Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem: 2005 Suzuki Burgman 400

Recommended Posts

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Nerado, stavljam Bugija u oglase.
Dosta ljudi ga ovde i zna, uzet od SuperPopa pre 4god, od tad presao jedva 13-14000km, od toga 2000km u poslednjih godinu i po..malo dete, posao u drugom gradu = voznja jok.
Pre 3god stavljene nove gume Dunlop Scootsmart, presle 6-7k, pre 2meseca novi accu sa garancijom (uzet u Komppu), jer je stari ispustio dušu od stajanja. Bio je 2x kod Bokilića na redovnom pregledu, pali, radi ide, kais ok (meren metodom 6k obrtaja=100kmh).
 
Stanje isto kao kod Popa, sa kojom ogrebotinom od prolaženja kroz uska vrata kapije.
 
Km: oko 42k, provericu tacno
Cena 2000e.
Kontakt na pm.
 
Dajem uz njege i 2 LS2 kacige (xxl moja, gđina je l), jaknu Bolder (xxl). Idu i Givi bisage (uzete kod Markonea) koriscene mozda 3-4 puta, Tucano Urbano kecelju..
 
Razlog prodaje: odlazak iz Srbije.
9dccb3181ed1a12d96b065b2b2fded19.jpgd97b5d8bd1dadd242cadeefccd50fc34.jpg3b562b59be199751a975f31f993a5f7d.jpg8235717579ed5b14e1b58b3034d627fc.jpg58cbe92455a97d184bd2f0a33d16cda3.jpg719fc5c9cc8821332c71b46df2fb0977.jpg
 
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Da probam da ozivim oglas, cena 1500€.
Motor se nalazi u Golupcu trenutno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

kazi mi molim te  koliko je tezak u kg....koliko ti pise u saobracajnoj...imao sam jednu neboluzu, prilikom tehnickog pregleda prilikom registracije jednog od mojih bivsih motora izbog pogresne upisane kilaze da menjam saobracajnu  i vadim neki COC dokumenat  koji me kostao svetog Petra  u kojem pise tacna kilaza ....kakve su rolnice,zvono i lamele...dali si menjao a ako jesi kada? Dali je to godiste  karburator verzija...ili je indjeksn

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac
kazi mi molim te  koliko je tezak u kg....koliko ti pise u saobracajnoj...imao sam jednu neboluzu, prilikom tehnickog pregleda prilikom registracije jednog od mojih bivsih motora izbog pogresne upisane kilaze da menjam saobracajnu  i vadim neki COC dokumenat  koji me kostao svetog Petra  u kojem pise tacna kilaza ....kakve su rolnice,zvono i lamele...dali si menjao a ako jesi kada? Dali je to godiste  karburator verzija...ili je indjeksn
Hvala


Moram proveriti, mislim oko 180-190kg ako se ne varam.
Poslednji put kad je bio kod Bokilica rekao je da moze jos sezonu da izgura. Ja od tad nisam presao 500km a motor stoji vec 2 godine, ne vozi se. Pali se svakih par dana. Verujem da bi izgurao ovu sezonu sa trenutnim stanjem.
Dok nisam otisao u Nemacku, vozio sam ga bez ikakvih problema svakodnevno.
Skromno znanje mi govori da je injection model (mislim da su od 2004-2005e krenuli sa inj modelima).
Zbog stajanja je promenjen aku prosli mesec.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Zahvaljujem na odgovoru....pitam te to sve jer sam licno u potrazi za skuterom ...nazalost prodao sam moj pre neki dan pa trazim ISKLJUCIVO PO KILAZI laksi skuter od moga ....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja