Jump to content

Moto Zajednica

Gumeni camac kupujem

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ako eventualno neko prodaje maestral 9 ili slicno, moze i manji zodiac, zgodan za gepekce nek javne....

 

Imam i noviji T4.8 dugu cizmu sa teretnom elisom, pa ako nekom treba a ima kratku moz da freekombinujemo...

 

063 7716465

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hvala Laki... mislim da Muljaz prodaje neku svinju od motora koja bi potopila maestral ili  zodiac od 3m...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Kupih odlican camac od dragog kolege sa foruma i srdacno se zahvaljujem na druzenju. Mnogo mi je draze da smo tako zatvorili kombinaciju nego preko Kp...

 

Elem, OSTAVLJAM OGLAS AKTUELNIM, jer moj prijatelj takodje juri isto samo nesto vece ili iste nosivosti deplasmana kao Maestral 18. 3 dece jaka zzena ;) i on 195. 

Znaci duzina preko svega min 3.30 a sirina preko svega makar 1.60....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Koliko para izađe takvo zadovoljstvo? I ja se ozbiljno razmišljam o toj investiciji... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pa ako pogledas Kp ima svasta ali dosta prevaranata ili neznalica ili preprodavaca. Ima odlicnih komada od 20.000 din kome je hitno, pa do beskraja... zavisi ako te zanima gumenjak koliko osoba bi prevozio i koliko tereta. Ja nosim puske peraja sto stvari i maestral 18 mi je legao i nj sam i kupio. Ja i ortak ili ja i zena bi mogli takodje i u maestral 9.. ja ih volim jel su stari kvalitetni i gumeni.. pvc je sve cesci al dok ga zalepis ako prsne negde doktorirAo si hemiju.....Dobri komadi su od 20.000 do 350 jura. Manji maestral 9 oko 230 jura bas korektan. Sport je isto odlican zodiak dosta skup sa svom opremom daskama veslima pumpom oko 400 do 1500.... na reci il na moru sve sto ima motor mora da se registruje a i kapetanska dozvola kosta i lekarski.... king svi hvale a polovan najjeftiniji je oko 400....ako ces na reku ima jeftinoh glisera mnogo su sigurniji na Savi. Dunav je cudljiv ne znam ne zalazim mnogo osim kad pecam pri obali...a i to retko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ajd i ja da dodam - još je teško naći gumenjak sa papirima - od ovih starijih ( Maestral, Sport ), jer to u principu nije niko ni registrovao. Ja za moj Maestral 9 i tomosovu četvorku ( bela kapa ) sam zagubio il izgubio račune. Kupljeni nekad davno kad sam živeo u Nišu - nisam ni imao gde da ih registrujem , a za vožnju po Nišavi, Moravi i okolnim jezerima mi nije ni trebala registracija jer nije ni imao ko da me kontroliše. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Maestral kupljen prekjuce i zeleni pvc koji sam poklonio burazu 2.80.

 

Pneki dan zeleni je konacno zalepljen posle duge muke.

 

Maestral: Posto imam dugu nogu 4.8 (a menjao bih za kratku), sreca-stari vlasnik je napravio posebnu dasku od vodootp materijala kao i krmena daska za dugu nogu koja se nasrafi na postojecu.... Neverovatno ali i originalna drvena vesla i ona pumpa zuta drvena sto budi uspomene....kolega od kog sam uzeo je car... ostali smo da rakijamo do 1 ujutru...

 

ident plocice nema pokusace kolega da nadje radi eventualne registracije....moram da proverim da li ona sadrzi broj "šasije" :)

 

IMG_2277.JPG

IMG_2278.JPG

IMG_2280.JPG

IMG_2282.JPG

IMG_2302.JPG

IMG_2316.JPG

IMG_2372.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Jesi li dobio patos uz Maestrala, a trebalo bi da ima i kobilicu ( na naduvavanje il drvenu ) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Pre 2 sati, drumskalisica je napisao:

Jesi li dobio patos uz Maestrala, a trebalo bi da ima i kobilicu ( na naduvavanje il drvenu ) ?

Da sve. Kobilica je na naduvavanje. VIdeo sam jednu i u oglasima pa cu uzeti za rezervu. Edit: prodata za manje od dva dana sad pogledao....I letve i spojnice sa falcovima su tu i sva 4 elementa...vlasnik pre mene je dodao i vetro sunco bran na pramcu sa sipkama a provucicu kanape sa strane izmedju ostalog i zbog cirade koju bih sasio da je vezujem nocu...

 

Sutra ga verovatno spustam na vodu pa cu javiti.

 

Ima dva maestrala 9 na kp u dosta dobrom stanju sa motorom t4 kratka noga, ali moze i posebna prodaja tj. 0dvojeno. Takodje ima dva plasticna glisera od kojih je jedan neregistrovan ali upisan u plovidbenu, a drugi bez papira ispod 400 eur...u Halo oglasima ode skoro kompletan Maestral 18 sa svim delovima za 20.000.  Ali je bio na oglasima ispod 2 dana ...odmah otisao.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nazalost motor koji sam pozajmio prosle godine mi je vracen neispravan...tako da od voznje nista.. popizdeo sam. Poteznica ne mrda...proverio da nije zapetljana medjutim izgleda da su zaboravili da sipaju ulje u cizmu.... Ako neko hoce krug sutra sa splava kod ade cig a ima malo motorce nek javne. Benzina ima;) ps ako neko ima T4 ili drugi vanbrodski dok ovo ne popravim da se menja za nesto od dzidza sto prodajem, tu sam..

IMG_2399.JPG

IMG_2409.JPG

IMG_2416.JPG

IMG_2424.JPG

IMG_2426.JPG

IMG_2427.JPG

IMG_2428.JPG

IMG_2429.JPG

IMG_2431.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

E, da si u N. Sadu, lako bi ja doneo moju pentu, al ovako . . . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Skini svećicu, pa prsni malo WD 40 u cilindar il nekog retkog ulja, možda je tu problem . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 344 postova
  • Lokacija: zemun

nema to veze sa uljem u čizmi...zapekla ti je karika u cilindru,kao što ti kolega kaže probaj da malo naprskaš i lagano odglaviš ako ne donesi kod mene da ti uradim to,ja sam na nbg kod novog mosta u rukavcu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Jebemu misha ja uvek prsnem malo dvotaktola kroz rupu za svecu kad ga vadim.. i malo provrtim na suvo...

Okej, uradicu tako. Elisa ima prazan hod jedno trecinu kruga....

Ako ne uspem - zovem... hvala momci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ti prsneš malo dvotaktola, al izgleda da taj što si mu pozajmio - nije prsnuo ni malo.  Nadam se samo da ga taj nije vozio dok nije potrošio svo gorivo - da mu se motor ugasio i da je ostavio pentu skroz suvu. Najsigurnije ti je da kad vadiš pentu na duže vreme ( zimski period ) - izvadiš pentu iz vode, zakačiš na njen stalak ( il negde gde ti je zgodno ), staviš na nju neko crevo za gorivo dužine 20 - tak santimetara, a na drugom kraju creva mali levak. Sipaš malo benzina, upališ pentu, pustiš je da radi minut - dva da se zagreje a onda na taj levak sipaš čist dvotaktol. Kad po radu čuješ da teže radi ( stigao dvotaktol do karburatora ) - onda joj zavrneš gas do kraja. Penta će početi da dimi i na kraju će se ugasiti kad bude usisavala više ulja nego benzina, al će biti dobro podmazana. Jes da ćeš se malko pomučiti na proleće da je upališ, al bolje i to nego da ti zapekne il zariba . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Prethodne sam praznio bez creva za gorivo dok se ne potrosi corba, ostavio uspravno da se ocedi, isprao i strcnuo dvotaktola u cilindar..ovaj sam tek uzeo i odma im dao da se posluze na jezeru...s tim sto sam ga fakticki vozio 10 minuta radi probe...

 

Da, ja sam to slicno radio do sad kao sto kazes (u doduse malo rudimentarnijoj formi) ;) i nikada nije zapekla... hvala na savetu....sto kaze kolega da je karika zapekla, najverovatnije jeste.Nije mi jasna ta1/3 praznog hoda elise...pa sam pomislio da nije mehanizam okretanja...

 

Ja sve nesto mislim da su zaboravili da sipaju dvotaktol i gorivo izmedju ostalih gluposti koje su napravili....sutra cu pokusati wd, ako ne, ide kod Bize....

 

Inace kad sam ga prvi i jedini put palio kompresija je otkidala ruku zato sam se najvise smorio jer je zaista kao nov...

 

mnogo kenjam, sutra na posao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Temerin, SRB
  • Motocikl: BMW 1250 GSA 2019

Imam ja zodiac, 450 e sa ceradom, pumpom i tvrdim alu dnom i salu stolicom, stoji nadzuvan stalno kod mene u firmi a57e6e15a0cd1b6e75b7c0ba585369d2.jpg15c5d75e632438fb8cf52b7be7c23bc3.jpg0f26e654ecd2d28f838646f187a4adb2.jpg05817ec05ac5fe61511acb77b78ab523.jpg993c07f69ae6b130de2cabd0f71e9886.jpg

Bobzova Nota quatro

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@ - bobz, Lep ti je ovaj tvoj Zodiac , ali kolko vidim to je običan gumenjak sa mekim dnom i kobilicom na naduvavanje, a samo je patos od aluminijumskih ploča.  Ovako izgleda gumenjak sa dnom od plastike il aluminijuma : 

      

kolibri-rib-450lux-gumeni-camac-plasticnim-dnom-slika-38596012.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja