Jump to content

Moto Zajednica

Posao za c kategoriju

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Beograd Avala Pinosava
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3vd,mz etz 251,mz ts 150, BMW R1100RT

Ja sam do 2018 radio za Srpsku-Bg firmu,kod skolskog drugara.Katastrofa,odes nedelju na ponedeljak vratis se u subotu posle podne,jbga takav posaoPara sve manje i manje,mislim na platu."Te imao sam ove troskove te one troskove" "Samo malo strpljenja" i itd.Na kraju svako na svoju stranu.

Odem za Sloveniju,gazda,Slovenac, obecava kule i gradove,prva dva meseca plata 2000 posle toga i vise.Nisam presao 1500 ni jedanput ne zbog mene i mog rada vec zbog njegove (ne)sposobnosti u trazenju posla.O ostalim vacarenjima kad bih pisao trebale bi mi dve strane,al evo jedna.Vozi on mene od Kopra do Trsta da preuzmem kamion i prica predlaze sta li vec" Znas moram da ti kazem da vase svako vanredno pisanje mene kosta 1€ vise" Gledam i ne verujem,cekam da nastavi."U proseku imate dva pisanja dnevno  a vas je jedanaest,jbga 11x2= 22€ ,22x25 radnih dana x12 meseci=6600€" E sad u neku ruku i da ga razumes 6600€ je lepa cifra,ali vozac da trpi kad mu se pripisa nece da moze.Pozdravili smo se,i svaki na svoju stranu.

Sad radim kod drugara iz vojske u Briselu vozim za Spaniju i sve je kako treba postuje on mene i isto tako ja njega redovna plata i to bas bas dobra.Vucem za firmu kao da je moja i njemu nije jasno zasto.

Poenta je da nema veze gde u kojoj zemlji radis vec za koga,svuda ima dobrih i losih gazda.

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Beograd Avala Pinosava
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3vd,mz etz 251,mz ts 150, BMW R1100RT

E da,na konto pišanja.Obratite paznju na putevima i kod nas a i sire na plasticne flase bacene pored puta tipa coca cole sa zutim "sokom" unutra uredno sa zavrnutim cepom.Sta mislite sta je?:)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

   Usled nedostatka avijacije, kojoj sam veran 18 godina, počeo i ja da vozim lagano dostavno vozilo. U oglasu piše "Vozač B kategorije" kad ono međutim. Baš kako kažu kolege, nuklearni fizičar sa "B" kategorijom. U 04h30 ulazim u magacin, natovari robu na kolica, iz kolica u pick-up, iz pick-upa u radnje i tako 28 dana u mesecu. Jedne nedelje 7 radnih dana, druge "samo 6". Smena je oko 4 sata, plus dežurstvo još 2h. Plata je 1.500din dnevno, za oko 250kg robe svaki dan. Jedem gratis, pošto se hrana proizvodi i od skoro dobijam auto da vozim kući, pošto je temperatura blago rizična za 2 točka.     U međuvremenu upišem C i E kategorije, i počnem tu da tražim posao. A jaoj kakve su tu tek priče i cifre od-do!!! Od 45.000din do 2000e mesečno, pod navodnicima...

   Samo sam "svratio" da osvežim temu, da vidim ima li tu nekih novosti...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
   Usled nedostatka avijacije, kojoj sam veran 18 godina, počeo i ja da vozim lagano dostavno vozilo. U oglasu piše "Vozač B kategorije" kad ono međutim. Baš kako kažu kolege, nuklearni fizičar sa "B" kategorijom. U 04h30 ulazim u magacin, natovari robu na kolica, iz kolica u pick-up, iz pick-upa u radnje i tako 28 dana u mesecu. Jedne nedelje 7 radnih dana, druge "samo 6". Smena je oko 4 sata, plus dežurstvo još 2h. Plata je 1.500din dnevno, za oko 250kg robe svaki dan. Jedem gratis, pošto se hrana proizvodi i od skoro dobijam auto da vozim kući, pošto je temperatura blago rizična za 2 točka.     U međuvremenu upišem C i E kategorije, i počnem tu da tražim posao. A jaoj kakve su tu tek priče i cifre od-do!!! Od 45.000din do 2000e mesečno, pod navodnicima...
   Samo sam "svratio" da osvežim temu, da vidim ima li tu nekih novosti...
Ja isto završavam CE ali ne da bih to radio nego iz gušta,ali sam zapratio neke grupe vezano za to. Ja kad sam video da se za vozača E kategorije nude platice od 50 000 nisam mogao očima da verujem. Onda sam skapirao da sam ja sa 70 000+ na kombiju B kategorije u razvozu lekova bio na konju,u odnosu na to. Naravno,prijavljen na ful iznos,subota plaćena preko,telefon i kombi kući i kojekude gde mi treba. Doduše bila je kilometraža 7-8000 nesečno,netetko i 10 000km.
P.S. Samo da znate ne treba odustajati,uvek ima bolje,dao sam otkaz u toj firmi našao sam bolji posao.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

@Dexterr oces u merkator, online sektor (idea online)? Voze se Sprinteri hladnjace one manje, mali kamioncic. Taman stices iskustvo za dalje, kad dobijes C.

Blizu ti, cuvaju se na fobu (mega roda), a baza ti je ili tc usce ili novi merkator

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo
On 12/21/2020 at 6:18 PM, slobasuper9 said:

 Onda sam skapirao da sam ja sa 70 000+ na kombiju B kategorije u razvozu lekova bio na konju,u odnosu na to. Naravno,prijavljen na ful iznos,subota plaćena preko,telefon i kombi kući i kojekude gde mi treba. Doduše bila je kilometraža 7-8000 nesečno,netetko i 10 000km.
P.S. Samo da znate ne treba odustajati,uvek ima bolje,dao sam otkaz u toj firmi našao sam bolji posao.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Имаш могућност да некога препоручиш,без пријаве на пун износ(пензионер),и да ли бих са 65 био прастарикус?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Na žalost nemam. Umesto mene su nasšli odmah decčka iz branše,drug od kolege. U principu,po tom principu se zapošljava na većini mesta.

 

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja