Jump to content

Moto Zajednica

Land Rover Discovery II 2000 god

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

kako bih ja ovo pazario da imamo za po drini matori i ja ponekad

 

on ide na pecanje skoro svaki dan i non stop su mi kombiji usrani od prasine i blata,a koristim ih svakodnevno za prevoz robe,pa onda svako malo moram da ih teram na pranje,tako da bi ovo bilo ko poruceno,nebi ga nikad ni prao,jedino sto nisam siguran kolko taj v8 realno trosi goriva,da nas neunisti sa potrosnjom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pazi, da troši, trosi. Automat je, tako da je lak na potapanju pedale za gas a onda nastaje vir u rezervoaru. Ako uspevas da se obuzdavas i da voziš laganije, realno je neki prosek oko 15 litara.

Za drinu gde je bas los put ima i sporohodnu a za velike nizbrdice i downhill asistent, pustiš gas i kočnicu i samo vrtis volan. On sve ostalo sam reguliše.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Auto ti je dobar nema sta. Ne znam kako ide carina sa rusijom znsm da su neke komplikacije. Meni bi on ovde savrseno odgovarao

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1699 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

@aca,@savan,auto ti je mator i ne atraktivan,da je x5,x6 ili ml prodao bi se ovde ocas posla po 20 puta vecoj ceni

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Zvao me je neki rus juče ili beše prekjuče.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

 

Smejem se od sinoc

 

 

Pa da ne navodim ljude na pogrešne misi. onaj ko zna, on zna, a ko ne zna - od mene neće saznati

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
31 minutes ago, DeLarge said:

U jednoj temi sam pomenuo da može da se vozi stranac u državi Srbiji legalno, evo kako, proverio sam u Dunavu:

Nebitno da li je istekla reg tamo odakle je auto, ne treba tehnički pregled, samo se uzme pogranično osiguranje, tj na granici a može i u gradu i to je dovoljno za policiju. Da ima osiguranje. (Ima sedmično i godišnje,  godišnje izađe oko 400-500€, što i nije strašno)

To bi trebao vlasnik da uradi, a voziti može ko ima neke strane papire ili važeću vizu, ili dvojno državljanstvo...

Stranca moze voziti i drzavljanin Srb ukoliko moze da dokaze da mu je centar zivotnih aktivnosti van republike Srbije (zdravstvena knjizica,radna viza . . .) drzavljanstvo nije nuzno. 

Ima na sajtu Mup-a . 

Takodje koliko sam upucen, recimo osoba sa GR pasosem, ne moze u SRB voziti NL auto, isto kao i HR pasos NL auto u SRB jer je bitno gde je prijavljen vozac, ako je prijavljeno prebivaliste u NL ,onda moze. Dakle cela fora se svodi da moras biti prijavljen i da ti je centar zivotnih aktivnosti u zemlji na koju se i vozilo vodi. Druga stvar,da bi bilo legalno,moras i imati ovlascenje vlasnika. 

Praksa je drugacija.

Nasi panduri kad vide strani pasos i strane tablice, samo odmahnu rukom tako da ljudi voze ko sta stigne sa HU,HR,RO,BG pasosem , voze DE ,Nl,A,CH tablice i to prolazi.. Pitanje je samo dokle i dali si dovoljan baksuz da tebe kad zaustave precesljaju i oduzmu ti vozilo da vlasnik dodje po njega. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Danas sam razgovrao sa jednom musterijom koja radi u panduraciji. Ovde je bilo popularno pre godinu da rusu preveze preko granice neko auto u rusiju a onda on vozi. Sve to rade kako bi divljali po gradu, voze po onoj traci za buseve i slicno. Nama strancima ne mogu da posalju te kazne


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja