Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć kolegi Bojanu Androvicu

Recommended Posts

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R
11 hours ago, milos-v said:

Nemoj da se uzbudjujes mnogo. Milos A je cesto profesor srpskog jezika i knjizevnosti,matematike i drugih nauka. To najcesce kad je to najmanje vazno, da ne kazem neprimereno mesto. 

Forum = mesto gde svako može da kaže šta želi. Kome se to ne dopada može da osnuje radio stanicu i da sam pravi program ;)

 

Pre godinu ili dve kolegi je izgorela radionica pa se isto ovako skupljao dobrovoljni prilog, ne znamo šte je bilo na kraju...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2347 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 3 sati, Miloš A je napisao:

Forum = mesto gde svako može da kaže šta želi. Kome se to ne dopada može da osnuje radio stanicu i da sam pravi program ;)

 

Pre godinu ili dve kolegi je izgorela radionica pa se isto ovako skupljao dobrovoljni prilog, ne znamo šte je bilo na kraju...

Na kraju je neko trazio da mu vrati 10 Eura jer nije otvorio novu radionicu nego je otisao negde preko... 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2347 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ne 10€ nego 5000 dinara .  Ovo je citat iz te teme:

"Scubo, ja sam ti uplatio 5.000 din na ime pomoći za obnavljanje Moto laba. Sada vidim da si ti na Tenerifima već duže vreme i da nemaš baš nameru da se uskoro vratiš i pokreneš posao za koji si dobio pomoć. Iz tog razloga te molim da mi vratiš moj novac, to je oko 45 eura, a kada budeš ozbiljno hteo da obnoviš radnju vrlo rado ću ti ponovo dati novac.

 

Hasta la vista."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kolega je na samom početku teme rekao da će sav visak ako ga bude bilo iz bilo kog razloga,vratiti bjb zajednici.




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Ljudi pocinju vec komentari negativne konotacije,zbog toga sam se i protivio svemu ovome,neznam na kakve ste sve nailazili i sretali ih ja takve obicno obilazim u sirokom luku,a ovo je sve javno i kad se zavrsi bice dokumentovano ali ne svima samo zasluznima i ljudima pre svega.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Ubeđen sam da kolege @Miloš A i @stari roker nisu mislili ništa loše, već su se stare teme dohvatili ćaskanja radi, a i da se podigne ova tema.

Garantujem da se njihovo učešće neće završiti samo na priči, već da će participirati koliko danas ili sutra :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Ja sam dao predlog i ne vidim sta je tu lose. Svakom moze da se desi neko sranje poput ovog koje se desilo Bojanu. A budimo ljudi pa izvlacimo jedne druge iz sranja.
I sami ste svesni kako je sranje u drzavi i da je samo sranje vecini kad moraju i nove gume da uzmu.
Ajmo ovako, da je bojan u kinti verovatno nebi vozio tdm850 nego bi vozio neku novu afriku, gs-a ili nesto od 15-20k eura.
Ako budemo bili kolege i ne trazili dlaku u jajetu vec pomagali jedni drugima bice nam mnogo lakse u zivotu. I sami ste svesni toga ali nikako da se pokrenete..
drugo i sami znate koliko su vam rashodi za porodicu, racune, kredite, itd itd da mnogi nisu u mogucnosti da vozite turu vecu od 2000km i 4-5dana. I sami smo svesni svega toga. E ako smo svesni onda nemoj da tupite vec krenite sami od sebe da ste u njegovoj kozi.
Jel bi vam bilo drago da vam od sve muke i sranja neko pomogne u nevolji ??? 108.99% bi.
Necu da ponavljam da sam prosao veliku kilometrazu , na razne strane i nikad ne ide sve kako bi mi hteli- a onda se pojavi neko kome prvi put vidim oci a on mi pomogne u tom trenutku kao da mi je spasio zivot. E ja se uvek setim toga i pomazem drugima. Mislite malo o tome i budite ljudi i kolege. Ko nece da pomogne i ne treba al nemoj da gadja i pametuje negativnim stvarima.
Pozdrav sa tajlanda


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Hvala 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

I ako preteknu pare rekli smo da cemo pokloniti tirsovoj, nekoj bolnici, decijoj klinici ili nekom kome je potrebno. Jel i tu ima nesto lose??


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Ljudi samo da vam kazem da je ovo otislo i u novine,nisam po imence nikoga pominjao ali celu BJB zajednicu u globalu.Stanje na racunu je +3000 din,devizni jos nista a nekoliko se javilo da je pustilo,veceras ili ujutru saljem stanje nemogu da stignem sad.Saznali ljudi sta se desilo i za akciju dosli da naprave reportazu.Jos ce od mene medijsku licnost da napravite ccccc.Salim se malo,ne dotice mene to mene samo ljudska dobrota gadja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: All around the world
  • Motocikl: Yamaha

Da te svi poznaju kakav si covek do sad bi vec bilo skupljeno i za neki motor i ostatak bi SIGURNO bio uplacen u humanitarne svrhe .

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R
1 hour ago, Singularitet said:

Ubeđen sam da kolege @Miloš A i @stari roker nisu mislili ništa loše, već su se stare teme dohvatili ćaskanja radi, a i da se podigne ova tema.

Garantujem da se njihovo učešće neće završiti samo na priči, već da će participirati koliko danas ili sutra :) 

Kolegu ne poznajem, pre nezgode nije bio na forumu, ne znam šta još imamo zajedničko osim broja osovina. Možda je lovac ;)  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Nije nikakav problem,ako neko ne zeli,ili ne moze.To je skroz ok.Ne razvijajmo diskusiju u bilo kom drugom pravcu,sem uplate novca.Cemu proseravanje,ne kapiram.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: 2006 Husqvarna SM610

Sjajan gest svih članova koji učestvuju.

I sami znamo koliko je teško da danas u Srbiji "običan" čovek priušti sebi neko prevozno sredstvo a i koliko teško pada kada ga sticajem nesrećnih okolnosti izgubi, naročito ako je u pitanju ljubimac kao što je motocikli.. Osetio sam na svojoj koži kako, tuđom greškom, odlazi nešto meni drago. Iako je za druge to bilo samo vozilo, za mene je bilo sve jer znam da sam poslednji dinar odvajao da bih sebi priuštio nešto u čemu ću da uživam.

Elem, nadam se da će Vam dragi Bojane gomila ljudi dobre volje, ljudi koji umeju da saosećaju, i koji se osećaju dobro kada znaju da su pomogli nekome i time učinili dobro delo, makar malo doprineti u ovoj muci, jer na muci se poznaju junaci!

Ja ću pomoći, možda ne mnogo, ali ću znati da Vam to znači i zbog toga ću biti ponosan na sebe, ali i na sve druge ljude koji su voljni da pomognu potpunim strancima, običnim ljudima.
Ne gubite veru u ljude, još postoje pošteni, iskreni i odani.
Dobro se dobrim vraća.

Ps izvinjavam se na kilometarskom postu.


Ride safe, share love, live happy

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Igore vec si pomogao svojim recima, i ne radi se ko ce a da vise.nismo na licitaciji. Nego o tome da se kolega vrati u sedlo.
Ljudi nemojte pljuvati , nema potrebe. Covek nije bio , on nije ni trazio.
JA SAM TAJ KOJI JE REKAO A SE STAVI COVEK NA NOGE A NE ON. NIJE PISAO, pa ne voli svako da pise , a ima onih koji nece da pisu jer se uvek javi neko ko ce a minira, i ljudi onda kazu a sto bih ja trosio svoje vreme na pisanje da me jebu ljudi u zdrav mozak.
Zato i ja nisam moj proslogodisnji putopis pisao do kraja i sve jer mi je dopizdelo da dobijam pljuvanja od nekih ljudi koji su ljubomorni ili sta vec pa koriste priliku da zezaju druge ( ovo se odnosi na moj putopis) ne na bokijev
I jos vezano za pomoc , postoji momak ovde na forumu koji je totalno incognito , cita ali ne pise, meni je pomogao prosle godine kada sam bio u grckoj sa onim udesom , ovoga puta je isto uplatio za bokija prvi ili drugi dan sumu na kojoj bi mnogi pozavideli.
A nije dosao da minira, da nagadja itd. To je gospodin i kolega


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

I jos jednom, nebitno je da li je 100 dinara ili 100evra - bitno je da coveka stavimo na sedlo. I kad smo mislili da uplatimo i skupimo vise se aludiralo na 200-300-500 din nego na neke cifre. Da se pokazemo kao ljudi a ne kao olos. Ja one koje znam cim sam jm rekao bio je samo komentar pa naravno bre zar je to problem. I ljudi pustili ko je koliko mogao....


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: All around the world
  • Motocikl: Yamaha
javilo mi se dosta njih preko grane ali sporo ide nesto devizni prenos ili sta li je
Nakon 3-4 dana te pare lezu na racun

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: All around the world
  • Motocikl: Yamaha
javilo mi se dosta njih preko grane ali sporo ide nesto devizni prenos ili sta li je
Nakon 3-4 dana te pare lezu na racun

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja