Jump to content

Moto Zajednica

Gumeni camac kupujem

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Da ne otvaram novu temu, trebaju mi dva čepa za gumeni čamac ( oni dupli čepovi kroz koji se čamac pumpa ). Radi se o manjem čamcu sa veslima, pa su i čepovi manji . Prečnik navoja gde se čepovi uvrću je f 22 mm. Razgovarao sam sa ljudima iz " Beomarine ", al oni imaju najmanje čepove f 35 mm . 

 

   

IMG_1670.JPG

IMG_1671.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Endurac imam ja mislim dve, prednju i zadnju od mog Fazera. Spreman sam da ih otudjim u zamenu za krug ili dva u tom gumenjaku koji se nece pocepati na njih! :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Pre 5 sati, drumskalisica je napisao:

Da ne otvaram novu temu, trebaju mi dva čepa za gumeni čamac ( oni dupli čepovi kroz koji se čamac pumpa ). Radi se o manjem čamcu sa veslima, pa su i čepovi manji . Prečnik navoja gde se čepovi uvrću je f 22 mm. Razgovarao sam sa ljudima iz " Beomarine ", al oni imaju najmanje čepove f 35 mm . 

 

   

IMG_1670.JPG

IMG_1671.JPG

Na limundu se svasta pojavi, na kp vec znas. Ali osim ako ovde neko nema , vidi kod Biže, on ima mega servis ili takodje u Atolu. Oni prave camce. 

Evo ti i telefon lika koji krpi camce hvale ga po forumima mozda on ima, 

Zeljko 0643073741

 

@ clyde naravno samo da mi javi Biža za tomosa posto je ortak ovu Yamahu 4 ks odneo da se proveri u servis pa nisam motorizovan tj "klot" sam ;))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Konacno, zelim da pozovem sve drugare iz ove teme, da u subotu odemo na splav da se kupamo suncamo i sisatih plavusa nesto trenutno nemam al je opustanje zagarantovano. Samo mi se javite da vam dam lokaciju jer mi dolaze u 9 ujutru da postave 3 bureta jerbo se prednji ponton malo nagnuo..... splav je lodma kod vrha jezera gde he skijanje pa 50 m na savaki nasip na samoj reci, a i kolima je lako makiskim putem....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Kad sam video ovaj poziv za subotu, prvo što mi je palo na pamet je bilo da sutra ujutru napumpam mog maestrala, okaćim pentu, klopu, cugu i jedan suncobran, pa da se pustim niz dunav lagano. Valjda bi stigao za 24 sata. Al, jbg-a, obaveze koje ne mogu da odložim i ništa od toga . :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ako bi ti trebalo 24h tamo koliko bi ti trebalo za nazad?

Jednom prilikom kum i ja uzmemo neki mali plasticni camac (vlasnik ga je zvao ruzno pace,bio ravan napred) pokupimo dve devojke da ih "glisiramo" pored stranda,voznja je bila cool nizvodno,kada smo se okrenuli penta je vristala a mi skoro u mestu stajali i ceo strand nas gledao i slusao jedno pola sata (verovatno i smejao),iskusno smo ispali frajeri pred nasim devojkama i par stotina kupaca. :grr:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

Pa kad niste znali da se snadjete

-"uf nece da ide, mnogo smo teski..."

A one: "Aaa jaooo, sta cemo saad?"

-"moramo da skinemo sve sa sebe, da smanjimo teret!" :jee:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 3 sati, bdada je napisao:

Ako bi ti trebalo 24h tamo koliko bi ti trebalo za nazad?

Jednom prilikom kum i ja uzmemo neki mali plasticni camac (vlasnik ga je zvao ruzno pace,bio ravan napred) pokupimo dve devojke da ih "glisiramo" pored stranda,voznja je bila cool nizvodno,kada smo se okrenuli penta je vristala a mi skoro u mestu stajali i ceo strand nas gledao i slusao jedno pola sata (verovatno i smejao),iskusno smo ispali frajeri pred nasim devojkama i par stotina kupaca. :grr:

 Pa u tome je poenta gumenog čamca, u Beogradu bi ga posle druženja izduvao, spakovao, ubacio u gepek autobusa i kući sam za sat ipo !   :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hoce;))) ja bih je presekao dok ne navarimo nosace za gume prave, na pola i horizontalno navukao na daske i zasrafio ivice tacno na gredu ispod dasaka;))))

 

Ko ne stigne iz dalekog Novog Sada organizovacemo se valjda na vodi prvom sledecom prilikom...

 

mislm nije to subota moze kad ocete

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Ruke mi se pozlatile! :)

 

Elem Endurcu hvala na gostoprimstvu i savršenom načinu da se ubije ovako paklen dan. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Možeš ladno da ga staviš, al na patos maestrala - kao teret, a ne kao pogon ! :)   Šta bi sa tvojom pentom ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Pre 9 sati, drumskalisica je napisao:

Možeš ladno da ga staviš, al na patos maestrala - kao teret, a ne kao pogon ! :)   Šta bi sa tvojom pentom ? 

Ne bi izdrzao ja mislim da ima 200 kila jbt... jucebsam ga uzeo od Bizze ocepio ga je probacu ga sutra prekosutra...

ps ima nekih. VEntila na Kp sad sam gledao u rubrici plovni objekti i ono delovi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ništa nisi propustio, juri ko avion preko vode. :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja