Jump to content

Moto Zajednica

dve Gold Camp A karte za MotoGP Brno

Recommended Posts

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Nas 8 je u decembru kupilo "Camp A", ali dvojici je potpuna frka na poslu, tako da su odustali! karte smo u pretprodaji platili 138e.

prodaju se za 125e po komadu

 

Ove karte vam obezbedjuju:

 

  • karta za ulaz na  -A,B,C,D,E,F,G delove staze
  • Ogradjen i osiguran parking za motor (pri izlasku i ulasku broj narukvice na motoru i vlasniku mora da se slaze da bi ste usli/izasli)
  • Mesto za sator u kampu pored same staze (od cetvrtka  03.08 do nedelje 06.08)
  • Voznja motora po stazi (organizovano, iza safety car-a, u petak ili subotu popodne, zavis od rasporeda dogadjanja na stazi)
  • video bim u kampu
  • zurke u kampu u petak i subotu uvece

 

to je copy-paste sa SAJTA!

 

Mi smo bili prosle godine, i uz navedeno imate gde da napunite uredjaje,zatvorene tus kabine sa toplom vodom i gomilu toi toi-a koji su savrseno uredni, klupe za sedelje, shank, kuvanu klopu, binu na kojoj udu svirkice uvece, nema guzve, nema ogranicenja u broju ulaska i izlaska u kamp...

 

Ako nekog nesto zanima detaljnije, ili je zainteresovan, neka me kontaktira porukom ili na 063 71 73 162

 

 

brno1.jpg

brno2.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

Nadam se dogodine, a u medjuvremenu si mogao da izbacis neku sliku od prosle god, hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ovo je kad dodjesh u cetvrtak, i ne znas gde da razapnes sator :D

vecina ljudi dolazi tek u subotu, tako da mesta kao u prici...inace, za razliku od START kampa, gde je potpuno ludilo u smislu turiranja, budalesanja, paljenja guma i potpune anarhije, u ovom kampu je uvece mir i tisina...kompletna infrastrukutra (tusevi, wcovi, klupe i stolovi pod nastresnicom, klopa i cuga) su sa druge strane bedema sa kog je slikano, tako da je u samom kampu opusteno...

20160818_180315.jpg

20160819_155348.jpg

20160819_155352.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Karte su od jutros rezervisane za neke momke iz BG, i do nedelje treba da potvrde. Zao mi je shto sam manje vishe sa kolegom @vlada53 dogovorio da ide sa nama, pa tek onda javio drugaru cije su karte da sam mu nasao kupca (naravno nije se setio da mi javi jutros da su rezervisane :( )

tako da ako se plan beogradjana izjalovi, i karte opet budu aktuelne, vlada53 je rad i dalje za jednu kartu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

jedna karta otisla momku koji je bio rezervisao  obe, dakle druga karta ide kolegi forumasu @vlada53

 

tako da su zvanicno karte prodate!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja