Jump to content

Moto Zajednica

savet kupovina kawasaki zx6r

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: FZ1 SA IIgen

zdravo drugari.

kao sto vidite, najnoviji sam ovde :) gledam da uzmem jedan motor https://www.polovniautomobili.com/motori/10544173/kawasaki-zx6r pa me zanima kakva su vam iskustva sa ovim motorom. nisam neki strucnjak ali polako krecem u moto svet, vozio sam uglavnom manje motorcice i skutercice 125,250cc. 

naked varijantu volim kao sto vidite. radjen je ovaj motor pa sam u dilemi da nije lomljen itd,mada dosta toga je menjano na njemu,i to ne bas jeftino..

ako neko mozda poznaje motor (iz NS i okoline) bilo bi lepo da podeli neku informaciju :) 

gledam nekoga da povedem svakako jer kao sto rekoh nisam neki strucnjak... ali nece niko iz Kragujevca od majstora da ide do gore, ili traze neke velike cifre..

ako nekog ima iz tog kraja ko bi mi mogao pomoci bio bih jako zahvalan.

 

hvala i svako dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: FZ1 SA IIgen

pa ne znam, obicno oni lomljeni se nabudze malo jeftinije cisto da prodju. ovaj je vidi se ulozio malo vise, jer ko bi stavljao digitalni sat ili drugi rep,auspuh.. na neku lomatinu ako mu je recimo ram kriv ili slicno sto bi se odmah videlo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6812 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Sta je ovde malo vise ulozeno?

 

Ako ti se svidja kupi, posle nemoj ovde da otvaras teme kako ti vuce u stranu, ispada iz druge, lanac od kombajna i sl. gluposti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: FZ1 SA IIgen
1 hour ago, hard_rock said:

Sto za te pare ne kupis uputan motor od 500 kubika, u fabrickom stanju? Imas i rf 600 za te pare...

Gledam Fightere, jer volim taj fazon. Fabricki takvi su z650, z750 ali to je sve novije i skuplje...tako da zato gledam ovako nesto.

Ili da gledam neki fabricki zx6r ili neku hondu pa da skidam maske i drugi rep, far..sve sto ide..ali to je i posao i novac i vreme...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: FZ1 SA IIgen
43 minutes ago, Biker-Boy said:

Taj oglas bi bio ok da je cena 1000eura i to pod uslovom da su masina i ram perfektni.

 

Nije mi zao da dam te pare ako su, kao sto kazes, ram i masina dobri, da nemam vise ulaganja...

ako ima neki servis tamo u blizini, ako znate javite. da oteram da mi neko to odmah pogleda bilo bi dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: FZ1 SA IIgen
9 minutes ago, Sveti Atila said:

Pogledaj sliku 5/11, vidiš da prednji i zadnji deo motora uopšte nisu u istim osama.

da, primetio sam to, pitacu ga da slika pravo prednji i zadnji deo... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Ovakvi motori se u Srbiji NE KUPUJU!!!Ovaj motor je sklepan od ko zna koliko,99% sto ti kazes "fighter" motora je takvo jer je slupano pa sastavljeno "daj sta das",imas takve fabricke motore pa kupi kad skupis pare,ovakvo nesto ne kupuj,samo ces imati problema,to da nemas para za z750 ili slican ne znaci da ne treba da vozis nesto drugo,navozaces se lepo sa bilo kojim motorom,sta sad...koliko ljudi voli neki motor pa vozi neki drugi jer nema para,koliko nas voli Dzenifer Lopez pa opet kresemo nesto drugo...ne znaci da ne treba ako ne mozemo nju;)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Mozda je ovo i dobro, mozda je samo plastika repa nakrivo zasafljena, treba otici i pogledati. Koliko se samo motora ovde na forumu vozi koji na oko izgledaju ok a u stvari su lomatine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: FZ1 SA IIgen
1 minute ago, Rale-Ča said:

Mozda je ovo i dobro, mozda je samo plastika repa nakrivo zasafljena, treba otici i pogledati. Koliko se samo motora ovde na forumu vozi koji na oko izgledaju ok a u stvari su lomatine.

pa to i ja gledam, kaze covek da je motor ispravan i nije kriv, servisi su uradjeni i u fazonu sedi i vozi, registrovan, gume dobre... dodji probaj, testiraj...

slao mi je video zapis motora,upalio ga malo isturirao, obisao oko njega kamerom...

nego ja ne bih sam da idem, ako ima neko iskusan i dokon za obilazak ovih dana neka se javi! :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
58 minutes ago, JevtaNS said:

Takav motor se kupuje samo ako uz njega idu fabrički delovi

jedini nacin da znas da je odradjen iz fazona a ne zato sto je bio polupan. 

A kao sto su ti rekli 99% "fighter-a" u Srbiji su "fighter-i" zato sto su bili polupani ,a ovi delovi su na aliexpressu jeftiniji jedno 16x  od originalnih fabrickih pa ljudi pribegavaju tome kada ih polupaju. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ja kad kupujem motor.

Ako nema original auspuh padao je na tu stranu.

Ako su fensi nogostupi,a ne fabrički nije prešao 30k kao što prodavci u srbiji navode.

Ako prodavac kaže padao prešao xx km pregledam i ako mi odgovara kupim ali ne volim da me lažu u oči i smeju mi se zbog toga

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: FZ1 SA IIgen

Slave74 - slazem se, najjace nov :)  dok se ne ode sa nekim da se pogleda stanje nista...polovno je polovno jbg..

JevtaNS - kad odem pogledacu ga u oci a i videti kako motor izgleda uzivo i kad se proba... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ima jedan lep način

Pitaš za stanje konkretno.

Stanje guma

Stanje točkova 

stanje diskova i pločica

lanac lančanici

Akumulator i punjenje

Elektro uređaji

Stanje viljuške

Ram kriv varen i slično

Estetika

Ako za sve vlasnik kaže da je dobro daš mu finansijsku ponudu da dotera motor kod tebe i biće mu isplaćen ako je u stanju kako kaže,a to znači dobro.Ako on to neće verovatno motor nije u stanju kako se priča.Ako pak hoće za neku nadoknadu onda je verovatno motor u dobrom stanju i vredi doći

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Jbg pogledaj kako izgleda zx6r i pogledaj ovo i zapitaj se zašto bi neko za ime svijeta to uradio...Bez obzira i ako voli street..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: FZ1 SA IIgen
1 hour ago, SlobodanR1 said:

Jbg pogledaj kako izgleda zx6r i pogledaj ovo i zapitaj se zašto bi neko za ime svijeta to uradio...Bez obzira i ako voli street..

zx6r 95god sa kockastim repom? i ovo?

ne znam jel me zezas... :)  ali kapiram da onaj ko voli sport motore voli ipak fabricko stanje, kakvo god da je.  meni se to ne svidj kod starijih motora, zato bih svaki koji bih uzeo preradio... ali to je opet moj ukus.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja