Jump to content

Moto Zajednica

Gumeni camac kupujem

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Sa tvrdim "podom". 

Uslikaj mu plocicu na dasci il napisi mere camca mozda bi neko sa ove teme kupio....

Ja trenutno imam mehanickih problema :)

Promenio član Endurac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Temerin, SRB
  • Motocikl: BMW 1250 GSA 2019

153cm vanjski, 73 cm unutrašnji, motor do 25ks po tablici. I da ima i onu komoru gore za stvari što se montiraa927105e51456915394b30fd757929f7.jpg3a11868099a961f387838144de673691.jpg

Bobzova Nota quatro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Promenio ti se meni, al tiganj ostao isti. Ajd probaj opet danas da ga razmrdaš. Gurni neki šrafciger kroz otvor od svećice, vidi dokle ulazi pa oceni gde se nalazi klip . Ako je blizu glave ok, ako je blizu donje mrtve tačke - onda sve što si sipao i prskao je verovatno otišlo u izduvni kanal.  Onda položi pentu da leži, da cilindar bude vertikalno u odnosu na osnovu, pa opet malo WD-a i nekog ulja, pa nek malo odstoji pa probaj da razmrdaš. Ako ti ne uspe - nosi kod Bize da ti to sredi .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Wd40 treba malo vremena da odradi. Možda bolje bez 2taktola da ga ne 'razredi' a kad se otpusti klip/karika, da onda tek sipas 2taktol. Nisam majstor po pitanju penti već samo onako razmisljam naglas i logički a i iscekujem danasnji meni.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Najbolje vas obozavam sto bi rekla Nada Topcagic... od menija nista posto pljusti kisa od sinoc,  al je motor u gepeku auta. Drzao sam ga uspravno na ogradi splava, a cizmu pod nagibom oko 20stepeni, upravo da bi wd svuda po obodu klipa stigao, tako sto sam na svakih 20 minuta okretao osovinu motora za po 1/3 kruga. Tako je stajao od 13h do 22h uvece...

 

Otvorio sam srafove kucista elise prvo je izaslo jedno pola deci vode, pa voda sa malo ulja pa onda ulje sa gromuljicama mirisa zagorelih cevapa...zato sam i przio kobaje da razbijem karmu cevapa;))

 

Srecom dobre komsije sa splavova pored, svratise da zalijemo muku uz pivce uz parolu "bolje imati desetak limenki hladnog piva, nego jedan pokvaren motor"

 

 

IMG_2446.JPG

IMG_2447.JPG

IMG_2455.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ne mrda ni drugi dan. Krenuo sam da mu skinem glavu medjutim zadnji zavuceni imbus  sraf je malo prosirio precnik pa ce ipak i ici kod majstora. Klip je nisko dole...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Šta se dešava, napraviste li pentu ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Kod Bize je....videcemo. Biza je car. U medjuvremenu ortak uzeo zodijaka i yamu 4. 4T pa smo se vozali;) na prvoj dr Biza sa brodskom svinjom od Volvoa

IMG_2537.JPG

IMG_2558.JPG

IMG_2561.JPG

IMG_2567.JPG

IMG_2572.JPG

IMG_2577.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer

Moj sin ima Zodiaca i 15ps Marinera. I kaznu od €100 za brzu voznju. Na jezeru gdje zivimo je dozvoljeno samo 6km/h.




Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ako neko ima prednju enduro ili standardnu gumu za bacanje a u Bg je nek javne, da kupim,  zgodno mi je da je secnem na pola i navucem na daske splava po ivici horizontalno kao odbojnik da se gumenjak ne cepa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2350 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 45 minuta, Endurac je napisao:

Ako neko ima prednju enduro ili standardnu gumu za bacanje a u Bg je nek javne, da kupim,  zgodno mi je da je secnem na pola i navucem na daske splava po ivici horizontalno kao odbojnik da se gumenjak ne cepa...

Pogledacu ja kad dođem s posla,ako ne nađeš negde blize. Mislim da imam prednju 19 sa mog bmw-a.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja