Jump to content

Moto Zajednica

Pet motora i jedan Ducati na putu za Nordkapp

Recommended Posts

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Najbolji uvod u putopis koji sam ikada procitao :D Srecno, da uzivate, da zabodete zastavicu i da se zivi, zdravi, srecni i veseli vratite kuci :)

 

Srecno momci!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Srecno vam bilo!

Prosle godine sam u NS pomogao momku Turcinu koji je krenuo negde sa Istoka na Nordkap sam, imao je problem sa prednjim tockom (pogodio rupetinu). Resismo i dobio sam fotku i potvrdu da je stigao tamo. Cekam nastavak pisanja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Sretno!!!

 

p.s.pando da pomognem, od svih nabrojanih vrlina i mana svih clanova ekipe Majo je all in one

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure
Pre 14 sati, Maxster je napisao:

Da mi je to neko rekao... 

Nešo, vjeruješ ili ne, da su se kockice poklopile ali se na moju veliku žalost nisu, mi bismo barem što sam do sad video i saznao negde 24.-25.7. na Nordkapu zajedno popili šampanjac...

Prošle godine nakon tripa po Romuniji pala je ideja, da sledeču godinu nas četvoro idemo na Nordcap. Pripreme su započele več u augustu prošle godine. Sve je maltene išlo po planu...

Mitja, crveni BMW S1000 XR, inače naš navigator je brzo sve isplanirao i tako smo nas četvoro bili odlučeni, da sledeče godine baš negde 24.-25.jula, posle 3890 km nazdravimo bocom najboljeg šampanjca... I tako u očekivanju prolazi vreme, brzo je došao i decembar, kad pred sam kraj godine saznam dosta lošu vjest. Ta vjest me dosta uzdrmala i ujedno stavila moje ovogodišnje putovanje pod veliki upit i na kocku. Na moju veliku žalost bio sam primoran, da negde u početku maja mjeseca otkažem put . Razlog teška bolest mog oca. I tako su Mitja, Emil i Franjo trebali dobiti nekog, koji je uskočio umesto mene. Na sreču brzo se našao  Ivan, koji me je častno zamenio. I tako je ostalo još dovoljno vremena, da se uredno srede još vize za Belorusiju i Rusiju, koje če se posjetiti prilikom vračanja. Kod nas je polazak isto petak 21 jul, preko Graz-a, Beča, Bratislave, ukupno oko 10.000 km, 10-tak zemalja i vračanje negde 8.- 9.8. Isto smo planirali i oko troškova puta i došli kao vi na 120€/dan, ali nismo nigde planirali spavanje u šatoru. Sve je rezervirano u hostelima...

No u međuvremenu mi je  pre 10 dana, tačnije 10.jula doslovno na rukama preminuo otac. Sahranio sam ga pre 5 dana, tačno tjedan dana pred sam put.

Tako da kad čete sa ekipom gore sresti crvenog BMW SXR-a, crnu Hondu Varadero, crvenog MT09 Tracera i Hondu Deville, svi sa MB-Maribor oznakama, znajte, da su to moji prijatelji Mitja, Emil, Franjo i Ivan. Na žalost ovaj put gore neče biti Mirana i belog Guzzija Norga. Al ču im reći, da če se tamo u isto vreme nalaziti ekipa sa GS-ovima i crvenom multistradom. Pa možda onda svi zajedno popijete i za mene... 

A ja se nadam nekom drugom prilikom. A vama od srca želim da vas na putu prati sreča, lepo vreme i sve dobro. A šampanjac čemo nadam se popiti neki drugi put, na nekom drugom mestu. Srečno ! 

Dugarstvo ne zna za granice ;)!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Interesantno predstavljanje ekipe...Puno sreće i nezaboravnih lepih trenutaka!

Alal vera...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Drugari srecan i suv put vam zelim a Mileta garant Madjari vracaju sa granice zbog kolicine kobasice ponete da se nadje, jos jednom SRECNO!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Drugari, svaka vam cast na volji i zelji za ovakvom avanturom, koja je san vecine nas koji cemo sa nestrpljenjem pratiti vase putesestvije. Srecan put i da sve prodje kako se samo pozeleti moze!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja