Jump to content

Moto Zajednica

Smeštaj za jednu osobu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Pozdrav ekipo, nisam naišao na sličnu temu, ukoliko postoji zamoliću administraciju da to reši. :)

 

Dogovori za letovanje su propali u poslednjem trenutku. To ne znači da sam odustao od letovanja, samo su se otvorile neke nove mogućnosti - mogu da idem gde hoću i kada hoću. :D Planiram polazak početkom avgusta a možda i ranije - zavisi od posla. Destinaciju još uvek ne znam, ali verovatno će biti neka od destinacija gde letuju mladi iz Srbije. Nikada se ne zna, možda sretnem nekog poznatog, a verovatno ostvarim i neka nova poznanstva. Okvirno to bi trebala da bude ili Crna Gora ili neko od Grčkih ostrva. A možda i napravim kombinaciju te 2 destinacije pošto je dobra vožnja ipak na prvom mestu. :) Sve zavisi od naplate potraživanja u narednih nedelju - dve dana, tako je to kod nas privatnika... :D 

Ono što me interesuje jesu iskustva u traženju smeštaja za jednu osobu? Sigurno ću za svaki slučaj poneti šator, ali bih iskreno želeo bar malo više komfora. Zbog posla u IT struci moram nositi notebook sa sobom na letovanje, a kontam da je malo nezgodno pružati eventualnu podršku iz šatora? :D 

Zna li neko postoje li hosteli ili uređeni kampovi u koje se može banuti bez rezervacije na destinacijama kao što su Krf, Zakintos, Lefkada, Crnogorsko primorje (bilo koji deo), Ohridsko jezero recimo (potencijalno jedno noćenje)?

 

Pokušavao sam da googlam na ovu temu ali sam uglavnom nalazio minimalno dvokrevetne sobe. S' obzirom da sam "ostao bez saputnice", zao mi je da placam dvokrevetnu sobu. :D

 

Btw ako neko želi može da se priključi putovanju pa da brišemo ovu temu. :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pokušavao sam da googlam na ovu temu ali sam uglavnom nalazio minimalno dvokrevetne sobe. S' obzirom da sam "ostao bez saputnice", zao mi je da placam dvokrevetnu sobu.

Nemoj da ti bude zao, jer kad ti izleti neka 'saputnica'..biće ti tek onda zao :)



Zbog posla u IT struci moram nositi notebook sa sobom na letovanje, a kontam da je malo nezgodno pružati eventualnu podršku iz šatora?


Neki ispravljac sa 12 -> 220 i pravo sa akumulatora od bajka u sator. I gas :D



Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
pre 25 minuta, Stevan90 je napisao:

Pokušavao sam da googlam na ovu temu ali sam uglavnom nalazio minimalno dvokrevetne sobe. S' obzirom da sam "ostao bez saputnice", zao mi je da placam dvokrevetnu sobu. :D

 

 

 

Ako do pocetka avgusta ne mozes naci novu saputnicu za ljetovanje onda si stvarno u problemu. ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i
16 minutes ago, Savan said:

Nemoj da ti bude zao, jer kad ti izleti neka 'saputnica'..biće ti tek onda zao :)

Ima neke logike... :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i
3 minutes ago, Utjerivac said:

 

Ako do pocetka avgusta ne mozes naci novu saputnicu za ljetovanje onda si stvarno u problemu. ;):)

Ceniš da je za 10 dana moguće naći saputnicu kojoj je dosta 30-40l prtljaga za letovanje? :D Seba kaze ne mogu bocni koferi na CBR... :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Pretpostavljam da vodis saputnicu kao dzentlmen, tako da nije problem naci pristojnu saputnicu za ljetovanje uz malo truda, zelje i volje. ;) Takve ne mare puno za prtljag, vec nose samo ono na sebi i u torbici uz sebe. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i
46 minutes ago, Utjerivac said:

Pretpostavljam da vodis saputnicu kao dzentlmen

Kako drukčije. :)

 

48 minutes ago, Utjerivac said:

Takve ne mare puno za prtljag, vec nose samo ono na sebi i u torbici uz sebe. :)

Očigledno nismo mislili na isti tip saputnice... ;) Ali definitivno je i to jedno od mogućih rešenja. :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Da traži saputnicu na moto forumu. Al će se usreci :D ovo malo sto ih ima, ili su udate ili oko svake već ima po 20 bajkera drugara :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i
10 hours ago, Utjerivac said:

Pa nisi ni ti rekao bez koje si ostao saputnice i zasto? :)

To bi bio vec debeli :offtopic:  :D 

Zar je toliko pogresno krenuti na put samostalno? Kada su vec propali svi planovi, mozda je to neki znak. :D:P Sprdam se, ali definitivno ce mi trebati smestaj. Izgleda cu sam morati da proverim koje su opcije pa da vam javim. :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Samo sam imo dobru namjeru da ljeto-odmor ne provedes sam, ali ako ti to ne znaci mnogo onda putuj ( igumane :) ) i uzivaj sam sto je u dosta prilika bolja opcija nego povesti nekoga da ti zagorcava odmor. ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja