Jump to content

Moto Zajednica

Land Rover Discovery II 2000 god

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Evo ga, tačno 5 godina smo se družili i dosta je bilo. Vremena je sve manje tako da nisam siguran kad bi opet seo u njega da ga provozam. Ne znam šta da kažem o njemu, gorstak prve klase, gde god pozelis on može da izadje i da prodje, imaš osecaj da možeš pravo gde god pozelis ma šta god bilo ispred.

 

Mašina je V8 4.0, danas promenjen senzor radilice, neću pominjati koliko košta jer će biti značajan % od cene :)

 

Mesta u njemu koliko hoćeš, 7 sedišta regularnih. Na krovu produženi nosači plus krovni nosači.

Šibera, ručni, 2 komada. Prozori na dugmence i tu mu je jedina mana, otišle su makaze od vozacevog stakla i ne otvara niti spusta.

 

Uz njega imam i ganc novo zadnje sedište i još nešto od ganc novih tapacira u istom materijalu kao i sedišta.

 

Potrošnja nije mala a auto je euro 2 na stranim tablama. Da ne zivka se za džabe. Uvoz koliko je meni poznato nije moguće tako da može da posluzi za delove ili neko ko je kreativan sa papirima.

 

Eto, toliko o ovom mom divu, preostaju slike.

 

IMG_1836.JPGIMG_1843.JPGIMG_1842.JPGIMG_1847.JPGIMG_1849.JPGIMG_1851.JPGIMG_1852.JPGIMG_1854.JPGIMG_1857.JPGIMG_1859.JPGIMG_1860.JPG

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A da, prešao je 228 hiljada km. I naravno ima poneku ogrebotinu tu i tamo. Ali ovom autu to nimalo ne smeta čak mu daje i šmek.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

cena, zaista ne znam šta da kažem. Vredi puno više gledajući njegov potencijal i stanje. Neka bude za pocetak €1750,- pa neka nudi ko misli da to vredi manje.

 

 

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ja nemam vremena/želje za seckanje


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Samo pazi kome i kako prodajes vozilo da na kraju murija ne zakuca na tvoja vrata. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Malopre me je zvao neki rus ako može da ga kupi ali da ga ne odjavim. Jbg, ne može, imam troje male dece.

A uzgred uz auto idu 3 kljuca, 2 kod kljuca i 1 bez koda. Sva 3 original naravno i ispravna.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4770 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 2 sati, Savan je napisao:

Ja nemam vremena/želje za seckanje


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Ma sprdam se,nije on za seckanje a sto se stola tice na vojnim otpadima ima zanimljivijih blokova,sa vise "rupa" :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1226 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ko god da bi ga uzeo odavde za registraciju bi morao da plati još toliko koliko tražiš za njega, što je prilično nezahvalno iako ne sumnjam da je u pitanju kvalitetan auto...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Ako ga neko odavde kupi, neće morati da daje tolike pare za registraciju iz prostog razloga što neće ni moći da ga registruje :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A ako ga ne bude ni vozio neće mi trošiti ni gorivo. Eto miline i posle kažu da je 4 litre skuplji u odnosu na punta :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6285 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Da li stvarno mislis da ovako nesto mozes da prodas u Srbiji i ne samo to, vazi i za ostale tvoje oglase. Imam utisak da volis da se pohvalis voznim parkom, posto znas da nema realne sanse da prodas u Srbiji.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1226 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
28 minutes ago, Bojan_Jgd said:

Ako ga neko odavde kupi, neće morati da daje tolike pare za registraciju iz prostog razloga što neće ni moći da ga registruje :)

Aha, jest, piše lepo u opisu. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Da li stvarno mislis da ovako nesto mozes da prodas u Srbiji i ne samo to, vazi i za ostale tvoje oglase. Imam utisak da volis da se pohvalis voznim parkom, posto znas da nema realne sanse da prodas u Srbiji.

Ne razumem kakav ti je to komentar? Jel ostalo možda nešto neprodato? Zasad samo još gsx koji sem ovde nisam nigde oglasio i sad ovaj auto.
Neko koga zanima ovo sto nudim bi bio, ili bi bar trebao biti, srećan sto može da kupi nešto direktno od vlasnika umesto od preprodavca. Nisam zavalio ni neku cenu a svakako sam svugde ostavio opciju da neko koga to zaista interesuje da ponudu. Znaci nisu neki oglasi sa megaciframa pa da kažeš da se samo stavlja oglas radi hvalisanja već kako vidiš, iskljucivo radi prodaje.

Mečku koju sam takođe ovde oglasavao sam prodao kod dilera za znacajno veću cifru nego sto sam ovde nudio. Nikakvo hvalisanje.

Prodace se i gsx u NL a prodace se i LR ovde u Srbiji. Nisam jedan auto prodao ovde ;) Ako ti nisi mušterija to ne znaci da niko drugi nije, tako da Aco nadam se da sam te razuverio oko tog dela sto ae tiče hvalisanja.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Da li stvarno mislis da ovako nesto mozes da prodas u Srbiji i ne samo to, vazi i za ostale tvoje oglase. Imam utisak da volis da se pohvalis voznim parkom, posto znas da nema realne sanse da prodas u Srbiji.


A još jednom da se vratim na cenu, pogledaj cene kako se krecu 'tamo' pa reci jel realna cena i oglas kao takav. Nisam ga oglasio ni neispravnog nego sam prvo ga popravio pa tek onda ga stavio da prodajem. Stvarno ne razumem takav komentar..

https://www.marktplaats.nl/z/auto-https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10550702/land-rover-discovery-v8-40-series-iis/land-rover/discovery-benzine.html?categoryId=124&searchOnTitleAndDescription=true&sortBy=price&sortOrder=increasing&yearFrom=1999&yearTo=2003&attributes=S%2C920&attributes=S%2C473&startDateFrom=alwaysr


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Svaka roba nadje kupca, pa i u Srbiji, naravno kad se cena izniveliše na realnu koja je isplativa i kupcu i prodavcu.

 

Savane jedno pitanje pošto ne vidim logiku - je l ima neki razlog što ga ne bi odvezao u Holandiju i prodao ga tamo, po ovim cenama ispada da ga tamo možeš lagano prodati za tri puta veću cenu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

@aca Rekao si pre toga nešto drugo ali dobro..
@andjeo
I ja sam iznenadjen tim cenama. Već sam se i prošle godine kolebao oko prodaje i misli su mi išle u smeru da ga prodam u Srbiji ne sluteći ovakve cene u NL. Da budem pošten ja dam ga kupio pre 5 godina i tad nije bio na toj ceni.

Kad stavim sad na papir da sredim to staklo, da dodjem po njega ponovo u Srbiji (avio karta) pa dva dana da se vozikam i potrošim još 500 usput..a pored toga još uložim pare u prozor da se sredi, 4 nove gume jer ove gume nisu za autoput(mogu ali ne bih na tako dug put na kramponima) i tamo tehnicki pregled.. Sigurno da ima neke matematike ali nije bas koliko se čini na prvi pogled. Zato bih prvo pokušao da ga ovde u Srbiji prodam.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

A da ti g apreveze neko odavde što ide tamo po aute mislim da bi neko bio srećan da ga odveze za par stotina evrića i ti to lepo tamo prodaš.Ali prvo ovde središ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
A da ti g apreveze neko odavde što ide tamo po aute mislim da bi neko bio srećan da ga odveze za par stotina evrića i ti to lepo tamo prodaš.Ali prvo ovde središ

Jasno, poznajem ih više sto rade transport ali par stotina ovde, par stotina tamo..

Videćemo šta će biti. Nije ništa hitno pa ćemo polako rešiti slučaj.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ove sto ja znam, oni su se snašli da ne idu skoro nikad prazni gore. Sad 'jurim' za motor da vratim za NL i moram da čekam prazno mesto :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja