Jump to content

Moto Zajednica

Folija za izolaciju fiberglasa

Recommended Posts

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Pozdrav drugari.

 

Da li neko može da mi pomogne, ne mogu da izguglam gde ima da se kupi samolepljiva termo izolacija, ( da li alu ili fiberglas, ili nešto treće) a da nije na e bayu? 

Skoro sam uzeo trkačke oklope od fiberglasa i mislim da ce se korito uskoro istopiti ukoliko ga ne izolujem ... :) 

 

Hvala Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Ne, to ne postoji u Srbiji. Sve sto ti treba, moras da nabavljas iz svih ostalih Zemalja sveta, ali ne u Srbiji. Zovem neki auspuh servis, pita me da li sam normalan. Ima na e bayu ... sve ima na e bayu, I delovi I oklopi, I folije, sve ... samo kod nas nema nista I ako ima to te oderu kao da je od zlata. Neka gori djubre, kad se istopi bacim i idem dalje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Gsxs 1000

Probaj na auto otpadu,ima sigurno.

Na kolima stoji vece parce izmedju aspuha i poda kola.Drzi se na srafovima a moze da se ispravlja i kroji kao lim je.

Tipa Sabac itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Sa unutrasnje strane haube obično ima neka zaštita.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

ali o tome pricam, ima ispod haube, ima na otpadu ... ima u kontejneru ali nema u radnji, nema da odes i kupis. Svi pravimo varijante za motore za najsitnije gluposti a kamoli za nesto bitno. Eto kupim shifter, krene da zeza, i ja nemam sanse to da reklamiram nije radio 3 meseca. Ovaj od kog sam kupio, e njega bas boli dupe da se cima. Uzas bre. Moto sport je ovde u onoj stvari, niti iz hobija, niti iz potrebe da vozis motor. A zelimo, hocemo da budemo kao i ceo svet Normalni. Ne mracim, vozim i volim motor, sve je super, ali mi nemamo uslove za to. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 8 sati, ShoneGood je napisao:

Ne, to ne postoji u Srbiji. Sve sto ti treba, moras da nabavljas iz svih ostalih Zemalja sveta, ali ne u Srbiji. Zovem neki auspuh servis, pita me da li sam normalan. Ima na e bayu ... sve ima na e bayu, I delovi I oklopi, I folije, sve ... samo kod nas nema nista I ako ima to te oderu kao da je od zlata. Neka gori djubre, kad se istopi bacim i idem dalje. 

Tako je, da bi nešto opstalo i bilo relativno prihvatljivo, potrebno je da bude prihvaćeno, odnosno podržano, a kod nas je sve i svemu suprotno. Uzeo sam skoro neku traku za termo svrhu na Aliju, al su mi se drugari čudili kad sam reko za šta će mi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja