Jump to content

Moto Zajednica

Budva (Crna Gora), 15.07.2017.

Recommended Posts

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

I meni je nesto sumnjivo da se covek sa suvozacem (pretpostavljam devojka/zena) iz cista mira kako oni odvratno kazu "zakucao" u auto. Da ne zna da vozi, izleteo bi na prvoj krivini. Takodje ne mislim da je isao nesto strahovito brzo bas zbog toga sto ih je bilo dvoje na motoru a verovatno su nosili i stvari pa je motor bio natovaren. Strasno kako neki novinari pisu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Tragedija! A kako čujem, sestra mu nije krenula na more zbog priprema za venčanje. Tragedija. Počivajte u miru, dobri ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
Pre 4 sati, mrle je napisao:

http://www.blic.rs/vesti/hronika/tragedija-kod-budve-na-motoru-poginuli-mladic-i-devojka-iz-velike-plane/l0h7z6m

a sinoc sam procitao da je Golf preticao kolonu i udario u njih. Vec su uspeli da izmene vest.

http://www.kurir.rs/crna-hronika/2881241/ovo-su-irena-29-i-veljko-33-koji-su-poginuli-kod-budve-izgubili-zivot-na-motoru-u-direktnom-sudaru

Šta je istina, sada i nije bitno. Pokoj im duši.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Tuga nevidjena...kažu mi, u Plani su momci u crnim majicama, u kafićima se ne pušta muzika. Neka ima je laka crna zemlja

 Fotografija mesta udesa i komentari na Fb

 

PS  jedan od komentara u odgovoru na jedan: ....Bili smo na licu mjesta nakon sto se udes dogodio,golf je preticao kolonu i usao u suprotnu traku udario ih i kako su pali sa motora presao preko njih autom,njega vukao 10m.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)
On 7/18/2017 at 9:53 PM, nntom said:

PS  jedan od komentara u odgovoru na jedan: ....Bili smo na licu mjesta nakon sto se udes dogodio,golf je preticao kolonu i usao u suprotnu traku

Vrlo cesta slika vanserijske drskosti, hrabrosti i ludosti domacih vozaca po lokalnim putevima po CG, a sa druge strane i motociklisti gotovo listom preticu kolone, tako da su oba scenarija moguca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

pratim ovih dana saobraćaj i odgovorno tvrdim, malo se gine kako se vozi, što motori, što automobili, čudo pa nema svaki dan 5 mrtvih u opštinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Od kad sam poceo da vozim, pamtim da se u crnoj gori sumanuto hrabro vozi. Ja sam brz vozac, i cesto sam dupliran u odnosu na ogranicenja, ali nivou hrabrosti i bezmozgastva u saobracaju, posebno od strane lokalaca, zaista ne mogu da se nacudim.

Da li je dokazivanje macoizma, naviknutost na takavu voznju zbog konfiguracije svih lokalnih puteva ili dobro staro kurcenje pred zakonom ne znam, tek znam samo da me ovaj tragicni slucaj za tamosnje puteve, na zalost, uopste ne cudi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja