Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Nadam se da ce biti teksta i slika. Vise volim putopise u tom formatu nego video snimke iako nemam nista protiv ubacivanja i snimaka uz sve to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Никако нашем народу удовољити. Такав се још није родио.

(Мрзим кад овако одговорам на пост некога кога лично знам и сматрам га за ок лика на форуму па онда испадне да мислим супротно. А заправо причам уопштено, ни у кога не упирем прстом.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Primetio sam samo da je postao trend zapoceti putopis na forumu a onda se linkuje facebook ili youtube. To mi se eto ne svidja. Ja sam vec duze vreme ovde, i secam se putopisa Bandolerosa na Tasos, Putevima i džadama Male Azije i Bliskog Istoka, putopisi Daneta i ekipe u Mongoliju, Jeste li kad bili u fabrici motocikala i Devojka za jedan dan od Stampara, Biciklima na more u Grcku, Samostalni odlazak na Hr. Jadran.....a tamo???? Riba zvana Vanda... 

Volim kad ima teksta ako se pise putopis na forumu, to je sve. Pratim i ja neke ljude na youtube koji izbacuju svoje putopise u video formatu. Ocigledno je to danas postalo veoma popularno :) Ja licno, vise volim da citam. 

Pozdrav i samo nastavi, pratim te.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4685 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Jovan putuje sada i bukvalno kad stigne na smestaj on montira (ala montira) snimke i stavlja na youtube, nema ti on vremena da gleda forum. Mozda ce staviti nesto kad zavrsi. U svakom slucaju ovo sto radi je  odlično. :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
1 minute ago, srbac said:

Jovan putuje sada i bukvalno kad stigne na smestaj on montira (ala montira) snimke i stavlja na youtube, nema ti on vremena da gleda forum. Mozda ce staviti nesto kad zavrsi. U svakom slucaju ovo sto radi je  odlično. :care:

Razumem i nadam se da vodi neki dnevnik ili slicno i da ce biti i teksta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Iskreno ovde mogu da se slozim sa hard_rock. Dosao je na forum , dobio informacije pa je i red da ovde pise.
A on je dosao na forum, pokupio publiku e sad aj braco kod mene na yt kanal da mi pravite preglede jer cu ja od toga da imam neke koristi. A ovde na forumu ne zelim da trosim reci za dzabe. Te neki sponzori i slicno.
Pa brate ja predjoh prosle godine mnogo vecu govnariju pa nisam nikom nista trazio. Bilo mi je lepo cak sta vise do jaja , i pored onih hejtera pod laznim profilima koji su slali poruke na pp ipak sam se super zezao sa drustvom javno. Niti su novine pisale o tome niti sam zeleo da dizem neku gungulu oko toga
To je moje misljenje a kome se svidja svidja, kome ne - nek se zali kome hoce


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Takodje se slazem da bi bilo super da nastavi da pisanjem i na forumu :) dvije tri recenice i dosta :)

Ali isto tako mi clanovi foruma moramo biti obazrivi jer ne bih volio da se desi slucaj kao sa Kawazokijem, on je pisao a neki su hejtovali i spamovali i na kraju covijek otisao sa foruma :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Takodje se slazem da bi bilo super da nastavi da pisanjem i na forumu  dvije tri recenice i dosta
Ali isto tako mi clanovi foruma moramo biti obazrivi jer ne bih volio da se desi slucaj kao sa Kawazokijem, on je pisao a neki su hejtovali i spamovali i na kraju covijek otisao sa foruma  

Draki niko ovde ne zeli da momak ide sa foruma ali isto tako nije fer prema tim clanovima da ne dobiju nista ovde.
Ja znam kako je pisati , nekad izgubis sat, nekad dva, a nekad i tri sata pisajuci. Meni licno nije to smetalo. Clanovi su bili uz mene , ja sam im vratio na jedan nacin koji je bio podrazumevan.
Nek razmisli malo ili neka mu kazu njegovi drugari koji su u kontaktu sa njim da ne postuje bjb zajednicu na adekvatan nacin
Vrati se na pocetak ove teme. Momak je imao vec razradjen plan u tancina gde sta kako, onda je dosao ovde da " pita za savete" i tako danima, napravio svoj smisljeni marketing za publikom i nestao. Ja licno na takav nacin necu da pratim vblog. Ne zato sto imam nesto protiv coveka vec zato sto on ne postuje clanove bjb zajednice.
Sve krenulo prvenstveno sa nekim licnim interesima....


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer

4um jaka mooda. Ne ide svakome pisanje i kacenje slika. Neko je opet jako dobar u tome. Svako ima svoj talenat. Ovo sto Jovan sa vlogom radi od nas niko nije u stanju. Uglavnom ja do sad to ovdje nisam vidio. Mislim da covjek radi odlican posao da nam docara svoju avanturu i putovanje.

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk
 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v
Pre 8 sati, SHeLLe je napisao:

Iskreno ovde mogu da se slozim sa hard_rock. Dosao je na forum , dobio informacije pa je i red da ovde pise.
A on je dosao na forum, pokupio publiku e sad aj braco kod mene na yt kanal da mi pravite preglede jer cu ja od toga da imam neke koristi. A ovde na forumu ne zelim da trosim reci za dzabe. Te neki sponzori i slicno.
Pa brate ja predjoh prosle godine mnogo vecu govnariju pa nisam nikom nista trazio. Bilo mi je lepo cak sta vise do jaja , i pored onih hejtera pod laznim profilima koji su slali poruke na pp ipak sam se super zezao sa drustvom javno. Niti su novine pisale o tome niti sam zeleo da dizem neku gungulu oko toga
To je moje misljenje a kome se svidja svidja, kome ne - nek se zali kome hoce


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja cu da se zalim upravi vodovoda i kanalizacije ali u pravu si ti.Poceo sam da ga pratim i detaljno objasnjavam njegovu rutu.(profesionalna deformacija) i kad sam video da ga nema prestao.Ja licno bih vise posvetio paznje ljudima koji me ugoste i pomognu a posebno mestima koja obilazim.O svakom gradu ima nesta da se kaze.Po meni video je dosta siromasan.Mnogo voznje,malo podataka i opisa a to i jeste svrha putopisa.Aliii....to je samo moje misljenje.Mozda neko misli drugacije.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Ja cu da se zalim upravi vodovoda i kanalizacije ali u pravu si ti.Poceo sam da ga pratim i detaljno objasnjavam njegovu rutu.(profesionalna deformacija) i kad sam video da ga nema prestao.Ja licno bih vise posvetio paznje ljudima koji me ugoste i pomognu a posebno mestima koja obilazim.O svakom gradu ima nesta da se kaze.Po meni video je dosta siromasan.Mnogo voznje,malo podataka i opisa a to i jeste svrha putopisa.Aliii....to je samo moje misljenje.Mozda neko misli drugacije.

Uprqvo to, ti si se polomio da mu objasnis gde sta i kako a na kraju je tvoj trud otisao u vodu. Ja sam te skontao dobro ono sto si pisao jer mi je noga mnogo puta krocila na tu tamo stranu a on po svom.
Nekome se svidja vblog i to je ok. Ali ne treba da pisa po forumu posto je za njih forum jaka muda.
Nije to lepo pisati tako ali ok.



Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v
pre 4 minuta, SHeLLe je napisao:


Uprqvo to, ti si se polomio da mu objasnis gde sta i kako a na kraju je tvoj trud otisao u vodu. Ja sam te skontao dobro ono sto si pisao jer mi je noga mnogo puta krocila na tu tamo stranu a on po svom.
Nekome se svidja vblog i to je ok. Ali ne treba da pisa po forumu posto je za njih forum jaka muda.
Nije to lepo pisati tako ali ok.



Sent from my iPhone using Tapatalk

I tu si u pravu(iako se recenica ne poconje sa i ja poceo hahaa).Ovaj forum je izuzetan i svaka cast ljudima koji su ga osmislili i napravili.Stvarno brdo informacija,brdo dobrih ljudi i da skratim.Sta god kome treba moze ovde da nadje i ima kome da se obrati.Podrzavam forum maksimalno a nadam se da cu neke ljude odavde stesti i licno upoznati.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
I tu si u pravu(iako se recenica ne poconje sa i ja poceo hahaa).Ovaj forum je izuzetan i svaka cast ljudima koji su ga osmislili i napravili.Stvarno brdo informacija,brdo dobrih ljudi i da skratim.Sta god kome treba moze ovde da nadje i ima kome da se obrati.Podrzavam forum maksimalno a nadam se da cu neke ljude odavde stesti i licno upoznati.

Ja cekam tvoj pakistan i putopis. A scenario zenu zaboraviom na omv tamo negde kod Lapova i onda krece pravi picvajz, bugarke, turkinje, iranke, pakistanke. Kakav je to trip, jel :-)))) ps:j ednom se zivi



Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v
pre 7 minuta, SHeLLe je napisao:


Ja cekam tvoj pakistan i putopis. A scenario zenu zaboraviom na omv tamo negde kod Lapova i onda krece pravi picvajz, bugarke, turkinje, iranke, pakistanke. Kakav je to trip, jel :-)))) ps:j ednom se zivi



Sent from my iPhone using Tapatalk

99% idem samo mi treba vreme da se pripremim,organizujem i sakupim informacije.Pomazu mi ljudi sa ovog foruma i to mnogo ali preko PP.Zbog toga i kazem.Ima ovde mnogo dobrih ljudi,iskusnih bajkera.Posto svako zito ima kukolja normalno je da ga ima i ovde ali to ne menja velicinu ovog foruma i pravih ljudi koji su spremni da pomognu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ок, човек је кренуо на тај пут као влогер, не као путописџија. И сад дођете и замерате човеку што на сву муку још не стигне да пише путопис и качи слике свакодневно, како би ето показао неку захвалност форуму. Ма дај.

Брдо путописа на форуму, тамо се нађу коментари типа "Дај неки видео" "било би супер и неки видео да се постави". Овде поред видеа траже текстове и слике...

 

Понављам, још се није родио који ће угодити нашем народу, тако и форуму.

 

А кад се врати дал ће написати путопис или не, потпуно је свеједно и његова ствар.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Neka radi kako god hoce, na njemu je. Radi se o tome sto igra nepisteno. Satro trazi savete , vlaja se ubio pisajuci i na kraju ispade budala. Pa zar je duzan neko da jebe svoje vreme za nrkog tamo kome su totalno drugi interesi
Ja sam vodio putopis i trudio se a na svaki post odgovorim. Smatram da ako je taj covek ukazao meni paznju, izdvojio ono sto mu je najdragocenije, vreme u zivotu , onda je red da i ja njemu posvetim moje.
Pvde je susta suprotnost....
dosao covek na forum , sto bi rekao nas narod"gleda corbu vadi meso"
Niko ovde od nas nije duzan da drnda svoje vreme po forumu pisajuci i deleci savete.
Svakim danom su mi jasniji ljudi koji su uvek govorili " zasto bih ja drndao svoje vreme pisajuci tamo kad niko to ne zna da ceni"



Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200
pre 24 minuta, SHeLLe je napisao:

Neka radi kako god hoce, na njemu je. Radi se o tome sto igra nepisteno. Satro trazi savete , vlaja se ubio pisajuci i na kraju ispade budala. Pa zar je duzan neko da jebe svoje vreme za nrkog tamo kome su totalno drugi interesi
Ja sam vodio putopis i trudio se a na svaki post odgovorim. Smatram da ako je taj covek ukazao meni paznju, izdvojio ono sto mu je najdragocenije, vreme u zivotu , onda je red da i ja njemu posvetim moje.
Pvde je susta suprotnost....
dosao covek na forum , sto bi rekao nas narod"gleda corbu vadi meso"
Niko ovde od nas nije duzan da drnda svoje vreme po forumu pisajuci i deleci savete.
Svakim danom su mi jasniji ljudi koji su uvek govorili " zasto bih ja drndao svoje vreme pisajuci tamo kad niko to ne zna da ceni"



Sent from my iPhone using Tapatalk

Poptisujem

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Brod
  • Motocikl: Yamaha FZ750

Sve to stoji, ali meni se licno vise svidja ovakav nacin prezentacije.

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer

Licno mislim da je vlog mnogo teze napraviti nego pisati i kaciti slike. Editovanje videa je prilicno zahtjevno. Imate li uopste predstavu koliko to njemu vremena odnosi? Ali to je i njegova odluka da to radi i hoce. Jedino sto bi mogao, a to je da kad napravi yt da ga ovdje sam i okaci. Sto se nepostenja tice, zar se nije zahvalio na tv pred polazak?



Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja