Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć kolegi Bojanu Androvicu

Recommended Posts

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L
2 hours ago, Dallape said:

.... Razumem i one koji su sumnjicavi jer ne poznaju coveka,...

Ne poznajem ga ni ja ali me to nije sprečilo da pomognem koliko mogu.

Kad bi 30% članova dalo po 1€ (čitaj-odreklo se recimo pakle najjeftinijih cigareta ili tri piva) bila bi to fina cifra.

 

Juče kolegi (koga ne znam) ukradoše auspuh u Grkoj. 1200€... Verujem da bi mnogo lakše podneo trošak ako bi mu skupili recimo 500€. Od 35000 članova njih 500 po evro što verujem nije neki izdatak.

 

Jer, danas njima dvojici a već sutra možda meni zatreba pomoć. Ili tebi, koji ovo čitaš...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
2 hours ago, СајберГастарбајтер said:

@Bojan Androvic

Ma naravno, ako motori, koje si naveo se mogu naci za 2500 nek bude to. Ne znam koja je situacija zato te pitam. Generalno kada su u nekoj okvirnoj ceni mnogo manje ima sanse da ces kupiti krs. Drugo je ako skupis 800 evra, onda znas da su od 10 njih 9 ili svih 10 krsevi. O tome sam pricao. Onda mozes da stavis kao sto si i stavljao izvod iz banke koliko imas i koliko jos treba recimo do 2500. Admini mogu, ne znam da li postoji mogucnost na forumu, da svakom clanu prilikom prijave se pojavi prozorcic/obavestenje gde ti predlaze da doniras ili ne i koliko jos fali. Tako svi znamo gde smo i koliko jos treba, a zavisno koliko bude trajalo ne mora da znaci da neko nece dvaput da uplati, ako fali jos malo.

SheLLe je pokrenuo akciju,Savan se pridruzio i admini ,pa oni kako kazu tako cu uraditi jer veruj mi toliko ima zlonamernih i sabotera da to nije normalno i koriste transparentnost.Samo pogledaj koliko ima posmatraca ,koliko ucesnika a koliko onih koji su solidarni.Samo 10 posto posmatraca da se odazvalo ovim tempom ovo bi vec bilo gotovo i neka humana organizacija napravljena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Ne treba da se ljutis, to je uvek tako. Ne samo kod nas. Kao sto na ovom forumu od 30000 clanova je mozda aktivno tek stotinak. To je ljudska priroda. Moj predlog je da bi bilo efikasnije, jer da nisam procitao temu ne bih ni znao, a ima clanova koji citaju samo neke delove foruma i ne zalaze tamo gde ih u principu ne interesuje, tako i da hoce ne mogu da pomognu. Zato sam predlozio ono sa obavestenjem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
9 minutes ago, СајберГастарбајтер said:

Ne treba da se ljutis, to je uvek tako. Ne samo kod nas. Kao sto na ovom forumu od 30000 clanova je mozda aktivno tek stotinak. To je ljudska priroda. Moj predlog je da bi bilo efikasnije, jer da nisam procitao temu ne bih ni znao, a ima clanova koji citaju samo neke delove foruma i ne zalaze tamo gde ih u principu ne interesuje, tako i da hoce ne mogu da pomognu. Zato sam predlozio ono sa obavestenjem.

Ne ne taman posla neljutim se i predlog je na mestu ali nas ima nas 35000 ovde,35000 razlicitih glava i misljenja zato ogranicavam na pokretace,jer neki put nemogu da pohvatam ni moje misli a kamoli 35000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Upravo sam procitao ponovo celu temu. Od pocetka. Procitao sam u vise postova kako neki miniraju akciju,sabotiraju,offuju... Pa rekoh daj da procitam od pocetka, ja to nisam video... Nije mi jasan taj stav- ko nije sa nama-taj je protiv nas. Ja ni na jednom mestu nisam video da je neko napisao da ne treba pomoći kolegi...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Samo sam se lose izrazio izvinjavam se ,u komentarima niko nista lose nije ni uradio ni rekao.A licno smatram ne sto sam sada ja u pitanju da smo svi ovde jedni za druge i jedan za sve.

izvod.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L
1 hour ago, stari roker said:

 Nije mi jasan taj stav- ko nije sa nama-taj je protiv nas. 

И ја пратим тему од почетка али нигде нисам видео ово цитирано као нечији став... Може ли појашњење?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L
1 hour ago, stari roker said:

... Procitao sam u vise postova kako neki miniraju akciju,sabotiraju,offuju... Pa rekoh daj da procitam od pocetka, ja to nisam video... ... 

Ниси ни у једном посту видео ово?! 

Овде се ради о веома једноставној ствари: КО ХОЋЕ МОЖЕ ПОМОЋИ КОЛЕГИ НОВЧАНО ДА КУПИ МОТОР.

 

Свако има право да хоће помоћи или да НЕЋЕ помоћи. Они које не желе (из било којих разлога) помоћи нека заобиђу тему и нека читају нешто друго. Има на форуму 1,5 милиона тема па нека изаберу.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1359 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

@Sr3ck0

Nisi u pravu druze, ovog puta. Zasto da zaobidju temu, naprotiv, ako neko misli drugacije, vece su sanse da se razvije diskusija, mozda se vise njih I prikljuci sto opet povecava citanost I drzi temu pri vrhu. Ne igraju svi na prvu loptu, neko se necka I ne znaci da ako ne donira danas da nece za par dana ili mesec, ako dotle tema  zamre, sansa da je vidi neko ko je nije pre video je minimalna.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Zamolio bih administratore da malo počiste svakojacije izlive mišljenja a dotične da to ventiliraju u nekoj drugoj temi jer ova nije za to.

A za šta jeste ova tema, lepo piše na samom početku.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Dragi moj Savane,ova tema i jeste mesto na kome treba da se razgovara o konkretnom slucaju. To sto se tebi mozda ne dopada da citas drugacija misljenja je sasvim neka druga stvar. Ovaj forum i jeste bogatstvo zato sto na njemu ne vlada jednoumlje nego razgovaramo sasvim ravnopravno. Takodje,ako postavljac teme ne zeli da mu se komentarise u temi moze da zakljuca.

 A Srecko,tebi da kazem samo da ne vičeš,jer bas to nije ok na forumu. Ako ti se ne dopada necije misljenje,imas mogucnost da ga ignorišeš. I nisi u pravu,ovu temu treba da pročita sto vise ljudi,jer sto vise procita-vise je i onih koji mogu pomoci. 

Ja Bojana ne poznajem licno,prvi put sam ga video na onom videu ,ali ne sumnjam da je dobar covek i da zasluzuje da mu se pomogne. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250




...
Strasno mi je zao TDM-a jel mi verujete da nije trosio ulje nimalo a poznati su po tome.
...


Al je zato potrošio bar pola rezervoara za par minuta :)
Živ bio i da se pre kraja sezone skupi za drugog.

Sent from my mobile device using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
1 minute ago, nedokazani said:


 

 


Al je zato potrošio bar pola rezervoara za par minuta :)
Živ bio i da se pre kraja sezone skupi za drugog.

Sent from my mobile device using Tapatalk
 

 

hihihihih ceo 10-15 km pre toga napunili rezervoare

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250
hihihihih ceo 10-15 km pre toga napunili rezervoare
Ah, kad neće da pali sa 100 grama, nego traži pun rezervoar . Mada je to možda sreća u nesreći, tj. nije došlo do formiranja smeše koja bi bila eksplozivna.

Sent from my mobile device using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Molim vas da smirite strasti i pazite na rečnik, naročito u jednoj ovakvoj temi.

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Nemoj ti da drzis post u vrhu sa tvojim komentarima i misljenjima. Takvih je ovde mnogo.
Umesto pojedini da pametuju , ako nisu spremni da pomognu nemoj ni da prosipaju pamet. Dela , dela a ne suplje reci !!!!!
Arakis , to kazi onom retardu pa moje reakcije nece biti takve. Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Boki,da si ti nama ziv i zdrav.Nije nikakav problem da se obrne jos koji krug uplate.Covek ne razume tudju muku dok se ne nadje u istoj.Ostali koji Palamude neka za svako slovo palamudjenja uplate po dinar.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
12 hours ago, sashac said:

Boki,da si ti nama ziv i zdrav.Nije nikakav problem da se obrne jos koji krug uplate.Covek ne razume tudju muku dok se ne nadje u istoj.Ostali koji Palamude neka za svako slovo palamudjenja uplate po dinar.

 

Kada bi osnivač sajta naplaćivao dinar za svako slovo palamuđenja u svakoj temi, Pablo bi bio bogatiji od Bila Gejtsa :lol2:

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Овај мултиедитор вам ради на месечину... Три пута сам писао одговор појединцима али џаба. Битно је да се нешто мења а да ли је то добро никад није било битно!!!! ОДУСТАЈЕМ!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Ја Рокеру не вичем него наглашавам поенту, јер кад пишем подебљано то људи не виде али кад напишем једно велико слово онда се одмах скаче...

 

Има нешто што се зове "Интерпункција" у српској граматици и мене учише у школи да кад вичеш на крају стоји знак узвика ! а кад се пише

наглашено онда је на крају тачка

Иза реченице коју сам написао великим словима стоји тачка...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

f5e1114c8745a12a855abc99fa505bbe.jpg

Kisa je padala, i dalje je oblačno, a ja svakako na poslu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L
22 minutes ago, Bojan Androvic said:

Dobar dan ljudi,vikend krenu jel se vozate?

У квару сам.

Део који никад ником у историји мотоциклизма није цркао, код мене јесте... Кажу у продавници : "Код Вас увек нешто специјално..."

Гледамо на склопном цретежу и тог дела нема...?! Наручен део а надамо се да ће бити комплетан. Ако не онда морамо, према речима дилера, да се дописујемо и да разјаснимо Сузуки-ем како је замислио то...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja