam oko 3300 km , sve je autoput , do tamo planiram 3 dana , volim da se vozim ,meni uopste nije problem prevoziti 1200km po danu , kad sam isao na Nordkapp sam provozao 1500km prvi dan po njemackoj - autoput , prosle godine kad sam isao u Kazakhstan 1300 km , u Iranu idem dole do BANDAR ABBASA , svaki bajker ima svoje prioritete sta zeli od putovanja , nikad ne mozes sve vidjeti , iako bi isao u 100 muzeja , opet bi se neko nasao i kazao , nisi bio u x galeriji , i opet nista ,  Iran ima dobre puteve , barem one glavne tranzitne , znam da je takav put tezak , samo , da motor izdrzi i vreme posluzi....svake godine sam barem 7 dana u Srbiji , 10 godina (70 dana) i treba mi jos puno dana da bi mogao reci , da sam nesto vidio .....lp milan

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha ybr Honda Transalp

Meni su pripreme bile impresivne,svaka cast na poznavanju mehanike i motora. Ja dobrano razmislim na koju se ono bese stranu sraf odvrce.Kad se vratim odnekud ljubim i motor i familiju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

@Alp
Ovo je dobra vest, kockice se slazu u dobrom pravcu za predstojeca putovanja :D


@nikvuksa
Bice putopisa samo da skinem slike sa fona koji je poceo da crkava, bez toga nece biti potpuna slika :)


@vasic.z
Moto mehanika mi je hobi pa znam daleko vise od prosecnog korisnika a i volim da svedem rizik na minimum ;)

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja