Jump to content

Moto Zajednica

Pet motora i jedan Ducati na putu za Nordkapp

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 22 minuta, GuMi5 je napisao:

Bratko moj rođendan je u Februaru tako da za rođendan tamo motorom neću stići sigurno... :tras2:

mozes, ali prvo treba da okrenemo zemlju naopacke hihihi

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4678 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ma to je neka čaršijska patka ! Nisam išao do Nordkapa ali sam išao do zapadne obale Norveške. Kakvih tu uzbrdica ima ne bi izašao ni u snu sa Expresom :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Sofija, Bulgaria
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA, Honda ADV 350

Kada se vratiš sa ovakvog putovanja imaš osećaj kao da si sišao sa roler kostera - emocionalna eksplozija. Sve je pomešano u jedno: 25 dana na putu, preko 10.000 kilometara na dva točka, više od 20 različitih smeštaja, stotine litara benzina, temperatura od 7 do 39 stepeni, padovi, posete Ducati servisima ;-), stotine fotografija, filmova... Kada se posle nekoliko meseci planiranja i iščekivanja sve završi, imaš utisak da se sve desilo u jednom danu.Treba ti malo vremena da se vratiš u realnost, da sistematizuješ misli, osećanja i uspomene.

 

Zato se tek sada javljam. Za vreme samog puta nisam imao dovoljno vremena, energije a često ni tehničkih mogućnosti da pišem. Već trećeg dana sam shvatio da je bolje da na tenane napišem putopis kada se vratim nego da svakog dana pišem po nešto malo, polovično. Fotografije su bile još veći problem jer su bile razbacane na dva foto aparata, telefonu, GoPro kameri, Viberu...

 

Sada kada su emocije malo utihnule, krenuo sam sa pisanjem. Neću uspeti da sve opišem od jednom i brzo jer su se u međuvremenu druge, odložene, obaveze nagomilale pa se treba preboriti sa raspoloživim vremenom.

 

U svakom slučaju, hvala vam svima na podršci, korisnim informacijama i strpljenju. Vidimo se uskoro.

 

 

P.S. Bilo je fenomenalno :-)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 24

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja