Jump to content

Moto Zajednica

Posao za c kategoriju

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ako nekome treba posao u lokalu,firma za stocnu hranu,koju vodi moja drugarica Marija,treba im vozac sa c kategorijom.Evo njen broj.

Name: Marija 
Mobile: +38163415111

Pozovite se na Saleta terapeuta,tj.mene.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Vidiš ti to, nabacuju jedno drugom posao. Prvo da srga kičmu kod drugarice a onda ide kod drugara terapeuta na popravku. :D

Šalimo se, neka je sa srećom zapošljenje i srećan rad majstoru :)





Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
On 26/07/2017 at 7:54, Mikulanac je napisao:

Sale, vidi ako imaju neko direktorsko mesto pa nas obavesti ovde... gde ide bajkeri da nose?

Nezaposlenost 60%,a kad naidje posao gleda se u buve oko.Ali dobro,moje je da pomognem ako nekome pomoc treba.Vidim nikome ne treba,jer jos niko nije zvao.I to je skroz ok.

Mikulanac,izgleda si ti u pravu skroz...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Znači, ko je zaposlen - on ne mrda odatle gde je zaposlen. A ko nije zaposlen - on i ne želi da se zaposli.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 4 sati, sashac je napisao:

Nezaposlenost 60%,a kad naidje posao gleda se u buve oko.Ali dobro,moje je da pomognem ako nekome pomoc treba.Vidim nikome ne treba,jer jos niko nije zvao.I to je skroz ok.

Mikulanac,izgleda si ti u pravu skroz...

A ja kad sam to isto napisao pre 10 dana u drugoj temi,ti si prvi bio antiprotivan,odakle sad ova promena misljenja?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

I komsija mi traži 3 radnika, od čega jedan tkodje šofer ć kategorija, bagerista i čini mi se bravara. Plata je 30e dnevno plus 2 obroka i smeštaj jer se radi negde van Loznice, čini mi senjig Srbije. Još nije uspeo naći nikoga. A to je skoro 900e mesečno.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

@Savan

Dobra ti racunica...Znaci ti bi njih raubovo 30 dana ( a ta dnevnica je min.12h rada ) u mjesecu bez dana odmora, pa imas li ti dusu? :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Polazio sam od sebe kad sam radio na terenu, onda sam radio svaki dan jer svakako nisam bio kući a ta dnevnica ako je ne zaradim onda bih potrošio jednu u kafani ili gde već :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
1 hour ago, Utjerivac said:

@Savan

Dobra ti racunica...Znaci ti bi njih raubovo 30 dana ( a ta dnevnica je min.12h rada ) u mjesecu bez dana odmora, pa imas li ti dusu? :)

Jednom davno Amer u Cikagu se izborio za 8h radnog vremena al Srbin ga zajebo sa 12h!!! Razumem jos raditi 10h al da se plati to preko al 12h... Uzas. Naravno standard ne placa se preko uglavnom. Kao ni rad vikendom. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Nema lepšeg rada od nerada! 

Evo da kazem neku o ovom poslu. Pet godina sam radio taj posao,pa da informisem malo auditorijum... Posao nije lak. Ako je firma mlada verovatno je jos sve na o-ruk,ali ako imaju viljuskar,paletar,manji kamion sa rampom ili kombi onda to i moze da se izgura. Najteza stvar moze biti ta da kamion ne moze da pridje magacinu pa treba nositi dzakove do magacina. Ostalo sve ziv covek izdrzi. U principu-dok ne probas-ne znas. Mozda je razmaženost, mozda sramota,mozda lenjost... Ja ipak mislim da jos nije procitao neko kome treba novac. Ne za gorivo za motor. Jeb'o to! Mislim na novac za pelene,knjige,sveske,jakne,patike,ekskurziju, uzinu...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 5 sati, piki je napisao:

A ja kad sam to isto napisao pre 10 dana u drugoj temi,ti si prvi bio antiprotivan,odakle sad ova promena misljenja?

Jedem ta govna ja kadkad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 3 sati, stari roker je napisao:

Nema lepšeg rada od nerada! 

Evo da kazem neku o ovom poslu. Pet godina sam radio taj posao,pa da informisem malo auditorijum... Posao nije lak. Ako je firma mlada verovatno je jos sve na o-ruk,ali ako imaju viljuskar,paletar,manji kamion sa rampom ili kombi onda to i moze da se izgura. Najteza stvar moze biti ta da kamion ne moze da pridje magacinu pa treba nositi dzakove do magacina. Ostalo sve ziv covek izdrzi. U principu-dok ne probas-ne znas. Mozda je razmaženost, mozda sramota,mozda lenjost... Ja ipak mislim da jos nije procitao neko kome treba novac. Ne za gorivo za motor. Jeb'o to! Mislim na novac za pelene,knjige,sveske,jakne,patike,ekskurziju, uzinu...

Ima viljuskar,ima kamion sa rampom,imaju kombiji,vozila ulaze u magacin.Toliko znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Dok sam imao i autoperionicu i vulkanizersku i ja i brat smo radili 12 sati dnevno,doduse bez nedelje,to jr trajalo 6,5 godina,a sa vulkanizerskom 6 meseci godisnje radim po12 sati vec 19 godina i nisam ni blizu tih 900 e.Malopre na izlogu pekare-picerije procitam oglas za radnicu u prodaji pocetna plata 30.000.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja