Jump to content

Moto Zajednica

Stara ljubav zaborava nema..

Recommended Posts

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Pozdrav svima,

 

nisam bio aktivan na forumu godinama iz prostog razloga što nisam imao motor više (prvi motor el250) te nije bilo razloga da cunjam i grabim nove informacije sa foruma.

Posle 5 godina odlučim da hoću ponovo da vozim motor. Uzmem odmor u nameri da kupim i vozim bajk. Kacigu sam prvo uzeo, motor pa zaljubio sam se u TDM-a i samo sam to gledao.

Prvi pogledao onako, drugi pozvao prodat, treći nedostupan. Prošla mi već prva nedelja odmora, a motor ne vozim. Koliko teško i komplikovano može da bude da čovek kupi motor? Spremio sam lovu naravno pre toga. Jurim ortake bajkere jel znaju nekog jel ima šta? Ništa.

 

Polako ulazim u sumnju da li da se vratim. Ipak sam prokleta Vaga u horoskopu teško donosim odluke. Zove me ortak na film i pizzu, odlazim kod njega, reko ajde da vidim oglase za TDM-a znam ih napamet. Koliko ih ima i koji su. Kad ono gle jedan više. Pogledam motor. Uzimam telefon u ruke. Zovem. Zvoni...

Sutradan ujutru sam otišao sa drugarom (nije forumas, ali je moj veliki prijatelj i hvala mu - Nikola Radanov) i pazario moju novu ljubav, evo je u garaži čeka da se prođe tehnički i registraciju odnosno čeka da vidi ponovo put. Ovaj put sa mnom.

 

Ako ste imali priliku da sarađujete sa Denisom iz Vladimirca, mogu samo da vam kažem da je čovek vrhunski profesionalac i veliki ljubitelj motora. Takođe razume ljude koji vole motore (što je meni bilo bitno). Tako da sve preporuke za njega. Takođe je TDM dovežen meni do kuće do mog rodnog Pančeva što je isto za pohvalu!

 

Motor je 2001, nije što je moj ali najbolji! :D Slike su u prilogu, naravno posle reg. dobiće mali servis i sve što zaslužuje!

 

ŽIVELI!

 

596dcccf1f29c_primopredajakljuceva.thumb.jpg.61bfe228f375a27faf5a1890565b0b2f.jpg596dccc727b20_spremandaidekuci.thumb.jpg.c889b98146f795ab14966f3be4cf01b5.jpgstigao.thumb.jpg.425e152b5c47c99ae4d9a8861dfb4d71.jpg

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Cestitke, neka te služi sa srećom i da se lepo navozas sa njim.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250
Hvala puno ljudi!
Hm imeeee. Koje ime/rod da izaberem? 


E to je uvek zeznuto ako se puno razmišlja, m ili ž, možda srednji, jedna ili dve reči...

Daš ono kako osećaš mašinu, pa makar i da već postoji.

(Moja bejahu Crvena Neman, Srebrna Strela, Plavičasti Vihor i Crna Mamba)

Sent from my SM-J320F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Malo nezgodno da mu daš ime Djordje. Na primer ti pričaš sa ortakom a ženska cupka da krenete i ti kažeš: " Ajd idi sedi na Djoku i čekaj me, sad ću ja" :Sloper::tras2:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

E ovako.

Prva tura konačno sa drugarom (nessa) koji vozi ZRXa do Bele crkve i nazad (pančevo).

Idem za njim i na pravcu on dao gas, ja TDM još nisam ni produvao kako valja. Spuštam u nižu brzinu krenem da mu vrtim obrtaje. U jednom trenutku ubrzavanja krenem da se derem "AJMO ŽUĆOOOOOOO" tako da mislim da smo rešili ime.

 

Ćomi i Žuća :)

U prilogu je slika da znate kako izgledamo ako nas sretnete na putu.

 

Još jednom hvala svima na čestitkama! Bezbedno vozite

WP_20170730_17_04_01_Pro.thumb.jpg.9c2e9e36678f2d7ac4076d34368720ee.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1975 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow

Dobro dosao kolega...motor je lutka :takoje: a opste je poznato da Je TDM -gospodjica Jasmina Tedemovic, glupo je da jases muskarca (kao ja) :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja