Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć kolegi Bojanu Androvicu

Recommended Posts

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
14 minutes ago, Bojan Androvic said:

Tako je kako je,dobro je.Podigao sam pare i kupio evre,na gomili je 920eura i ima najava nekih za septembar jos nesto,pa cekam i ja da skupim sto vise (koliko budem mogao) do zime pa da se kupi nesto kako valja,ovako nesto,hihihihihi salim se daleko je to od mene mnogo jedino ako se nejavi neka tetka iz Kanade ccccc.

1d4cc3e386a8-1920x1080.jpg

Il ako Denis resi da se otvori, sta je za njega jedan FJR :D 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
pre 21 minuta, Throttle Addict je napisao:

Il ako Denis resi da se otvori, sta je za njega jedan FJR :D 

Neznam ciji je ali vredi svaku paru,znaci kao lutka je,svi ostali motori padaju u senku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
Pre 2 sati, СајберГастарбајтер je napisao:

Bojane, ne znam ali evo jedan kolega prodaje VFR-a, koji je generalno nepoderiv ... malko jeftiniji od FJR-a....kad vec gledas takve putne

 

Video sam ovog,nego mastam cisto,ovaj VFR je bas R varijanta nikako mi ne lezi i FJR pitanje kako bi mi lezao,kad sam 2m ledja me ubijaju posle 150-200km,imao sam TRIUMPH Sprinta 900 ista stvar,A ovaj FJR mi lici na BMW RT sedeo sam na njemu i polozaj mi ok.Nego cista masta i sala daleko sam od toga jos.Za sta bude para pred zimu to uzimam,sezona ionako jos malo i ode jbg.Pogledacu ima li F upravljaca za njega pa mozda i on VFR.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Neznam ciji je ali vredi svaku paru,znaci kao lutka je,svi ostali motori padaju u senku.
Motor je Denisov, bavi se prodajom motora iz CH, ja sam FJR-a kupio od njega i prezadovoljan sam posle 10.000km.
Primetio sam da ima jos zadovoljnih musterija njegovih na forumu.
Kad se skupe pare mozemo kontaktirati njega i videti sta ima u ponudi.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Ok u kontaktu smo u svakom slucaju,a mozda se i promeni situacija meni oko posla.Posebno ova godina mi je kao skrivena kamera.Neznam sto me ovaj odozgo ovoliko testira kad je shvatio valjda za ovih 44 godine da sam ne salomiv.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
On 7/27/2017 at 13:52, Arakis je napisao:

Verujem da ste pročitali temu na našem Forumu gde je snimljeno kako našem članu Bojanu Androvicu gori motocikl na putu po Hrvatskoj 

http://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=cpJWMO236c8

 

Drage kolege SHeLLe i savan dali su lepu inicijativu da se udružimo, pokažemo bajkersku solidarnost kao članovi ove naše bajkerske BJB Zajednice i svojim prilozima pomognemo kolegi Bojanu Androvicu iz Kragujevca da nabavi drugi motocikl.

 

Podaci za pomoć i uplatu:

 

Bojan Androvic

Desimirovac b/b

34000 Kragujevac

Crediagrikole,

dinarski 330-2300103670897-93

devizni 330-2330202025789-52 a ispod su instrukcije za devizni

credi.jpg

Pozdrav i srećno!

 

Jos jednom da se podsetimo za sta smo tu dok cekamo par njih u septembru jer nisu mogli pre, dok ja zaradim jos koliko budem mogao i mozda se neko predomisli u medjuvremenu pa se solidarise.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Taman da prelomi, da uzme kljuceve u ruke on pita jel imam PP aparat, i ja se ubih trazeci po koferima kad nema.

Propade trgovina, al smo barem kafu popili i proturili koju! :D  

media-share-0-02-05-1ffba833e05ba7acf27d259e1a6f4033a6cefca570d1ef49e5f082b70f60de46-df80c893-be61-44fc-bcdb-2a20de325c9c.thumb.jpg.c0673db020d8406fc921d491d593fd70.jpgmedia-share-0-02-05-7e2dd7c7db5e2d2cf4985281b11609e7b8bcd310190997a738a80e4696caaab5-d6c1368e-ced6-4d96-9fb4-5c4094d1fa78.thumb.jpg.43d9a4cd26fd6382892225a957003f5c.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Sve je ne promenjeno tu smo gde smo na istom ,ja guram raduckam moj posao i skupljam polako pa dokle stignem.A od tetke iz kanade ni "T" ccccccccc.Evo malo videa sa tog putovanja dok ne ugrabim vremena da sve skupim i obradim za putopis.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Tdm je bio jedan dogovoren i uzeo sam ga ali zbog nekih papiroloskih neslaganja vracen i sad cekam jos malo, Varadero jedan je u prici,ali ako nebudem na njega seo ,neki TDM ili sta slicno je uvek tu,nisam stigao da se javim,naletelo nesto poslica pa gledam sto pre da zavrsavam .I jedva cekam da vise sednem na konja opet.Obavestavam cim bude novosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja