Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

To je i meni malopre proslo kroz glavu gledajuci YT. Ipak i one alu konzerve su male za sve ono sto mu treba. Mozda nebi bilo lose da ojaca rep i dodatno izvari pre puta. Hoce da izda kad najmanje treba i pojebe planove

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer
Pre 12 sati, djolji je napisao:

Kao prvo želim ti srećan put.

Zanima me kako ćeš da poneseš i smestiš neophodne stvari na ovaj tvoj "kafićtrkač", koji uzgred rečeno ekstra izgleda, a da ne ispadne "kafićtourer";). Dalek je ovo put, treba misliti na sto stvari i biti spreman na sve. Neki pošli sa neadekvatnim motorom na dalek put pa se na pola puta vraćaju jer "bez alata nema zanata", e sad može i ona o Mandušiću Vuku i puškama...

Kao drugo želim ti da te motor nasmejanog vrati kući.:takoje:

Hvala puno na lepim zeljama :D:D:D ja cu izabrati pricu sa Vukom :D

I bice u sledecim vlogovima sve objasnjeno da ne govorim dva puta... Manjerke i Ranac (tanktorba) :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia
Pre 20 sati, SHeLLe je napisao:

To je i meni malopre proslo kroz glavu gledajuci YT. Ipak i one alu konzerve su male za sve ono sto mu treba. Mozda nebi bilo lose da ojaca rep i dodatno izvari pre puta. Hoce da izda kad najmanje treba i pojebe planove

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Па неће човек да вози ноћу Украјинским калдрмама као неки :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Svaka cast na ideji :)

 

Moj ti je savjet da u prtljag ubacis sto vise magnezijuma ( aktivnog i u obliku sumecih tableta), vitamina C ( imas tablete i sumece) :) 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v

Prijatelju moj to sta ti nacrta na google map meni treba tri dana da ti objasnim i napisem ali potrudit cu se a i skratiti malo.U najkracim crtama ovako.Jugu necu da ti objasnjavam osim da ti je vinjeta za Sloveniju 15 dana 7.5e.Kupi na pumpi nalepi na motor i gas.Kad udjes u Italiju imas dve mogucnosti.Prva je auto putem a druga da ga zaobilazis.(ako hoces da zaobilazis javi)Udji iz Slovenije u Italiju na Gorici.(jedino ako nemas plan da obidjes Trst.Nema sta ni da se vidi).Kad udjes u italiju pravac Venezia.Posle dvadesetak kilometara imas naplatnu rampu.(Vileze)Idi na rampu gde  gore imas naslikane kartice i kes.Nemoj da se predjes pa udjes gde su ti zute trake.Nece da ti otvori.To je telepas.Prati Veneciju a posle Milano.Kod Brescie imas skretanje za Torino.Pazi da ne promasis.Mozes i pravo preko Milana(u Milanu imas par gradjevina,par muzeja,operu i modu.Ako te zanima obidji a ako ne idi od Bresce za Torino)Imas da vidis:U veneciji svasta,u Veroni Romea i Juliju,u Vicenci puno nasih budalasa.Imas na pumpi Limaneli(prva pumpa iza Padove)ali moras preci na drugu stranu blu tutove po 49.90e ako te interesuje.Preporucio bi ti da napravis pauzu i na pumpi Bruni Stradela(imas opreme za bajkere)i svasta nesta.Pumpa iza nje Tortona je isto dobro opremljena ali sa druge strane.I jedna i druga imaju prolaz ispod auto puta.Kad dodjes do Torina prati put za Savonu.Na izlazu Ceva izadji i idi za Imperiju(kratis pu,lep put za motor i ne placa se)Ispred imperije imas nizbrdicu sa krivinama pa pripazi malo.Sidji skroz do mora u Imperiji i idi putem uz more.Kad prodjes San Remo imas kamp(jbg zaboravio sam kako se zove.Mislim campo di fiore odnosno kam cveca ali nisam siguran.Meni za sator nisu naplatili nista.)Idi do Ventimigle skroz uz more.U Ventimigle izadji na auto put i predji u Francusku.U Ventimilje imas ogronan kamionski parking(pitaj nekoga)Tu imas restoran i mozes da se okupas.(2-3e)Imas i prodavnicu gde mozes kupiti cigare i sta ti treba.U Fr.cigare skupe ko otrov.7.5e kutija.Jbg umori se vise.Aj malo odmorim pa idemo dalje.P.S.Ne znam kad planiras taj put mozes prespavati vikend i kod mene (zona Torina)ali samo vikend posto mene ovim danima nema kuci.Trebao bi da se najavis posto nikad ne znam koji sam vikend kuci a koji nisam.Javi se u poruke pa cu ti dati broj telefona.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v

Idemo dalje.Moj savet.Pobesi obavezno vrecu za spavanje i mali sator.Uglavi negde.Umor je cudo.Zapamti jedno.Na motoru kad si umoran na monotonom putu zaspis isto kao u autu.E sad dalje putovanje.Kad udjes u Francusku spusti se opet do obale i prodji to sve(Monte Carli,Can,Nizza)Azurna obala ubedljivo najlepsa pored hrvatske.Posle mozes kako hoces.Vodi racuna dobro oko dokumenata i para.Zona Marselja,Monpelijera,Narbona pa sve do Jonquere(ulaz u Spaniju)se krade.Tu vodi racuna.Na Jonqueri imas cim udjes(sidjrs nizbrdo prvi izlaz)ogroman kompleks prodavnica,pumpi i ostalog.Ovo ostalo(dobre tete) ti je odmah na pocetku pa do sredine haha).Produzi tim nacionalom skroz do Barselone.Potrazi ulici Rambli.Najpoznatija ulica u Barseloni.Kao Knez Mihailova u Bg.Tu ti je i spomenik Kolumbu i muzej.Kroz Spaniju idi nacionalom..Dobri nacionali i ne placas nista.Idu uporedo sa auto putem.Ista stvar i u Portugalu.Na Jonqueri na naplatnoj hoce biti policije.Pripazi malo.Interesantan je i Madrid i jos jedno mesto gde imas vertenjace od don Kihota ali to je daleko od ovoga sto je na tvojoj karti zacrtano.U Italoji bodi racuna dobro post su talijani tempramentni vozaci,obilaze motore dosta blizu kod preticanja i malo ko daje zmigavac kod menjanja pravca.Ukljucenja i iskljucenj na auto put su im kratka ali za motor nije problem.Tu se malo pripazi.U Francuskoj ako se ne snadjes za smestaj imas kampova koliko hoces.Videces table.Pauza.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v

Nemoj da zameris sto ti ovako pisem:"Idi ovamo idi onamo".Lakse mi tako.Ja samo pretim tvoju kartu a ti idi kud hoces.Pozdrav od mene i srecno putovanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

jel može neko da mi prosledi njegov broj mobilnog na PP molim.....pošto sam tek sinoč video njegovu poruku, a pitanje da li je pročitao moju poruku....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja