Jump to content

Moto Zajednica

Podrav Kineskoj imperiji

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Jinlun

Pozdrav ljubiteljima (sto iz materijalnih sto iz "u Rukama Mandusica vuka, svaka puska bice ubojita"), :na_glavi: kineskih dvotockasa. Da odmah kazem ako nisu "svi pobegli" sa portala i sekcije ovog foruma... vozio svasta dok bese para, al necemo o politici i ek:jok:nomiji.. al lepo predjoh, za mare pare, onako meracki moj sprint prince 125, e sad stalno napolju na kisi, suncu, zimi ga ponekada otrpam od snega i ide kad sunce se probudi, puj, puj, a ne smaram, sediste mi posta boljka, popucalo od svih navedenih uticaja, pa ako neko zna, ima u podrumu :jee1: itd, potrebno jedno vozacko. Pozz i cisti putevi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova

Odnesi nekom ko tapacira fotelje, nameštaj i slično. Parče crnog skaja, tvrđi sunđer i to je to. Kad već radiš opiči red nitni po ivici. I ja ga vozim, tj meni je već treći po redu sprint princ i sa svakim se navozah. Imam 52 godine, vozio japance svakojake do 850 cm3 i završih na kinezu. Ne žalim! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Jinlun

E da tako ce i "mozda" biti, znas kako kod nas svako "majstor za sve" salim se, fora je sto sam jednom u nedosaku kljuca, a ...dostatku nervoze da dodjem do osiguraca, podigao sediste na silu, pa sam nesto budzio jer je plastka sedista popucala (bas tamo gde je onaj stift za bravu, taman na mestu ha ha da ne proleti kroz sic pa da vidim zvezde :sampion:)  Inace vrsnjaci smo i ja sam svasta ter`  o, al nijednom ne obrnuh cajger po 2 put. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja