Jump to content

Moto Zajednica

moto manija

Recommended Posts

  • U prolazu, 52 postova

Pre par dana u prodavnici motomanije na n.beogradu kupio kacigu u vrednosti 169e uz kacigu su mi rekli tek kad sam platio da ne ide nista cak ni krpica ovim putem pozdravljam politiku firme.sto se mene tice nikad vise tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Lepo što ovako pozdravljaš firmu....a kako bi bilo da znamo o kojoj kacigi je reč?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova

Ime kacige nije bitno.Ovde je rec o gestu.pa ja sam uz jefriniju kacigu 140e dobio pin lok i kacket.mislim da nije dovoljno samo dobardan -izvolte i dovidjenja to je necija mesecna plata u pitanju je gest a ne vrednost.Cak nisu ni vizit kartu ubacili.I ovo je moj utisak o prodavnici koj se nece promeniti uz bilo koj komentar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 6 sati, nenadlaza je napisao:

Ime kacige nije bitno.Ovde je rec o gestu.pa ja sam uz jefriniju kacigu 140e dobio pin lok i kacket.mislim da nije dovoljno samo dobardan -izvolte i dovidjenja to je necija mesecna plata u pitanju je gest a ne vrednost.Cak nisu ni vizit kartu ubacili.I ovo je moj utisak o prodavnici koj se nece promeniti uz bilo koj komentar.

Ako fabrika ne stavi pinlock uz kacigu,neces je dobiti.Kupis kacigu uz koju ide,big deal.Da ti neko da kacket...ni to ne vidim razlog...a vizitku ...e bole te uvce...bas.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 8 sati, nenadlaza je napisao:

Ime kacige nije bitno.Ovde je rec o gestu.pa ja sam uz jefriniju kacigu 140e dobio pin lok i kacket.mislim da nije dovoljno samo dobardan -izvolte i dovidjenja to je necija mesecna plata u pitanju je gest a ne vrednost.Cak nisu ni vizit kartu ubacili.I ovo je moj utisak o prodavnici koj se nece promeniti uz bilo koj komentar.

 

Izvini druze, ali stvarno ne znam sta si ocekivao, trgovina kao i svaka druga. Kupe ljudi televizor od 500-600E pa im niko ne zanosi 00, a da ne pominjem skuplje stvari. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2444 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Znam Milana i Ivanu dugo i uvek zadovoljan sa uslugom, savetom. Ono što ide uz kacigu si i dobio. To je to.

Ne očekuješ valjda da prodavac skine sa druge kacige neki deo i pokloni ga tebi jer kaciga košta nečiju platu.

Ja sam kupio Shoei kacigu, neću navesti cenu i dobio pin + vrećicu + podbradak. Sve ono što i fabrika nudi u paketu. Ništa preko toga i ništa manje.

Zar sam trebao da budem nezadovoljan jer nisam dobio ne znam šta kao poklon.

Meni je poklon bio ljubaznost prodavca i njegov trud da mi prezentuje razne modele i preporuči šta valja za moj tip vožnje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Uvijek se sjetim jedne rečenice iz knjige: "Dobro poslovanje ne trpi davanje poklona..".. Što će reći negdje gdje se i dobije "poklon", budi siguran da je on ukalkulisan u cijenu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Ako su prodavci bili ljubazni,ali bez davanja poklona,onda je to neka uobicajena,normalna,standardna situacija.Medjutim,ima primera da pojedine prodavnice s' vremena na vreme daju i neki poklon.Ja sam u jednoj poznatoj moto prodavnici dobio privezak za kontakt kljuc,a u drugoj okvir za registarsku tablicu,a sve to uz  ljubaznost osoblja.Dobio sam i vizit karte.Znaci,moze,ali ne mora,i retko se dogadja.U svakom slucaju poklon prija  musteriji,i zato takve prodavnice  uvek stavljamo medju svoje  favorite.

Promenio član nenada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic
Pre 9 sati, nenada je napisao:

Ako su prodavci bili ljubazni,ali bez davanja poklona,onda je to neka uobicajena,normalna,standardna situacija.Medjutim,ima primera da pojedine prodavnice s' vremena na vreme daju i neki poklon.Ja sam u jednoj poznatoj moto prodavnici dobio privezak za kontakt kljuc,a u drugoj okvir za registarsku tablicu,a sve to uz  ljubaznost osoblja.Dobio sam i vizit karte.Znaci,moze,ali ne mora,i retko se dogadja.U svakom slucaju to prija  musteriji,i takve prodavnice  uvek stavljamo u svoje favorite.

Zanimljivo kako su nam "standardi" različiti. Ja recimo ne mogu da smislim neljubaznog prodavca, dok ti upotrebljavaš reč "ako su" ljubazni.Ne mogu da smislim varijantu da ne budu ljubazni.

Ljudi smo različiti sa različitim očekivanjima. Ja lično u svoje favorite stavljam prodavnice gde su prodavači koliko-toliko stručni ljudi i koji če se potrudit odgovoriti na svako moje pitanje. Ne interesuje me ni vizit karta, ni krpice, ni privesci,ni đinđe-minđe. Tražim samo profesionalan i stručan odnos.A to se zna šta se podrazumeva....

A za marku kacige sam pitao prosto iz jednog razloga, a to je jer možda uz tu kacigu ne ide ništa fabrički.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

 

7 minutes ago, bmw said:

Zanimljivo kako su nam "standardi" različiti.

Standardi nam jesu razliciti,jer su i iskustva razlicita.Ako te prodavac doceka  hladno,kao da je bez zelje da proda,uz to je tezak da progovori par reci a radi u poznatoj firmi,onda vidis da nije svako rodjen za prodavca.I ne radi se ovde o nekakvim poklonima,ja sam ih dobio bez ocekivanja i saznanja da ih oni dele,jednostavno sam kupio sta mi je trebalo a oni mi poklonise to uz put.Naravno da cu da ih vise cenim zbog toga,i kao po pravilu ti prodavci  su bili ljubazni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900

Kupio sam 2 Astone kacige i na jednoj se ubrzo polomio trouglasti klizač za ventilaciju.

 

Dal sam ja polomio (u kontaktu je sa poklopcem kofera) ili je već bilo oslabljeno pre kupovine - ne znam.

 

U principu, mehanički lom ne podleže garanciji ali su rekli da će videti dal mogu da poprave. Nit sam ja insistirao nit su oni obećali.

Popravili, zamenili deo, nisu naplatili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja