Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Ne znam sto se ljutite na coveka,kao sto @svaler rece,covek je moto vloger nije putopisac.Svi su znali da ce biti vlog a ne putopis(pise u naslovu),e sad sto se tice dobijenih informacija on pitao vi odgovorili,niste morali kao sto je mnogo tema bilo sa pitanjima a bez odgovora.Uostalom kad zavrsi put,mozda i bude nesto napisano,nemojmo ga osudjivati unapred

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova

Jovan je isplanirao sve detalje puta i pre postavljanja ove teme.To što on prosledi link ka YT i podeli sa nama,ne znači da on od toga ima finansijske koristi (par hiljada pregleda ne donose nikakav novac).

 

Ako je tražio neki savet,po meni nije dužan da to vraća pisanjem putopisa,pogotovo što je čovek na putu i već dosta slobodnog vremena gubi na montažu snimaka.

 

Po meni je sebično je to što se čovek "upljuva" objašnjavajući nam da se savet za put mora vratiti u "real time" putopisu i to na način na koji njemu odgovara...i slike i tekst,može i video i ko zna kakva već obaveštenja...(jer je i on pisao putopis i obeveštavao nas o svim stvarima koja su se njemu desila na putovanju)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Додао бих, и разгледницу и захвалницу сваком ко је запратио и сазнао за његов пут преко форума јер јелте, он је овде направио невиђени маркетиншки трик и згрнуо грдну лову. 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Ovo ovde je kao sto rekose pojedine kolege samo mlacenje prazne slame sa vama i nista drugo tako da ja idem u ilegalu a vi radite sta hocete.
Po vasoj logici je svako od nas budala ko je pisao ovde putopis i drkao svoje vreme
Nece vama niko da se "upucava"
Ja sam prosao moje o cemu ce mnogi samo da mastaju i gledaju slike na google image i opet nece imati real time experience.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer
pre 10 minuta, SHeLLe je napisao:


Po vasoj logici je svako od nas budala ko je pisao ovde putopis i drkao svoje vreme



Sent from my iPhone using Tapatalk

Grijesis. Vrlo lose shavceno napisanoga na ovu temu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova

Koliko je meni poznato,ovde na forumu nije tražio,niti sam to video na video klipovima koje je postavljao na YT,barem ne javno...

 

Nije ni da ga nešto branim,momka ni ne poznajem,ali mi nije jasno koliko neki pojedinci daju sebi za pravo to što je pitao za savete,a ne piše putopis kakav su oni u svojim glavama smislili da treba da bude.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Koliko je meni poznato,ovde na forumu nije tražio,niti sam to video na video klipovima koje je postavljao na YT,barem ne javno...
 
Nije ni da ga nešto branim,momka ni ne poznajem,ali mi nije jasno koliko neki pojedinci daju sebi za pravo to što je pitao za savete,a ne piše putopis kakav su oni u svojim glavama smislili da treba da bude.


Aj da ti odgovorim jer je upuceno na moju adresu pitanje
Dajem za pravo jer pogledaj , dodje covek i postavi pitanje a onda Vlaja65 se polomi da mu objasni detaljno i posavetuje jer covek zivi u tom delu pa zna sta je dobro i kuda vredi ici.
Zasto je vlaja duzan da drnda svoje vreme- nije. Zasto sam ja duzan- nisam pa jeste- nije ni on duzan da pise ovde
Ako ne znate kako funkcionise sponzorstvo onda cu ja da vam objasnim a isto tako mozete i deo da pogledate kod svog druga na vblogu. Svi koji su ga sponzorisali ocekuju reklamu i naravno da kroz vreme povrate ulozeni novac u odelo i sve ostalo. Znaci i to je novac na neki nacin.
Ja od mog puta nisam platio ruke menjanje lanca, lancanika, viljuske zadnje i tu jos nekih stvari jer mi je moj brat zamlata odradio to bratski kao i uvek. Odlazak po motor u rusiju, vracanje avionom odande, vracanje sa ruske granice , ovlascenje drugu za auto i prikolicu drugi put kada sam isao po motor. U rusiju postoji zakon a ne mozes da dva transportna sredstva da udjes ( ja to nisam znao kao i mnogi od vas sto ne zna)
Odelo dainese kozno kupljeno pred rusiju je posle puta moze samo da se baci jer od njega nema nista, ali mi je spasilo zivot sto mu je i bila svrha ( ja sam ustao posle toga i nastavio da vozim) a rusi koji su bili mortus pijani otreznili se u momentu gledajuci sta se desava, ulja, gume, lanac , sprejevi, hoteli, jebanje svih onih riba za koje znate i ne znate odvodjeno na pice jer ne mozes samo a joj rasiris noge i da ga "metnes" drugo ja na moj motor ne budzim stare i koriscene delove vec porucujem po broju uvek nove i menjam sve sto je za zamenu. Za moj put mama i tata su saznali pred granicu pred bugarskom kad sam im rekao da idem malo da landram i da ugase vodu po kuci. Drugari nisu ni znali jer su mi isli na nerve mnogi od njih koji su "gradske face" a na pomena rusije i ukraine krenuli da unose negativnu energiju. Na forumu nisam hteo da objasnjavam i najavljujem nista, jer i sam nisam imao plan gde sta i kako, imao sam cilj - da jebem dok se dize prirodnim putem. I tako za sve te moje zajebancije od marta do novembra meni otislo 17k eura.
I nije mi bilo tesko da pisem i pisem, detaljno. Jedino sto sam poceo da pisem sve jer su krenuli da salju mnogo pp i pljuju. Ono sto znam da sam skoro svaki dan potrosio min 2-3h pisaljuci kolegama.
I sve ovo sto napisah nema veze. Jbg, ja sam nasao moje vreme i pare na ulicu....


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

@Mindžake Merava Na forumu je trazio savete, saveti su besplatni i daje ih ko zeli.

Ali u ovom delu foruma koji se zove putopisi, a ne "generalno" trazim savet, ko pocne putopis po nepisanom zakonu medjuljudskog reciprociteta ga i zavrsi, sto ljudi koji citaju ovaj deo foruma i ocekuju...ali ima vremena da ga zavrsi i kad se vrati.

Sponzori su mu dali pare iz svojih razloga i on im vraca brojem pregleda na svom kanalu. Biznis, ali fer u tom delu. ;)

 

U stvari, kada bolje razmislim, svega ovog ne bi ni bilo da je Pera na vreme otisao u policiju, to jest da je tema poceta u "Predlozi za izlete i putovanja" umesto Putopisi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

A da pustite coveka da zavrsi putovanje, pa ce ga posle mozda napisati, jer ce imati o cemu da pose?

Znam ovde ljude koji su ovde isto dobijali savete, a putopise su pisali nakon par meseci, kada im je vreme dozvoljavalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

Nije mi jasno zasto svaka tema mora da se pretvori u neku raspravu, vecina ce sada reci ovo je forum, tema nije zakljucan...

Decko je napisao u naslovu 40-50 dana MotoVloga, svaki dan trosi vreme da montira video, okaci na svoj kanal i docara ljudima kroz sta prolazi i kako se zabavlja. Ko zeli moze da prati, kome se ne svidja jednostavno zaobidje!

Ne mislim da je dosao da pokupi publiku, vec je samo omogucio mnogim ljudima koji nisu znali za njegov kanal i njegovu avanturu da saznaju i ako zele mogu da prate! Ko voli da cita, nadje nesto zanimljivo i cita, ko voli da gleda, pratice do kraja.

Ako je neko dao savet, on sad mora da mu vrati pisanjem??? Svako ko je dao savet to je njegova dobra volja i lep gest, niko nikog nije terao da se polomi oko davanja saveta i da ocekuje nesto za uzvrat. I ovaj decko se lomi da sve montira i negde prikaze jel to nije dovoljno?

Ako hoce da zaradi, pa nek zaradi ako moze, SVAKA MU CAST, radi ono sto voli, prenosi nam ono sto svi mi ovde volimo i verujem da vecina uziva!

Nismo svi isti, neko voli da pise i ima smisla za to, neko voli da slika, neko da montira i SVAKO moze da nadje ono sto mu se svidja ali ni to nije dovoljno jer mnogi nalaze mane i uvek nesto smeta i fali! 

Tesko je nasem narodu udovoljiti i uvek gledamo sta i kako drugi radi i obavezno to osudjujemo, ne daj boze da nesto pohvalimo i cenimo tudji trud a za svoje postupke mislimo da su najbolji!

 

JOVANE samo VLOGUJ i cepaj dalje, SRECNO!!!

 

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Jedan je @SHeLLe.Brate nismo svi isti,da te pitam,sta je po tebi ruznije to sto Jovan ne pise putopis(bar za sada),ili kad @kawazoki prekine pisanje na pola?Inace ne poznajem nijednog od njih da ne pomislis da nekoga branim

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Kawazokijev putopis nisam pratio ali mogu da pretpostavim da su ga tovarili idto kao i mene na pp. mi smo jedna zajednica, svako ima svoje vidjenje i misljenje ali ako zapne trebamo pomoci jedno drugom. Ne treba gledati samo licne interese vec ispostovati malo i druge ljude.
Po meni je uvek putopis najbolji u realnom vremenu tako da sam ja i pisao tako. Sve ono posle nije to to, empcije , osecanja.
Jovanovo je kako ce i sta ce, ja sam kazao svoje misljenje a vidim da je to itekako pogodilo pojedine ljude ovde.
Mi se nismo nasli na yt kanalu vec smo svi na bjb zajednici. Pa prema tom sajtu trebamo biti i korektni.
Koliko se ja razumem u internet , svuda je zabranjeno spamovanje.
Ja se iskljucujem sa teme, a vama zelim uzivanje na vblogu.
Meni kad dune ja sednem na motor i odo gde me put nanese


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 27 minuta, SHeLLe je napisao:

Kawazokijev putopis nisam pratio ali mogu da pretpostavim da su ga tovarili idto kao i mene na pp. mi smo jedna zajednica, svako ima svoje vidjenje i misljenje ali ako zapne trebamo pomoci jedno drugom. Ne treba gledati samo licne interese vec ispostovati malo i druge ljude.
Po meni je uvek putopis najbolji u realnom vremenu tako da sam ja i pisao tako. Sve ono posle nije to to, empcije , osecanja.
Jovanovo je kako ce i sta ce, ja sam kazao svoje misljenje a vidim da je to itekako pogodilo pojedine ljude ovde.
Mi se nismo nasli na yt kanalu vec smo svi na bjb zajednici. Pa prema tom sajtu trebamo biti i korektni.
Koliko se ja razumem u internet , svuda je zabranjeno spamovanje.
Ja se iskljucujem sa teme, a vama zelim uzivanje na vblogu.
Meni kad dune ja sednem na motor i odo gde me put nanese


Sent from my iPhone using Tapatalk

Od tebe ocekujemo pisanje u realnom vremenu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer

...dan 6 i on je u Ptuju Slovenija. Ko jos ide u Ptuj? 6 dana je proslo i on je tek u fucking Ptuju. Sta ce tek da bude kad stigne na neke prave destinacije i gradove? Sve nesto kontam da nema sanse da odradi ovo u okviru svog plana. Ili ce da preskoci neke cool gradove, ali je zato bio u Ptuju...

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition
pre 9 minuta, forshizzle je napisao:

...dan 6 i on je u Ptuju Slovenija. Ko jos ide u Ptuj? 6 dana je proslo i on je tek u fucking Ptuju. Sta ce tek da bude kad stigne na neke prave destinacije i gradove? Sve nesto kontam da nema sanse da odradi ovo u okviru svog plana. Ili ce da preskoci neke cool gradove, ali je zato bio u Ptuju...

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk
 

Zašto u Ptuju? Pa zato, jer smo ga pozvali i zato što je Ptuj najstariji grad u Sloveniji, mislim da čak najstariji u bivšoj nam Yugoslaviji. Kad je Beč imao oko 3000 stanovnoika i London oko 5000, tad je u Ptuju - Poetoviji, ili po njemačko Pettau-u živjelo preko 30000 ljudi. Mislim, da sam time sve rekao. Ali ako hočeš  nešto više saznati o Ptuju prvo pročitaj https://sl.wikipedia.org/wiki/Ptuj    i nešto nauči.

A za ovaj dan, što je proveo u Ptuju sa prijateljima nije imao ni vremena, ni ... , da obiđe sve, što ovaj mali istoriski grad može da mu ponudi i pričara. al kolko sam vidio bio je prijatno iznenađen tome,  što je u tom kratkom posjetu Ptuja doživio. Uostalom presudite sami

 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v
Pre 17 sati, SHeLLe je napisao:

 


Aj da ti odgovorim jer je upuceno na moju adresu pitanje
Dajem za pravo jer pogledaj , dodje covek i postavi pitanje a onda Vlaja65 se polomi da mu objasni detaljno i posavetuje jer covek zivi u tom delu pa zna sta je dobro i kuda vredi ici.
Zasto je vlaja duzan da drnda svoje vreme- nije. Zasto sam ja duzan- nisam pa jeste- nije ni on duzan da pise ovde
Ako ne znate kako funkcionise sponzorstvo onda cu ja da vam objasnim a isto tako mozete i deo da pogledate kod svog druga na vblogu. Svi koji su ga sponzorisali ocekuju reklamu i naravno da kroz vreme povrate ulozeni novac u odelo i sve ostalo. Znaci i to je novac na neki nacin.
Ja od mog puta nisam platio ruke menjanje lanca, lancanika, viljuske zadnje i tu jos nekih stvari jer mi je moj brat zamlata odradio to bratski kao i uvek. Odlazak po motor u rusiju, vracanje avionom odande, vracanje sa ruske granice , ovlascenje drugu za auto i prikolicu drugi put kada sam isao po motor. U rusiju postoji zakon a ne mozes da dva transportna sredstva da udjes ( ja to nisam znao kao i mnogi od vas sto ne zna)
Odelo dainese kozno kupljeno pred rusiju je posle puta moze samo da se baci jer od njega nema nista, ali mi je spasilo zivot sto mu je i bila svrha ( ja sam ustao posle toga i nastavio da vozim) a rusi koji su bili mortus pijani otreznili se u momentu gledajuci sta se desava, ulja, gume, lanac , sprejevi, hoteli, jebanje svih onih riba za koje znate i ne znate odvodjeno na pice jer ne mozes samo a joj rasiris noge i da ga "metnes" drugo ja na moj motor ne budzim stare i koriscene delove vec porucujem po broju uvek nove i menjam sve sto je za zamenu. Za moj put mama i tata su saznali pred granicu pred bugarskom kad sam im rekao da idem malo da landram i da ugase vodu po kuci. Drugari nisu ni znali jer su mi isli na nerve mnogi od njih koji su "gradske face" a na pomena rusije i ukraine krenuli da unose negativnu energiju. Na forumu nisam hteo da objasnjavam i najavljujem nista, jer i sam nisam imao plan gde sta i kako, imao sam cilj - da jebem dok se dize prirodnim putem. I tako za sve te moje zajebancije od marta do novembra meni otislo 17k eura.
I nije mi bilo tesko da pisem i pisem, detaljno. Jedino sto sam poceo da pisem sve jer su krenuli da salju mnogo pp i pljuju. Ono sto znam da sam skoro svaki dan potrosio min 2-3h pisaljuci kolegama.
I sve ovo sto napisah nema veze. Jbg, ja sam nasao moje vreme i pare na ulicu....


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Replika....molim predsednika i ostale clanove skupstine da ne prekidaju moja tri minuta..u suprotnom trazit cu nadoknadu vremena.Moram pisati brzo da bi sve stalo u tri minuta hahaaa.Jednom prilikom kcerka mi kaze:"Tata imas toliko matrijala sa putovanja.Sto ne otvoris kanal pa to stavis?."Moje pitanje je bilo"I sta onda?".Dete koje dobro poznaje tu tematiku(cetvrta godina elektro-tehnike)kaze ovako:"Svaki pregled na kanalu se registruje.Sto vise pregleda bolji rejting kanala.Kad se vidi da kanal gleda i prati mnogo ljudi onda krecu reklame a te reklame se placaju i od toga moze pristojno da se zivi."E sad sto se Jovana tice po meni covek ide u tom pravcu i to je ok.Ok je i sto ne pise nista posto nije lako pisati posle sedenja na motoru ceo dan.Ovo je zamisljeno kao vlog a ne putopis i to je ok.Pominje se ovde moj trud i vreme.To sto Jovan sad prolazi ja sam prosao najmanje 100 puta u zivotu.Kao profesionalac smatram da sam kompetentan da mu dam brdo saveta i pomognem.Poceo sam da ga pratim objasnjavam i da pomazem koliko mogu.Cak sam mu ponudio boravak ako prolazi vikendom zonu Torina(jedino tada sam kuci).Sta se desava.Covek nestade sa foruma.Tada sam shvatio da je ovo cista komercijala i da ovo nije putovanje iz ljubavi.Dolazi na forum,postavlja pitanje i uvodni video.Privlaci paznju,stavlja jos dva vida da zagolica publiku i nema vise.E sad dodjite na moj kanal pa gledajte ostatak price.Po meni nije korektno da se ovaj forum zloupotrebi.Ne mora da pise.Na yt kanal i na instagram moze da se stavi video(posto ima pracenje i pregled i gde mu se dize rejting)a ovde na forumu gde je sve pocelo ne moze.E to meni smeta.Zahvaljujem se predsedavajucem i ostalim clanovima sto me nisu prekidali.Hahaa.Hvala na paznji.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

А јел ти рекла ћерка колико је то пуно прегледа од којих може пристојно да се живи?
Од ових 2-3-4 хиљаде прегледа? Од тога не може кафу да ти плати.
Баталите се људи, ухватили се комерцијале и којечега, као да му ви плаћате што сте погледали клип.

Ја једноставно не разумем овај народ. Гледаш некога и пратиш његов рад ако ти се свиђа и ако ти је занимљиво због тога шта и како ради. Ако није не гледаш, нађеш да гледаш/читаш нешто и некога шта ти се свиђа, а не да овог првог исправљаш да ради по ономе како се теби свиђа.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v
Pre sat vremena, Svaler je napisao:

А јел ти рекла ћерка колико је то пуно прегледа од којих може пристојно да се живи?
Од ових 2-3-4 хиљаде прегледа? Од тога не може кафу да ти плати.
Баталите се људи, ухватили се комерцијале и којечега, као да му ви плаћате што сте погледали клип.

Ја једноставно не разумем овај народ. Гледаш некога и пратиш његов рад ако ти се свиђа и ако ти је занимљиво због тога шта и како ради. Ако није не гледаш, нађеш да гледаш/читаш нешто и некога шта ти се свиђа, а не да овог првог исправљаш да ради по ономе како се теби свиђа.

Ne ispravljam ja prijatelju nikoga.Ja bi samo hteo da odgledam kompletno njegovo putovanje ovde...gde je prica i zapocela.Nista vise.Od 2-3-4000 pregleda stvarno nema ni za kafu sto ne znaci da nece imati par stotina hiljada pregleda,samim tim i dosta reklama.Ja mu zelim sve najbolje.Rekao sam samo sto meni licno deluje kurvanjski(izvini na izrazu).Rekao sam samo moje misljenje ali prihvacam i tvoje.Procitaj jos jednom moj post gore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ne kvarite temu. Nije fer prema Jovanu da pisete ovde takve stvari. On sad vozi, snima, montira itd.... tako da se ne može braniti....

Otvorite drugu temu sa takvom tematikom pa raspalite. 

:popovanje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v
pre 14 minuta, srbac je napisao:

Ne kvarite temu. Nije fer prema Jovanu da pisete ovde takve stvari. On sad vozi, snima, montira itd.... tako da se ne može braniti....

Otvorite drugu temu sa takvom tematikom pa raspalite. 

:popovanje:

Dogovoreno.Pozdravljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic
Pre 18 sati, Maxster je napisao:

Zašto u Ptuju? Pa zato, jer smo ga pozvali i zato što je Ptuj najstariji grad u Sloveniji, mislim da čak najstariji u bivšoj nam Yugoslaviji. Kad je Beč imao oko 3000 stanovnoika i London oko 5000, tad je u Ptuju - Poetoviji, ili po njemačko Pettau-u živjelo preko 30000 ljudi. Mislim, da sam time sve rekao. Ali ako hočeš  nešto više saznati o Ptuju prvo pročitaj https://sl.wikipedia.org/wiki/Ptuj    i nešto nauči.

A za ovaj dan, što je proveo u Ptuju sa prijateljima nije imao ni vremena, ni ... , da obiđe sve, što ovaj mali istoriski grad može da mu ponudi i pričara. al kolko sam vidio bio je prijatno iznenađen tome,  što je u tom kratkom posjetu Ptuja doživio. Uostalom presudite sami

 

Naravno da je bio  na Ptuju dva dana kad nije znao da je Ljubljana najlepši grad na svetu (kako kaže naš gradonačelnik Janković.....:P). U Ljubljani nije bilo ni vremena za obilazak, ali kako mi se čini u tom kratkom druženju i brzinskom obilaženju je uživao. Žao mi je samo što nije bilo više vremena da sam mogao da ga prošetam kroz celu Ljubljanu več samo kroz strogi centar....ali ima dana.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 3 sati, vlajo965 je napisao:

Ne ispravljam ja prijatelju nikoga.Ja bi samo hteo da odgledam kompletno njegovo putovanje ovde...gde je prica i zapocela.Nista vise.Od 2-3-4000 pregleda stvarno nema ni za kafu sto ne znaci da nece imati par stotina hiljada pregleda,samim tim i dosta reklama.Ja mu zelim sve najbolje.Rekao sam samo sto meni licno deluje kurvanjski(izvini na izrazu).Rekao sam samo moje misljenje ali prihvacam i tvoje.Procitaj jos jednom moj post gore.

Svaka cast za tvoj trud,ja da idem u taj deo Italije isao bih bas onako kako si precizno i detaljno opisao,ali prica ipak pocinje ovde:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja